ثبت فروشگاه

جلیقه ایمنی یا جلیقه کار از تجهیزات حفاظت فردی است و جلوه‌ای شبرنگی دارد. این محصول از انواع لباس‌های ایمنی به شمار می‌آید و ساختار ساده‌ای نیز دارد. جلیقه‌های ایمنی از الیاف مصنوعی و پلی‌استر، همراه با نوارهای شبرنگی دوخته می‌شوند. دلیل وجود نوار شبرنگ در ساختار این پوشش، خاصیت انعکاس نور در تاریکی شب و محیط‌های تاریک است. زیرا این نوار شبرنگ از فواصل زیاد نیز به آسانی قابل مشاهده است. جلیقه‌های ایمنی در رنگ‌های روشن تولید می‌شوند و بافت توری دارند. به طور معمول جلیقه ایمنی شبرنگ در دو رنگ فسفری و نارنجی به بازار عرضه می‌شود.

جلیقه ایمنی به انگلیسی با نام Safety Vest شناخته شده است. استفاده از انواع جلیقه ایمنی برای کارکنان جاده‌ها و معادن، شهرداری، کارگران ساختمانی و افراد دیگر مناسب است. عملکرد جلیقه ایمنی شبرنگ دار به گونه‌ای است که حضور افراد در شرایط خاص را هشدار می‌دهد. به طور کلی جلیقه‌های کار نوعی پوشش سبک هستند که برای نجات افراد طراحی و تولید شده‌اند. جلیقه‌های ایمنی قابل تنظیم هستند و بر روی لباس‌های دیگر نیز قابل استفاده هستند. این جلیقه‌ها براساس طبقه‌بندی نیز در سه نوع کلاس 1، 2 و 3 در بازار موجود هستند و با توجه به میزان بازتاب نور با یکدیگر تفاوت دارند.

جهت اطلاع از قیمت جلیقه کار با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید جلیقه ایمنی کار را برای کاربران به صورت مستقیم فراهم کرده است.

قیمت جلیقه ایمنی

قیمت جلیقه کار به عوامل مختلفی مانند جنس محصول، نوع شبرنگ، نوع آستر داخلی و برند تولیدکننده کالا بستگی دارد. عموماً قیمت محصولات برندهای مطرح، نسبت به برندهای دیگر بیشتر است. جهت تهیه جلیقه ایمنی مهندسی و جلیقه شبرنگ با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان محصول مورد نظر در ارتباط باشید.

خرید جلیقه ایمنی از راندنو

برای خرید جلیقه کار می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت انواع جلیقه کار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


جنس