ثبت فروشگاه

پوتین ایمنی کاوه

از ۲۳۱,۰۰۰ تا ۲۳۱,۰۰۰ تومان

کفش ایمنی مدل 1212

از ۴۸۰,۰۰۰ تا ۴۸۰,۰۰۰ تومان

کفش ایمنی

کفش ایمنی یا کفش کار از مهم‌ترین انواع تجهیزات ایمنی است. کفش‌های ایمنی جهت محافظت از پاهای کارکنان در محیط‌های شغلی گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. مشاغل متعددی وجود دارند که کارکنان، مستلزم استفاده از تجهیزات ایمنی هستند. در برخی از مشاغل صنعتی، پاهای افراد در معرض خطرات و آسیب‌های جدی قرار دارد. به همین دلیل، نیاز است تا کارکنان از کفش‌های ایمنی استفاده کنند. با استفاده از کفش کار مناسب، پاهای افراد از خطرات احتمالی ناشی از سقوط و برخورد اجسام سخت، مصون می‌ماند.

به طور کلی از کفش‌های ایمنی در محیط‌های پرخطر استفاده می‌شود تا افراد بتوانند فعالیت‌های روزانه خود را به خوبی انجام دهند. این ابزار ایمنی از انگشتان و مچ پاها در برابر شرایط پرخطر محافظت می‌کند. کفش‌های کار شباهت زیادی به کفش‌های معمولی دارند و می‌توان گفت که با توجه به ظاهر، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. کفش ایمنی صنعتی از تجهیزاتی است که برای مراقبت از پاهای افراد در محیط‌های شغلی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این کفش‌ها در محیط‌های شغلی گوناگون که افراد با مواد خاص در ارتباط هستند، کاملاً مناسب است.

این کفش‌ها براساس میزان مقاومت و با توجه به شغل افراد، در انواع مختلفی به بازار ارائه می‌شود. همچنین سایزبندی آن‌ها متفاوت است و متناسب با هر سایز پا، قابل استفاده است. کفش عایق برق، کفش کارگری و کفش ایمنی مهندسی از رایج‌ترین و پرکاربردترین انواع این ابزار ایمنی هستند. انواع کفش و پوتین کار در برابر عوامل محیطی مختلف، از مقاومت بالایی برخوردار هستند. آستر داخلی به کار رفته در این کفش‌ها به گونه‌ای است که تنفس‌پذیری بالایی دارند و از تعریق پاها نیز جلوگیری می‌کند.

نوع دیگری از کفش‌ها در بازار موجود هستند که ضد آب تولید می‌شوند و مانع نفوذ آب به داخل کفش می‌شوند. کفش‌هایی که از این ویژگی برخوردار هستند، برای استفاده در فصول زمستانی و یا مناطقی که بارندگی دارند، مناسب هستند. لازم به ذکر است هنگام تهیه این تجهیزات ایمنی باید به استانداردهای آن توجه داشته باشید. قیمت کفش کار ایمنی و پوتین ایمنی به عواملی مانند نوع کفش، متریال به کار رفته در ساخت آن و برند تولیدکننده آن بستگی دارد. کفش ایمنی کاترپیلار، بهشتیان، ارک، ساتر، پاتن، یحیی و کفش کار شیما از بهترین تولیدکنندگان کفش ایمنی هستند. جهت خرید کفش کار نیز با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار ایمنی مشاهده نمایید.

قیمت کفش ایمنی

قیمت انواع کفش ایمنی به عواملی مانند برند تولیدکننده، جنس رویه و زیره کفش، کفی و آستری به کار رفته در کفش کار، ساق کفش و مقاومت آن در شرایط مختلف بستگی دارد. معمولاً کفش‌هایی که عایق برق هستند و همچنین کفش‌هایی که در برابر مواد شیمیایی مقاومت دارند، قیمت بیشتری دارند. زیرا این کفش‌های ایمنی تاریخ انقضاء دارند و برای استفاده در شرایط مختلف مناسب هستند.

خرید کفش کار از راندنو

برای خرید کفش ایمنی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کفش کار ایمنی  و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. همچنین در سایت راندنو امکان فروش آنلاین کفش کار به طور مستقیم نیز وجود دارد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


سایز