ثبت فروشگاه

پوتین ایمنی کاوه

از ۲۳۱,۰۰۰ تا ۲۴۰,۰۰۰ تومان

کفش ایمنی مدل 1212

از ۳۶۰,۰۰۰ تا ۳۶۰,۰۰۰ تومان

پوتین ایمنی آلفا

از ۱۵۳,۰۰۰ تا ۱۵۳,۰۰۰ تومان

کفش ایمنی

کفش ایمنی یا کفش کار یکی از مهم ترین ابزار ایمنی است، که می بایست آن را در هنگام کار استفاده کرد. این کفش ها شباهت زیادی به کفش های معمولی دارند و تفاوت آن ها در ظاهر کفش نمی باشد و از جنس و مقاومت بالاتری برخوردار می باشند. آستر داخلی به کار رفته در این کفش ها نیز به گونه ای است که تنفس پذیری بالایی دارند و مانع از تعریق پا در آن می شود. نوع دیگری از آسترها هستند که ضد آب می باشند و مانع از نفوذ آب به داخل کفش می شوند، کفش هایی که این آستر را دارند مناسب برای فصول زمستانی و یا مناطقی که در آن ها بارندگی زیاد است مناسب می باشد.

کفش ایمنی

کاربرد کفش کار

از کفش ایمنی می توان برای محیط های نفتی، روغنی، رقیق، اسیدی و یا مکان هایی که الکتریسیته و امکان برق گرفتگی از زمین می باشد، مکان های صنعتی و کارخانه ها استفاده کرد. جنس زیره کفش های ایمنی معمولاً از موادی استفاده می شود که مولکول های بزرگی دارند و ساختار تکرارشونده آنها با کمک پیوندهای شیمیایی به هم متصل شده است.

کاربرد کفش کار

انواع کفش ایمنی

کفش های ایمنی از نظر نوع کاربرد و زیره ای که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند:‌

کفش ایمنی سر پنچه فولادی

معمولاً از رایج ترین کفش ها مجهز به یک زره فولادی در جلوی کفش می باشد که از آسیب دیدن و یا حتی قطع انگشتان در حین کار و در برابر اجسام سنگین و برنده جلوگیری می کند. این کفش ها از جنس چرم طبیعی و مصنوعی و یا مواد سخت مانند پی یو و تی پی یو تولید می شوند. به طور کلی این کفش ها از پا در برابر فشار و ضربه حفاظت می کند. 

کفش ایمنی سرپنجه فولادی

کفش ایمنی کانداکتیو

این کفش های ایمنی هادی جریان برق بوده و در کارهایی نظیر معدن و یا کار با مواد اشتعال زا که خطر انفجار وجود دارد استفاده می شود. 

کفش ایمنی کانداکتیو

کفش ایمنی با سر پنجه کامپوزیت یا کفش ایمنی برق 

این نوع کفش ها دارای سرپنچه کامپوزیت هستند که عایق برق بوده و در دو نوع محافظ فشار قوی و محافظ فشار ضعیف تولید شده است. در تولید کفش کار برقکاری از هیچ گونه فلزی به کار نرفته و آن را نماد CD نمایش می دهند. 

کفش ایمنی کامپوزیت یا کفش عایق برق

کفش ایمنی پلاستیکی

این کفش از خطرات و صدمات شیمیایی خودداری می کند. این کفش بسیار سخت است و تغییر فرم نمی دهد. 

کفش ایمنی پلاستیکی

کفش ایمنی زیره رابر(Ruber)

رابر تقریباً از جنس لاستیک به شمار می رود، این جنس علاوه بر مقاومت بالا عایق حرارتی بوده و از لغزش پا در حین انجام کار و خطرات احتمالی آن جلوگیری می نماید این کفش ایمنی از مقاوم ترین و مستحکم ترین کفش های ایمنی به شمار می رود. از این کفش در محیط ها کاملاً اسیدی و با حرارت بالا و هم چنین کارهای سنگین استفاده می شود.

کفش ایمنی زیره رابر(Ruber)

کفش ایمنی کفه فلزی

این کفش به دلیل کفه ای که دارد در برابر سوراخ شدن بسیار مقاوم می باشد. از این کفش در معدن و عملیات استخراج کاربرد فراوانی دارد.

کفش ایمنی کفه فلزی

کفش ایمنی از جنس بوتیل یا کفش ایمنی ضد اسید

این نوع در برابر مواد خورنده مقاومت بالایی دارد. این کفش برای کسانی که در محیط های اسیدی فعالیت می کنند بسیار پرکاربرد است. 

کفش ایمنی از جنس بوتیل یا کفش ایمنی ضد اسید

کفش ایمنی ضد آب 

این مدل مجهز به آستر ضد آب یا گرتکس است و زیره آن از نوع تزریق مستقیم و یک تکه است. این کفش ها در محیط ها و شرایط آب و هوایی پر بارش و خیس بسیار پرکاربرد است. 

کفش ایمنی ضد آب

چکمه ایمنی 

چکمه ایمنی یا چکمه پلاستیکی نوعی کفش کار است که قسمت ساق و تا زیر زانو را می پوشاند. از این محصول در کارهایی نظیر آتش نشانی، کار در زمین کشاورزی و... استفاده می شود. این چکمه ضد آب است و از ورود آب به داخل پا جلوگیری می کند. 

چکمه ایمنی

پوتین ایمنی 

نوعی کفش ایمنی است که علاوه بر پا ساق پا را نیز پوشش می دهد. 

انواع زیره کفش ایمنی 

در قسمت زیرین کفش که تماس مستقیم با زمین و وزن افراد دارد زیره کفش نام دارد. زیره کفش از مواد مختلفی تولید شده است. که در قسمت زیر به بعضی از آن ها اشاره شده است. 

پلی اورتان (PU)

این زیره از ترکیب دو ماده نرم پلی ال و ایزوسیانات تولید شده است. این زیره دارای چگالی پایین و وزن سبکی است و برای استفاده طولانی مدت برای مصارف مختلف بسیار مناسب است. این زیره از استحکام بالا، عایق حرارتی مناسب، انعطاف بالا و... برخوردار است. 

پی وی سی (PVC)

یکی دیگر از زیره های موجود در کفش کار زیر پی وی سی است. این زیره بسیار سخت است و از انعطاف پذیری پایینی برخوردار است. این زیره از مقاومت بالایی برخوردار است و یک عایق حرارتی بسیار مناسب به شمار می رود. این زیره به سختی شکسته می شود اما در سرما درصد شکنندگی آن بالا می رود. 

تی پی یو (TPU)

این زیره مقاومت بالایی در برابر لغزش و سایش دارد و مانع از سر خوردن کاربر می شود. تی پی یو در حالت عادی بدون رنگ است و همین موضوع این امکان را به تولیدکننده می دهد تا آن را به رنگ مورد نظر و متناسب با کفش خود در آورد. 

رابر (Ruber)

رابر یک زیره متداول در تمامی کفش هاست. این زیره از اصطکاک و گریپ بالایی برخوردار است و مانع از لغزش و سر خوردن کفش می شود. به این مدل زیره، لاستیکی نیز می گویند و در برابر نفوذ آب نیز مقاومت مناسبی دارد. این زیره عایق حرارتی خوبی است و در کفش های زمستانی نیز استفاده می شود. 

ترمو (Thermo)

ترمو نیز یکی از انواع زیره های به کار رفته در کفش کار است. ترمو یک عایق حرارتی مناسب است و به همین دلیل می توان در آن در زمستان و تابستان استفاده کرد. 

انواع زیره کفش ایمنی

نکات مهم در خرید کفش کار و پوتین ایمنی

  • در هنگام خرید کفش باید دقت داشته باشیم که کفش مورد نظر مطابق با استاندارد های مکان های مورد استفاده ی آن نظیر واحدهای صنعتی، آتش نشانی ها، محیط های کاری و همچنین پروژه های ساختمانی، پروژه های نفت، پتروشیمی، راهسازی، سدسازی ها، برق کاری ها و بسیاری از کارها و شغل های دیگر باشد.
  • این کفش باید از متریال مقاوم در برابر حرارت، سایش و برش تولید شده باشد.
  • نوع سرپنجه در کفش کار باید به گونه ای باشد که از پا در برابر ضربات و فشارهای مختلف ناشی از سقوط اشیا مراقبت کند. کفش ایمنی خوب باید قابلیت تحمل فشار تا 200 ژول را داشته باشد. 
  • وزن کفش ایمنی کار در انتخاب و خرید از اهمیت بالایی برخوردار است. کفش ایمنی سبک باعث کاهش خستگی کاربر در حین کار با آن می شود. 
  • رویه کفش کار از بخش های اصلی این محصول است. رویه این محصولات عموماً از جنس پلاستیک، چرم طبیعی و مصنوعی، برزنت و... تولید می شوند. رویه ای مناسب است که ازمقاومت و استحکام بالایی در برابر روغن، بنزین، آب، حرارت و … برخوردار باشد. رویه کفش علاوه بر ظاهر مناسب و مقاومت بالا باید از تنفس پذیری بالا نیز برخوردار باشد تا مانع از تعریق و بو گرفتن پای کاربر باشد. 
  • زیره کفش کار نیر یک جز مهم دیگر این محصول است. مهم ترین رکن زیره مناسب این است که از اصطکاک و گریپ بالا برخوردار باشد تا مانع از لغزش پا و سر خوردن کاربر شود. زیره کفش ایمنی معمولاً از جنس رابر و پی یو است که از مقاومت و اصطکاک بالایی برخوردار هستند. 

بهترین مارک کفش ایمنی 

در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی بسیاری به تولید این محصول می پردازند. از محبوب ترین و برترین تولیدکنندگان کفش کار می توان به موارد زیر اشاره کرد. 

کفش ایمنی کاتر پیلار 

شرکت کاترپیلار یا کت یکی از تولیدکنندگان قدیمی و پر قدرت در زمینه کفش ایمنی و بسیاری از تجهیزات ایمنی دیگر است. این برند از محبوب ترین تولیدکنندگان در زمینه تولید ابزارآلات ایمنی است. کفش هایی که توسط این برند تولید می شوند از مقاومت بسیار بالایی در قسمت زیره و رویه برخوردار هستند.  این مارک در داخل کشور به عنوان یک برند خارجی مطرح با کیفیت بالا شناخته می شود. 

کفش ایمنی یحیی 

یحیی یکی از تولیدکنندگان داخلی در کشور است. برند یحیی کفش های کار متناسب با اصول و استانداردهای ارگونومیکی تولید می کنند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برند یحیی علاوه بر کفش ایمنی به تولید انواع ماسک ایمنی، کلاه ایمنی، گوشی صداگیر، دستکش ایمنی و ... می پردازند. 

کفش ایمنی کاوه 

شرکت کاوه از دیگر تولیدکنندگان داخلی کفش کار است. این شرکت از سال 1382 آغاز به فعالیت کرده است. شرکت ایمنی کاوه تبریز همواره در تلاش است تا بهرمندی از اصول و قواعد ارگونومیکی و تکنولوژی های روز دنیا، کفش هایی مناسب مشاغل مختلف تولید کند. تمامی محصولات این شرکت دارای استاندارد CE اروپاست. این شرکت دارای استاندارد ایزو 9001 نیز است. 

از تولیدکنندگان دیگر در زمینه تولید انواع کفش کار می توان به کفش ایمنی نگهبان، پاتن، ملی، ارک، بهشتیان، شیما، کلار و... اشاره کرد. 

قیمت کفش ایمنی

قیمت کفش ایمنی با توجه به نوع و برند آن دارای تفاوت های فراوانی هستند. معمولا کفش هایی که عایق برق و مواد شیمیایی هستند دارای قیمت بیشتری هستند و دارای تاریخ انقضا هستند.

خرید کفش ایمنی 

برای خرید کفش ایمنی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کفش کار ایمنی  و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


سایز