ثبت فروشگاه

هواکش و فن دستگاه‌هایی هستند که برای از بین بردن بو، دود، بخار و آلودگی هوا در فضاهای خانگی و صنعتی استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها با استفاده از فن و فیلترهای خاص، هوای آلوده را جذب کرده و آن را تصفیه می‌کنند یا به خارج محیط منتقل می‌کنند. هواکش‌ها از نظر نوع کاربرد در دو نوع هواکش خانگی و هواکش صنعتی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. از نظر جنس و نوع ساخت نیز به دو دسته هواکش فلزی و پلاستیکی تقسیم می‌شوند.

هواکش خانگی در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود:

  • هواکش خانگی پروانه‎ای
  • هواکش خانگی لوله محوری
  • هواکش خانگی پره محوری
  • هواکش ضد آب

از انواع هواکش برای تصفیه هوا و از بین بردن بو، رفع آلودگی هوای داخلی در فضاهای خانگی مانند آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. برای از بین بردن دود و بخار تولید شده از فعالیت‌های پخت و پز نیز می‌توان از انواع هواکش و فن استفاده کرد. هواکش‌ها می‌توانند سبب کاهش رطوبت در محیط‌هایی که با آب سر و کار دارند بشوند و هوایی تازه در آن‌ مکان‌ها ایجاد کنند. انواع هواکش صنعتی نیز شامل هواکش صنعتی  پروانه‌ای، هواکش صنعتی  لوله محوری، هواکش صنعتی  پره محوری، هواکش صنعتی گریز از مرکز می‌شود. کاربردهای هواکش صنعتی نیز اغلب تصفیه هوا و از بین بردن آلودگی‌ها ذرات معلق در هوا است به همین دلیل در صنایع مختلف مانند تولیدی‌ها، کارگاه‌های نجاری، صنایع جوشکاری و انبارها از آن استفاده می‌شود. به طور کلی، هدف از استفاده از هواکش خانگی و صنعتی، بهبود کیفیت هوا و ایجاد محیطی سالم و مناسب در فضاهای خانگی و صنعتی است.

قیمت هواکش و فن

قیمت هواکش و فن به قدرت و توان هواکش، میزان صدای تولیدی، جنس بدنه، نوع و ضخامت پره، شرکت تولید کننده و قدرت آن بستگی دارد.

خرید هواکش و فن از راندنو

برای خرید هواکش و فن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت هواکش و فن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش این محصول را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند