ثبت فروشگاه

پوتین ایمنی کاوه

از ۱۴۵,۰۰۰ تا ۱۴۵,۰۰۰ تومان

کفش ایمنی مدل 1212

از ۲۷۰,۰۰۰ تا ۲۷۰,۰۰۰ تومان

لیست مقایسه

کفش ایمنی

کفش ایمنی یا کفش کار یکی از مهم ترین ابزار ایمنی است، که می بایست آن را در هنگام کار استفاده کرد. این کفش ها شباهت زیادی به کفش های معمولی دارند و تفاوت آن ها در ظاهر کفش نمی باشد و از جنس و مقاومت بالاتری برخوردار می باشند. آستر داخلی به کار رفته در این کفش ها نیز به گونه ای است که تنفس پذیری بالایی دارند و مانع از تعریق پا در آن می شود. نوع دیگری از آسترها هستند که ضد آب می باشند و مانع از نفوذ آب به داخل کفش می شوند، کفش هایی که این آستر را دارند مناسب برای فصول زمستانی و یا مناطقی که در آن ها بارندگی زیاد است مناسب می باشد. از کفش ایمنی می توان برای محیط های نفتی، روغنی، رقیق، اسیدی و یا مکان هایی که الکتریسیته و امکان برق گرفتگی از زمین می باشد، مکان های صنعتی و کارخانه ها استفاده کرد. جنس زیره کفش های ایمنی معمولاً از موادی استفاده می شود که مولکول های بزرگی دارند و ساختار تکرارشونده آنها با کمک پیوندهای شیمیایی به هم متصل شده است.

انواع کفش ایمنی

کفش های ایمنی از نظر نوع کاربرد و زیره ای که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند:‌

کفش ایمنی سر پنچه فولادی

معمولاً از رایج ترین کفش ها مجهز به یک زره فولادی در جلوی کفش می باشد که از آسیب دیدن و یا حتی قطع انگشتان در حین کار و در برابر اجسام سنگین و برنده جلوگیری می کند. این کفش ها از جنس چرم طبیعی و مصنوعی و یا مواد سخت مانند پی یو و تی پی یو تولید می شوند. به طور کلی این کفش ها از پا در برابر فشار و ضربه حفاظت می کند. 

کفش ایمنی کانداکتیو

این کفش های ایمنی هادی جریان برق بوده و در کارهایی نظیر معدن و یا کار با مواد اشتعال زا که خطر انفجار وجود دارد استفاده می شود. 

کفش ایمنی با سر پنجه کامپوزیت یا کفش ایمنی برق 

این نوع کفش ها دارای سرپنچه کامپوزیت هستند که عایق برق بوده و در دو نوع محافظ فشار قوی و محافظ فشار ضعیف تولید شده است. در تولید کفش کار برقکاری از هیچ گونه فلزی به کار نرفته و آن را نماد CD نمایش می دهند. 

کفش ایمنی پلاستیکی

این کفش از خطرات و صدمات شیمیایی خودداری می کند. این کفش بسیار سخت است و تغییر فرم نمی دهد. 

کفش ایمنی زیره رابر(Ruber)

رابر تقریباً از جنس لاستیک به شمار می رود، این جنس علاوه بر مقاومت بالا عایق حرارتی نیز  می باشد و از لغزش پا در حین انجام کار و خطرات احتمالی آن جلوگیری می نماید این کفش ایمنی از مقاوم ترین و مستحکم ترین کفش های ایمنی به شمار می رود. از این کفش در محیط ها کاملاً اسیدی و با حرارت بالا و هم چنین کارهای سنگین استفاده می شود.

کفش ایمنی کفه فلزی

این کفش به دلیل کفه ای که دارد در برابر سوراخ شدن بسیار مقاوم می باشد. از این کفش در معدن و عملیات استخراج کاربرد فراوانی دارد.

کفش ایمنی از جنس بوتیل یا کفش ایمنی ضد اسید

این نوع در برابر مواد خورنده مقاومت بالایی دارد. این کفش برای کسانی که در محیط های اسیدی فعالیت می کنند بسیار پرکاربرد است. 

کفش ایمنی ضد آب 

این مدل مجهز به آستر ضد آب یا گرتکس است و زیره آن از نوع تزریق مستقیم و یک تکه است. این کفش ها در محیط ها و شرایط آب و هوایی پر بارش و خیس بسیار پرکاربرد است. 

چکمه ایمنی 

چکمه ایمنی یا چکمه پلاستیکی نوعی کفش کار است که قسمت ساق و تا زیر زانو را می پوشاند. از این محصول در کارهایی نظیر آتش نشانی، کار در زمین کشاورزی و... استفاده می شود. این چکمه ضد آب است و از ورود آب به داخل پا جلوگیری می کند. 

پوتین ایمنی 

نوعی کفش ایمنی است که علاوه بر پا ساق پا را نیز پوشش می دهد. 

قیمت کفش ایمنی:

قیمت کفش ایمنی با توجه به نوع و برند آن دارای تفاوت های فراوانی هستند. معمولا کفش هایی که عایق برق و مواد شیمیایی هستند دارای قیمت بیشتری هستند و دارای تاریخ انقضا می باشند. در سایت راندنو خریداران با مشاهده قیمت انواع کفش های ایمنی با فروشندگن به صورت مستقیم در ارتباط بوده و می توانند سفارش خود را به صورت مستقیم به آن ها ارسال نمایند. کفش ایمنی کاوه، سیفتی جاگر، یحیی، سبلان، فولاد پا، ملی، ایمن پیما، الوند و غیره از بهترین کفش ایمنی ایرانی می باشند. همچنین کفش ایمنی کاترپیلار، نووا، آمریکن سیفتی و... از معتبرترین کفش های ایمنی خارجی در جهان است.

نکات مهم در خرید کفش ایمنی

  • در هنگام خرید کفش باید دقت داشته باشیم که کفش مورد نظر مطابق با استاندارد های مکان های مورد استفاده ی آن نظیر واحدهای صنعتی، آتش نشانی ها، محیط های کاری و همچنین پروژه های ساختمانی، پروژه های نفت، پتروشیمی، راهسازی، سدسازی ها، برق کاری ها و بسیاری از کارها و شغل های دیگر باشد.
  • این کفش باید از متریال مقاوم در برابر حرارت، سایش و برش تولید شده باشد.
  • نوع سرپنجه در کفش کار باید به گونه ای باشد که از پا در برابر ضربات و فشارهای مختلف ناشی از سقوط اشیا مراقبت کند. کفش ایمنی خوب باید قابلیت تحمل فشار تا 200 ژول را داشته باشد. 
  • وزن کفش ایمنی کار در انتخاب و خرید از اهمیت بالایی برخوردار است. کفش ایمنی سبک باعث کاهش خستگی کاربر در حین کار با آن می شود. 
  • رویه کفش کار از بخش های اصلی این محصول است. رویه این محصولات عموماً از جنس پلاستیک، چرم طبیعی و مصنوعی، برزنت و... تولید می شوند. رویه ای مناسب است که ازمقاومت و استحکام بالایی در برابر روغن، بنزین، آب، حرارت و … برخوردار باشد. رویه کفش علاوه بر ظاهر مناسب و مقاومت بالا باید از تنفس پذیری بالا نیز برخوردار باشد تا مانع از تعریق و بو گرفتن پای کاربر باشد. 
  • زیره کفش کار نیر یک جز مهم دیگر این محصول است. مهم ترین رکن زیره مناسب این است که از اصطکاک و گریپ بالا برخوردار باشد تا مانع از لغزش پا و سر خوردن کاربر شود. زیره کفش ایمنی معمولاً از جنس رابر و پی یو است که از مقاومت و اصطکاک بالایی برخوردار هستند. 

برند


نوع کاربرد


سایز