ثبت فروشگاه

کمربند ایمنی کار در ارتفاع چیست و چه انواعی دارد؟ کمربند کار ایمنی از اساسی‌ترین تجهیزات کار در ارتفاع است. استفاده از این تجهیزات برای کار در ارتفاعات و یا مکان‌هایی که احتمال سقوط در آن‌ها وجود دارد، کاربرد دارد. این ابزار ایمنی از سقوط کارکنان در ارتفاعات جلوگیری می‌کند. کمربند‌های ایمنی برای محافظت از کاربر در برابر خطرات احتمالی استفاده می‌شوند. کمربند‌های ایمنی کار با توجه به نیاز و مکان کاربر در انواع مختلفی تولید می‌شوند. قیمت کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا داربست به عواملی مانند نوع محصول و برند تولیدکننده بستگی دارد. جهت خرید کمربند ایمنی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات ایمنی را مشاهده نمایید.

همان‌طور که در ابتدا گفته شد، کمربند کار از تجهیزات حفاظت فردی است که برای جلوگیری از سقوط کارکنان در ارتفاعات، استفاده می‌شود. نحوه عملکرد این تجهیزات به گونه‌ای است که با پوشیده شدن آن توسط کارکنان، به واسطه یک طناب مخصوص به داربست یا یک سازه محکم متصل می‌شود. سپس از سقوط کارکنان و ایجاد خطر برای آن‌ها جلوگیری می‌کند. این کمربند‌ها در رنگ‌های مختلف قرمز، نارنجی، فسفری و دیگر رنگ‌ها تولید می‌شوند. لازم به ذکر است کمربند ایمنی به انگلیسی Safety Belt نام دارد.

انواع کمربند‌ ایمنی کار در ارتفاع براساس نوع عملکرد به دو دسته کمربند ایمنی سیمبانی و کمربند ایمنی هارنس تقسیم می‌شوند. از رایج‌ترین کاربرد‌های این تجهیزات ایمنی می‌توان به ساخت و ساز ساختمان، تمیز کردن پنجره‌ها و شیشه‌ها، تعمیر دکل‌های برق، مناسب برای رنگ کار‌ها و نقاش‌ها و تمیز کردن برج‌ها و افرادی که در ارتفاعات پست می‌دهند و مواردی از این قبیل اشاره کرد. کمربند ایمنی براساس کاربرد در مدل‌های کمربند ایمنی شوک دار، کمربند ایمنی کار در ارتفاع، کمربند پاراشوت، کمربند ایمنی اداره برق، کمربند ایمنی پالایشگاه، هارنس فول بادی، هارنس فول بادی فست، هارنس فول بادی فست کرولدار، هارنس جکت، کمربند ایمنی داربست (هارنس فال)، کمربند قلاب بزرگ و کمربند ایمنی دو قلاب به بازار عرضه می‌شود.

قیمت کمربند ایمنی کار

قیمت کمربند ایمنی ساختمانی و کارگاهی براساس عواملی مانند ابعاد و وزن محصول، برخورداری از قابلیت تنظیم سایز، جنس قلاب، نوع اتصال، استاندارد محصول و برند تولیدکننده آن متغیر است. کمربند ایمنی کار در ارتفاع البرز، هارو، پتزل، ماتریکس، پرومکس، workman، آدلا و AB Safety از بهترین تولیدکنندگان این تجهیز ایمنی در سراسر جهان به شمار می‌آیند.

شما کاربران گرامی جهت اطلاع از قیمت کمربند کار در ارتفاع می‌توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید. سپس می‌توانید مشخصات محصول مورد نظر را مشاهده نمایید و به صورت مستقیم با فروشندگان محصول مورد نظر در ارتباط باشید.

خرید کمربند ایمنی کار از راندنو

پیش از خرید کمربند کار در ارتفاع بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • نوع کاربری محصول
  • توجه به استاندارد کمربند ایمنی کار در ارتفاع
  • بررسی تمامی قسمت‌های کمربند ایمنی 
  • توجه به تناسب محصول با سایز اندام فرد
  • وزن محصول و حداکثر وزن قابل تحمل آن
  • جنس قلاب و نوع اتصال
  • توجه به نحوه بستن کمربند ایمنی کار در ارتفاع
  • برخورداری از قابلیت تنظیم سایز
  • توجه به قیمت محصول و شرکت تولیدکننده

برای خرید کمربند ایمنی کار در ارتفاع می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کمربند ایمنی کار در ارتفاع هارنس و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند