ثبت فروشگاه

کفش ایمنی یحیی مدل Super3M-289

از ۲۶۰,۰۰۰ تومان

تا ۲۸۰,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی مدل آریا

از ۸۰,۰۰۰ تومان

تا ۸۵,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی کاوه

از ۱۴۵,۰۰۰ تومان

تا ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی سبلان مدل ریما

از ۲۴۵,۰۰۰ تومان

تا ۲۵۰,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی آلفا

از ۱۴۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۵۳,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی آزمایش

از ۴۷,۰۰۰ تومان

تا ۵۵,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی مدل آریا

از ۸۰,۰۰۰ تومان

تا ۸۵,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی میداس

از ۷۵,۰۰۰ تومان

تا ۹۳,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی فرزان مدل MAMMUT

از ۱۶۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۶۰,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی یحیی مدل Super3M-89

از ۲۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۲۰۰,۰۰۰ تومان


پوتین ایمنی ولتکس

از ۱۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی سبلان مدل TPU

از ۱۴۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۴۰,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی یحیی مدل hera

از ۱۹۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۹۰,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی یحیی مدل Super3M-109

از ۴۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کفش ایمنی پیما مدل 113

از ۱۹۹,۰۰۰ تومان

تا ۱۹۹,۰۰۰ تومان


لیست مقایسه

کفش ایمنی

کفش ایمنی یا کفش کار یکی از مهم ترین ابزار ایمنی است، که می بایست آن را در هنگام کار استفاده کرد. این کفش ها شباهت زیادی به کفش های معمولی دارند و تفاوت آن ها در ظاهر کفش نمی باشد و از جنس و مقاومت بالاتری برخوردار می باشند. آستر داخلی به کار رفته در این کفش ها نیز به گونه ای است که تنفس پذیری بالایی دارند و مانع از تعریق پا در آن می شود. نوع دیگری از آسترها هستند که ضد آب می باشند و مانع از نفوذ آب به داخل کفش می شوند، کفش هایی که این آستر را دارند مناسب برای فصول زمستانی و یا مناطقی که در آن ها بارندگی زیاد است مناسب می باشد. از کفش ها ایمنی می توان برای محیط های نفتی، روغنی، رقیق، اسیدی و یا مکان هایی که الکتریسیته و امکان برق گرفتگی از زمین می باشد، مکان های صنعتی و کارخانه ها استفاده کرد. جنس زیره کفش های ایمنی معمولاً از موادی استفاده می شود که مولکول های بزرگی دارند و ساختار تکرارشونده آنها با کمک پیوندهای شیمیایی به هم متصل شده است.

انواع کفش ایمنی

کفش های ایمنی از نظر نوع کاربرد و زیره ای که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند:‌

  1.  سر پنچه فولادی: معمولاً از رایج ترین کفش ها مجهز به یک زره فولادی در جلوی کفش می باشد که از آسیب دیدن و یا حتی قطع انگشتان در حین کار و در برابر اجسام سنگین و برنده جلوگیری می کند. این کفش ها از جنس چرم طبیعی و مصنوعی و یا مواد سخت مانند پی یو و تی پی یو تولید می شوند. به طور کلی این کفش ها از پا در برابر فشار و ضربه حفاظت می کند.
  2.  کانداکتیو: این کفش های ایمنی هادی جریان برق بوده و در مکان هایی که خطر انفجار وجود دارد استفاده می شود.
  3. با سر پنجه کامپوزیت: این نوع کفش ها دارای سرپنچه کامپوزیت هستند که عایق برق بوده و در دو نوع محافظ فشار قوی و محافظ فشار ضعیف تولید شده اند.
  4. پلاستیکی:‌ این کفش از خطرات و صدمات شیمیایی خودداری می کند.
  5.  از متریال پلاستیک سخت:‌ این نوع کفش ایمنی عایق جریان برق می باشد.
  6. زیره رابر(Ruber): رابر تقریباً از جنس لاستیک به شمار می رود، این جنس علاوه بر مقاومت بالا عایق حرارتی نیز  می باشد و از لغزش پا در حین انجام کار و خطرات احتمالی آن جلوگیری می نماید این کفش ایمنی از مقاوم ترین و مستحکم ترین کفش های ایمنی به شمار می رود. از این کفش در محیط ها کاملاً اسیدی و با حرارت بالا و هم چنین کارهای سنگین استفاده می شود.
  7. کفه فلزی: این کفش به دلیل کفه ای که دارد در برابر سوراخ شدن بسیار مقاوم می باشد. از این کفش در معدن و عملیات استخراج کابرد فراوانی دارد.
  8.  متریال بوتیل: این نوع در برابر مواد خورنده مقاونت بالایی دارد.

قیمت کفش ایمنی:

قیمت کفش ایمنی با توجه به نوع و برند آن دارای تفاوت های فراوانی هستند. معمولا کفش هایی که عایق برق و مواد شیمیایی هستند دارای قیمت بیشتری هستند و دارای تاریخ انقضا می باشند. در سایت راندنو خریداران با مشاهده قیمت انواع کفش های ایمنی با فروشندگن به صورت مستقیم در ارتباط بوده و می توانند سفارش خود را به صورت مستقیم به آن ها ارسال نمایند. کفش ایمنی کاوه، سیفتی جاگر، یحیی، سبلان، الوند و غیره از بهترین کفش های ایرانی می باشند. همچنین کفش ایمنی کاترپیلار از معتبرترین کفش های ایمنی در جهان است.

نکات مهم در خرید کفش ایمنی

  •  در هنگام خرید کفش باید دقت داشته باشیم که کفش مورد نظر مطابق با استاندارد های مکان های مورد استفاده ی آن نظیر واحدهای صنعتی، آتش نشانی ها، محیط های کاری و همچنین پروژه های ساختمانی، پروژه های نفت، پتروشیمی، راهسازی، سدسازی ها، برق کاری ها و بسیاری از کارها و شغل های دیگر باشد.
  • این کفش باید از متریال مقاوم در برابر حرارت، سایش و برش تولید شده باشد و تحمل وزن بالا را در برابر سقوط اشیا را داشته باشد.

 

 

مشاهده ادامه مطلب

برند


نوع کاربرد


سایز