ثبت فروشگاه

آچاربکس برقی

آچار بکس برقی از وسایل پرمصرف برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها به شمار می آید. این آچار بکس دارای دستگاه ثابتی است و سری های مختلف متناسب با پیچ های متفاوت دارد. همچنین انرژی مورد نیاز برای چرخش را از یک موتور الکتریکی تأمین می کند و انتقال قدرت به وسیله گیربکس انجام می شود.

این دستگاه قدرت زیادی دارد و سریع است. قیمت آن ارزان تر از سایر آچار بکس ها است و برای مصارف خانگی و کارگاه های کوچک مناسب است. از آچار بکس برقی برای سفت کردن پیچ بر روی سطوح سخت استفاده می شود و برای سطوح پلاستیکی، چوب و آلومینیوم که نرم هستند از این آچار نمی توان استفاده کرد.

آچاربکس برقی

مزایای استفاده از آچار بکس برقی

 • قیمت: قیمت آچار بکس برقی نسبت به آچار بکس بادی ارزان تر است به این صورت که فقط یک دستگاه خریداری می شود اما در آچار بکس بادی علاوه بر خرید بکس بادی باید شیلنگ باد و کمپرسور باد هم تهیه شود که موجب بالا رفتن هزینه می شود.
 • نگهداری: برای نگهداری این نوع آچار بکس فضای کمتری نیاز است زیرا مانند آچار بکس بادی نیاز به فضای بیشتری برای نگهداری کمپرسور و شیلنگ باد نیست.
 • زمان: در آچار بکس بادی مدت زمان زیادی لازم است تا مخزن پر شود اما در آچار بکس برقی اتلاف زمان وجود ندارد.
 • حمل و جابجایی: به علت وزن کم و اشغال فضای کم، حمل و جابجایی این آچار آسان است.
 • تعمیر و نگهداری: تعمیر و نگهداری خاصی نیاز ندارد و سرویس دوره ای آن هرچند سال یک بار است. هزینه سرویس این آچار بسیار کمتر از نمونه بادی آن است. 
 • دور موتور: دور موتور به معنای سرعت چرخش موتور دستگاه است. پس هرچه دور موتور بیشتر باشد، سرعت باز و بسته کردن پیچ و مهره ها بیشتر می شود. 

مزایای استفاده از آچار بکس برقی

راهنمای خرید آچاربکس برقی

 • گشتاور: نیروی لازم برای باز و بستن پیچ، گشتاور نام دارد و برای انجام کارهای مختلف گشتاورهای مختلفی لازم است.
 • جنس بدنه آچار: مواد مورد استفاده در آچار حائز اهمیت است.
 • سرعت بستن پیچ:  تعداد پیچ هایی که در دقیقه بسته یا باز می شود، سرعت بسته شدن پیچ گفته می شود.
 • گارانتی: اغلب آچار بکس های برقی حداقل یک سال گارانتی دارند.
 • طراحی: طراحی آچار باید طوری باشد که بتوان در طولانی مدت با آن کار کرد. 
 • مارک تولید کننده: آچار بکس برقی توسط تولید کنندگان بسیاری تولید شده است که می توان با در نظر گرفتن کیفیت، دوام و طول عمر، آچار بکس مورد نظر خود را انتخاب کرد.
 • وزن آچار بکس برقی: وزن آچار برای کارهای کوچک با مدت زمان کوتاه حائز اهمیت نیست اما برای کارهای طولانی باید به وزن آن توجه کرد زیرا وزن آچار در پروژه های سنگین و بزرگ باعث خستگی کاربر می شود.
 • قدرت موتور: قدرت آچار بکس با میزان وات موتور رابطه مستقیم دارد. هرچه میزان وات موتور بالاتر باشد، آچار بکس قدرت بیشتری دارد.

برترین برندهای آچار بکس برقی

تولید کنندگان بسیار زیادی در زمینه آچار بکس برقی فعالیت می کنند به همین خاطر رقابت شدیدی بین آن ها وجود  دارد. 

آچار بکس برقی بوش

یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید آچار بکس برقی است. دسته این آچار دارای بدنه ای ضد لرزش است. از کیفیت بالایی برخوردار است. برای باز و بسته کردن چرخ های خودرو و مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

آچار بکس برقی دیوالت

از آچار بکس برقی دیوالت در سطوح دارای استحکام استفاده می شود. در پروژه های ساختمانی و راه سازی تعمیرگاه های اتومبیل، باز و بسته کردن پیچ و مهره های بزرگ و محکم، در مصارف خانگی و... استفاده می شود. 

از دیگر برندهای برتر می توان به رونیکس، هیتاچی، توسن، اینگرسول رند، هیوندای، میلواکی، ماکیتا و راکول اشاره کرد. 

قیمت آچار بکس برقی

قیمت این آچار بکس به عواملی مانند برند، قدرت دستگاه، نیروی گشتاور بستگی دارد.

خرید آچار بکس برقی

برای خرید آچار بکس برقی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت آچار بکس برقی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


منبع تغذیه


بازه سرعت


بازه توان