ثبت فروشگاه

کابل قدرت یا کابل فشار قوی به کابل‌هایی گفته می‌شود که در شبکه‌های انتقال، تأمین و توزیع برق به کار می‌روند. هادی به کار رفته شده در کابل فشار قوی می‌تواند افشان و یا نیمه افشان باشد. عایق این کابل‌ها معمولاً PVC/A و روکش آن‌ها نیز PVC/ST1 است. کابل‌های قدرت عموماً از آلیاژ مس و آلومینیوم ساخته شده‌اند. در هنگام استفاده از این کابل‌ها، باید ایمنی کافی برای افراد در نظر گرفته شود. در ادامه به معرفی این کابل و عوامل مؤثر در قیمت کابل قدرت می‌پردازیم تا با آگاهی کامل نسبت به خرید کابل قدرت اقدام نمایید.

ولتاژ انواع کابل قدرت می‌تواند از 600 ولت الی 20 کیلو ولت و در برخی موارد، در مقادیر بالاتر از این‌ها نیز متغیر باشد. کابل‌های فشار قوی میتوانند تک رشته، دو رشته، سه رشته، چهار رشته و پنج رشته‌ای باشند. کابل قدرت سه رشته‌ای و چهار رشته‌ای بیشترین کاربرد را در صنعت برق دارند. استاندارد کابل قدرت، IEC 60502 و یا ISIRI 3569 است. به کمک انواع مفصل کابل فشار قوی و دیگر تجهیزات می‌توان این محصولات را نصب کرد و به کار برد. همچنین در نحوه اتصال دو کابل فشار قوی خواهیم دید که به نوعی مفصل نیاز خواهیم داشت.

قیمت کابل قدرت

قیمت کابل فشار قوی سه فاز به عوامل زیادی همچون میزان تحمل کابل در برابر جریان، میزان افت و خیز ولتاژ، سطح مقطع، تعداد رشته کابل، جنس هادی، نوع شیلد، آرموردار بودن یا فاقد آرمور بودن و دیگر موارد بستگی دارد. قیمت کابل ولتاژ بالا براساس متر محاسبه می‌شود. خریداران از جدول کابل فشار قوی برای خرید این محصول استفاده می‌کنند.

خرید کابل فشار قوی از راندنو

برای خرید کابل قدرت یا خرید کابل فشار قوی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کابل برق مورد نظر را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل قدرت و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

سطح مقطع


تعداد رشته


جنس هادی


نوع هادی


ولتاژ


برند