ثبت فروشگاه

شیر مرکب LPG رگو

از ۱,۶۰۰,۰۰۰ تا ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

شیر فشار شکن کورکن

از ۸,۵۰۰,۰۰۰ تا ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شیر مرکب 3/4 اینچ رگو

از ۱,۳۵۰,۰۰۰ تا ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

شیر مخزن گاز وسیله‌ای است که برای ورود و خروج گاز از محفظه استفاده می‌شود. شیر مخزن گاز از پرکاربردترین تجهیزات برای استفاده از گاز LPG به شمار می‌آید. این تجهیزات یکی از لوازم جانبی کارآمد مخزن گاز است. وظیفه اصلی این محصول، باز و بسته کردن و محافظت از مخازن است. این تجهیزات به منظور عبور آسان‌تر گاز، حین سوخت گیری استفاده می‌شوند. به طور کلی این قطعه کنترل کننده گاز ذخیره شده در مخازن است. همچنین شیر مخزن، جزو حساس‌ترین کیت‌های مخازن به شمار می‌آید. در ساختار این تجهیزات سوپاپ به کار رفته است. سوپاپ موجود در این قطعات، از ورود و خروج غیر مجاز گاز جلوگیری می‌کند. عملکرد این قطعه به گونه‌ای است که با مسدود کردن مسیر ورود و خروج گاز، از فشار بیش از حد آن جلوگیری می‌کند. 

شیر مخازن براساس نوع مخزن و نوع گاز مصرفی در انواع مختلفی تولید می‌شود. به طور کلی دو نوع مخزن اصلی به منظور مصارف خانگی و صنعتی و نوع دیگر، تأمین سوخت اتومبیل‌ها است. مخازن سی ان جی و ال پی جی دو مدل از رایج‌ترین مخازن موجود در بازار هستند که سوخت مصرفی را در خود ذخیره می‌کنند. برای جلوگیری از نشتی شیر مخازن و لوله‌های آن، آن را درون محفظه‌ای لاستیکی یا پلاستیکی قرار می‌دهند. با وجود این محفظه در صورت بروز نشتی، از خروج گاز به محیط بیرون جلوگیری می‌شود. این تجهیزات با استفاده از موادهای برنج و آلومینیوم تولید می‌شوند. در نتیجه هنگام خرید این قطعه، به جنس و کیفیت مواد به کار رفته در ساختار آن‌ها توجه نمایید.

سیستم سی ان جی یکی از سیستم‌های سوخت رسانی خودروها است. این سیستم در کاهش آلودگی تأثیر زیادی دارد. Cylinder Valve به منظور کنترل گاز ذخیره در مخازن، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تجهیزات بر روی مخازن ذخیره نصب می‌شوند و ارتباط سیال درون مخزن را با دیگر تجهیزات برقرار می‌کنند. توجه نمایید به دلیل متنوع بودن خودروها، شیر کپسول گاز خودروها نیز متنوع است. در نتیجه با توجه به نوع خودرو و مخزن آن، باید مناسب‌ترین شیر را انتخاب نمایید. انواع شیر مخزن گاز cng شامل شیر سلونوئیدی، شیر مخزن، شیر برقی گاز و شیر سوخت گیری می‌شود. از مخازن گاز مایع به منظور نگهداری گاز مصرفی صنایع و منازل ویلایی استفاده می‌شود. شیر اطمینان lpg، شیر مرکب lpg، شیر یک طرفه lpg و شیر دستی قطع جریان گاز LPG از انواع شیر ال پی جی هستند. دو نوع شیر برای باز و بسته کردن مسیر ورود و خروج گاز در نظر گرفته شده است. در صورت لزوم و در شرایط خاص مانند تعمیر و تست های دوره ای، می‌توان آن را به صورت دستی باز و بسته نمود. شیر قطع جریان ناگهانی مسیر خروج گاز از مخزن را مسدود می‌کند و ایمنی را افزایش می‌دهد. شیر خروجی گاز مخزن در مسیر خروجی گاز مخزن قرار گرفته است. با استفاده از این وسیله، گاز مایع ب سادگی از مخزن خارج می‌شود. این شناور نوعی بازوی فلزی است که درون مخازن گاز مایع قرار می‌گیرد. جنس این تجهیزات از فوم است و به صورت استوانه‌ای تولید می‌شود. شیر مخزن براساس نوع عملکرد در دو مدل شیر مخزن دستی و شیر برقی مخزن گاز تولید می‌شوند.

قیمت شیر مخزن گاز

قیت شیر مخزن گاز ال پی جی و سی ان جی براساس نوع آنها متفاوت است. تجهیزات اورجینال و محصولات خارجی، قیمت بالاتری نسبت به تولیدات داخلی دارند. نمونه های فیک و اصلی این تجهیزات در بازار موجود هستند که هنگام خرید باید به آنها توجه نمایید.

خرید شیر مخزن گاز از راندنو

برای خرید شیر مخزن گاز می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مخزن گاز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع