ثبت فروشگاه

هواکش خانگی به انگلیسی House Ventilation یکی از تجهیزات تهویه هوا است که در اغلب خانه‌ها به خصوص در سرویس‌های بهداشتی و حمام به کار گرفته می‌شود. این محصول در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. تهویه هوا در مکان‌های متفاوت اهمیت بسیار زیادی دارد. به این دلیل که در بهداشت و تنفس سالم‌تر انسان‌ها تاثیر به سزایی دارد. هواکش‌های خانگی هوای آلوده داخل را به بیرون از محیط منتقل می‌کنند. همچنین هوای تازه بیرون را به داخل مجموعه منتقل می‌کنند. قیمت هواکش خانگی به عواملی مانند اندازه هواکش، تیغه پره‌ها، انرژی و قدرت تهویه بستگی دارد. در هنگام خرید هواکش خانگی بهتر است به نکاتی همچون داشتن قابلیت نصب روی دیوار، فاقد صدا بودن، حفاظت در برابر رطوبت و گرد و غبار و جنس پره‌ها توجه کنید. این محصولات به صورت هواکش خانگی دریچه دار یا بدون دریچه عرضه می‌شوند.

هواکش و انواع  آن در بسیاری از محیط‌ها جهت تهویه هوا کاربرد دارد. هواکش‌ها نقش به سزایی در سیستم گردش هوا در اماکن مختلف دارند. هواکش‌های خانگی معمولاً در محیط داخلی استفاده می‌شوند و مثل یک پاک کننده عمل می‌کنند. آن‌ها به وسیله سیستم‌های مکشی یا دمندگی هوای آلوده را از محیط خارج می‌کنند. اندازه هواکش‌های خانگی نسبت به صنعتی بسیار کوچک‌تر و ساختار آن‌ها ساده است. در مکان‌های اداری، مسکونی و تجاری استفاده از هواکش‌های خانگی ضروری است. زیرا کیفیت هوای داخل ساختمان را بالا می‌برد و هوای سنگین و آلوده بیرون را از بین می‌برد. انواع هواکش خانگی شامل موارد زیر است:

  • هواکش خانگی پروانه ای: هواکش پروانه‌ای معمولاً سه تا شش پره دارد. این محصول از جنس فلز یا پلاستیک ساخته شده است.
  • هواکش خانگی لوله محوری: هواکش لوله محوری از لحاظ عملکرد شباهت زیادی به هواکش پروانه ای دارد. اما پروانه‌ها و الکتروموتور آن بر خلاف هواکش پروانه‌ای که در یک قاب خارجی قرار می‌گیرد، درون یک محفظه استوانه‌ای شکل قرار داده می‌شود و بیش تر به عنوان تهویه صنعتی از آن استفاده می‌شود.
  • هواکش خانگی پره محوری: این دسته از هواکش‌های خانگی از لحاظ ساختار مشابه هواکش لوله محوری هستند. با این تفاوت که پره راهنما قبل از هواکش  قرار می‌گیرد و  تعداد پره‌ها از انواع دیگر هواکش‌ها بیشتر است.

قیمت هواکش خانگی

قیمت هواکش‌ها نسبت به صنعتی و خانگی بودن آن‌ها متفاوت است. هواکش های صنعتی ابعاد بزرگ‌تر و قدرت بیشتری دارند. به همین دلیل قیمت آن‌ها هم بیشتر است. هواکش‌های خانگی با توجه به اندازه، تیغه پره‌ها، میزان انرژی و قدرت تهویه قیمت متفاوت دارند. کاربران برای مشاهده لیست قیمت انواع هواکش می‌توانند به سایت راندنو مراجعه کرده و با فروشندگان به صورت مستقیم در ارتباط باشند.

خرید هواکش خانگی از راندنو

هواکش‌ها را باید براساس نوع کاربرد مورد انتظار و اندازه محیط انتخاب کرد. تا بهترین کارایی و کیفیت را برای ما داشته باشند. همچنین نباید فراموش کرد که سرویس کردن هواکش‌های خانگی و صنعتی به عمر و کیفیت هواکش کمک می‌کند. از طرفی به خصوص برای هواکش حمام یا هواکش دستشویی، ضد آب بودن آن حائز اهمیت است. میزان قدرت مکندگی هواکش و بی صدا بودن آن نیز از نکاتی است که باید در هنگام خرید مورد توجه قرار بگیرد. بهترین هواکش دستشویی و حمام هواکش‌هایی هستند که ضدآب باشند.

برای خرید هواکش خانگی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات آن را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت هواکش‌های خانگی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


جنس


قطر پروانه