ثبت فروشگاه

مخزن 1000 گالنی گاز مایع LPG

از ۷۱,۲۸۰,۰۰۰ تا ۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 500 گالنی گاز مایع LPG

از ۴۷,۵۲۰,۰۰۰ تا ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 1500 گالنی گاز مایع LPG

از ۸۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 3000 گالنی گاز مایع LPG

از ۱۶۹,۱۵۰,۰۰۰ تا ۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

شیر مرکب LPG رگو

از ۲,۱۰۰,۰۰۰ تا ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرکن مخزن گاز رگو

از ۱,۳۰۰,۰۰۰ تا ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

مخزن 20000 گالنی گاز مایع LPG

از ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۸۶۰,۶۷۵,۰۰۰ تومان

مخزن 2000 گالنی گاز مایع LPG

از ۱۴۹,۲۵۰,۰۰۰ تا ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 6000 گالنی گاز مایع LPG

از ۴۴۲,۷۷۵,۰۰۰ تا ۴۴۲,۷۷۵,۰۰۰ تومان

گاز و کپسول گاز

گاز و کپسول گاز جهت سوخت رسانی وسایل گازسوز، مورد استفاده قرار می گیرند. دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد های مختلفی دارند. برای مثال گاز متان ساده ترین هیدرو کربن اشباع شده است که به گاز مرداب نیز معروف است. این گاز به صورت سوزاندن مواد سوختنی و پرورش دام به دست می آید. و به صورت پروپان در صنایع پتروشیمی، برای تولید برق و توربین و در سنتز بیشتر حشره کش ها کاربرد دارد. از دیگر گاز های پرکاربرد گاز نیتروژن را می توان نام برد که در فرآیند هابر به ساخت و تولید آمونیاک کمک می کند. همچنین در تولید اسید نیتریک، ساخت فلزات ضد زنگ، شستن خطوط انتقال گاز و پر کردن تایر خودروها کاربرد دارد.بیشتر گازهای مصرفی مانند هیدروژن و اکسیژن از هوایی که تنفس می شود. استخراج می شود. و هلیوم و استیلن نیز به صورت صنعتی تهیه می شود.

گاز چیست؟

در پاسخ به سؤال گاز چیست می توان گفت گازها ذرات ریزی هستند که در محیط اطراف به صورت آزادانه در حال حرکت هستند. ذرات گاز تا حد امکان پراکنده می شوند و اگر آنها را در محفظه در بسته ای نگهداری کنید، تمامی آن ظرف را پر می کنند. هنگامی که گازها در ظرف در بسته ای نگهداری می شوند، ذرات مولکولی گازها به دیواره های ظرف برخورد می کنند و برمی گردند. لازم به ذکر است که با وارد کردن هر ضربه، فشار مختصری به آن وارد می شود که درنتیجه این فعالیت، فشار گاز به وجود می آید.

لازم به ذکر است که با حرارت دادن به گاز، ذرات آن با سرعت بیشتری حرکت می کنند و موجب فشار بیشتر گازها می شود. همچنین با کاهش دما، سرعت ذرات کاهش می یابد و موجب می شود تا ذرات در یک نقطه جمع شوند. گازها نیز از انواع مختلفی برخوردار هستند که هوا شناخته شده ترین آنها است. هوا نیز از گازهای مختلفی تشکیل شده است که بیشترین حجم آن را نیتروژن و اکسیژن تشکیل داده اند. آمونیاک، گاز کربنیک، هلیوم، هیدروژن، گاز متان و دیگر گازها از انواع رایج و پرمصرف گازها به شمار می آیند.

کپسول گاز یا سیلندر گاز چیست؟

سیلندر گاز یا کپسول گاز همانطور که از نامش مشخص است، جهت ذخیره سازی گازهای تحت فشار، مورد استفاده قرار می گیرند. انواع کپسول گاز از آلیاژهای مقاوم فولادی و آلومینیومی ساخته می شوند. لازم به ذکر است که برای هر نوع گاز، رنگ مشخصی از کپسول های گاز در نظر گرفته شده است تا گاز مورد نظر شناسایی شود.

انواع گاز

امروزه گازها به سه دسته کلی تقسیم می شوند که در ادامه به آشنایی با هر یک از آنها می پردازیم.

گاز طبیعی

گازهای طبیعی در بسیاری از محیط های زندگی افراد یافت می شود. استفاده از گاز طبیعی به گونه ای است که توسط لوله کشی مهار شده و از مسافت های طولانی به شهرها منتقل می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از گاز شهری جهت تأمین روشنایی و نیرو و مصارف گوناگون کارخانه های مختلف، استفاده می شوند.

گاز ذغال

این نوع گاز همانطور که از نامش مشخص است، توسط پودر ذغال سنگ به وجود می آید. گازهای ذغال در کوره های بزرگ و در بسته که هوا به انها راه ندارد، حرارت داده می شوند. درنتیجه این فعالیت، ذغال به صورت خمیری شکل درمی آید و از خود گاز آزاد می کند. درنتیجه این گاز را توسط لوله مخصوص از کوره خارج می کنند و در ظرفی جمع آوری می کنند. همچنین پس از جداسازی مواد زائد و تصفیه کامل آن، به انبار گاز منتقل می شوند.

گاز خشک

گازهای خشک از دیگر انواع این ذرات هستند که از درصد زیادی متان تشکیل شده اند و به سختی به مایع تبدیل می شوند.

گاز مرطوب

یکی دیگر از انواع گازها، گازهای مرطوب هستند که از مقادیر زیادی پارافین های ردیف بالا ساخته شده است. لازم به ذکر است که با قرار دادن این گازها در فشار و حرارت بالا، می توان آن را به مایع تبدیل نمود. همچنین باتوجه به شرایطی که در معادن وجود دارد، این نوع گازها به شکل مایع یا بخار در آن جا وجود دارند.

انواع کپسول گاز بر اساس نوع گاز

کپسول گازها باتوجه به نوع گازی که درون آنها قرار می گیرد، به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

کپسول گاز مایع

گاز مایع که نام دیگر آن گاز ال پی جی (LPG) است، از ترکیب دو گاز هیدروکربنی بوتان و پروپان تشکیل شده است. این نوع گاز کاربردهای گرمایشی و سوخت رسانی دارد. همچنین در ساخت افشانه ها نیز به عنوان گاز خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرد. مخازن گاز مایع نیز در ظرفیت های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است که از انواع آن می توان به مخزن 125 گالنی، 250 گالن، 500 گالن، 1000 گالن و ... اشاره نمود.

کپسول هلیوم

این کپسول ها برای پر کردن بادکنک مورد استفاده قرار می گیرند. این گاز غیر آتش زا بوده و قابلیت شارژ شدن دارد. 

کپسول بوتان

کپسول بوتان یا همان گاز مایع از سرد کردن و تقطیر طی مراحل مختلفی به دست می آید. از این نوه کپسول میتوان در اجاق گازهای خانگی، کارخانه ها، آشپزخانه های تجاری و به عنوان سوخت دوم برای خودروها استفاده نمود.

کپسول گاز CNG

گاز سی ان جی عمدتاً از گاز طبیعی تهیه شده و به عنوان سوخت به جای بنزین و گازوئیل کاربرد دارد. کپسول های سی ان جی به صورت استوانه ای و عدسی های کروی طراحی می شود. این مخازن به صورت یکپارچه و بدون درز از جنس فولاد کروم تولید می شوند. 

کپسول گاز اکسیژن

سیلندر اکسیژن برای مصارف طبی و جوشکاری استفاده می شود. این نوع کپسول در ظرفیت های 5، 10، 20 ، 40، 50 لیتری موجود است. فشار معمول  برای این کپسول ها 150 تا 200 بار است. سیلندرهای گاز اکسیژن خلوص بالا از بدنه طوسی و گلوئی سفید برخوردار هستند. در حالی که سیلندرهای گاز اکسیژن صنعتی به رنگ مشکی هستند. لازم به ذکر است که شیرهای اکسیژن از نیز از شیر راست گرد است.

از گونه های دیگر مخازن گاز می توان به کپسول گاز پیک نیک، یکبار مصرف، کپسول و شارژ گاز کولر گازی و گاز و کپسول گاز مسافرتی اشاره نمود که بیشتر جهت مصارف کوچک و خانگی استفاده می شوند.

انواع کپسول گاز براساس جنس

کپسول های گاز باتوجه به متریال های استفاده شده در ساختار آنها، به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه از آنها نام می بریم.

کپسول های فولادی

کپسول گاز فولادی صنعتی مخازنی هستند که به منظور نگهداری گازها با فشارهای متفاوت، مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع کپسول ها از لوله های فولادی و به صورت یکپارچه ساخته می شوند که هیچگونه درز و جوشی بر روی آنها وجود ندارد. لازم به ذکر است که کپسول های فولادی از استحکام بیشتری نسبت به کپسول های با درز و جوش برخوردار هستند. همچنین نوع فولادی سیلندرهای گاز از مهم ترین استانداردهای جهانی در مبحث ایمنی و کنترل کیفی برخوردار هستند.

کپسول های آلومینیومی

یکی دیگر از انواع سیلندرهای گاز، نوع آلومینیومی آن است که آلیاژ آن نسبت به نوع فولادی، گران تر است. این نوع سیلندرهای گاز از وزن پایینی برخوردار هستند که به عنوان سیلندرهای پرتابل به بازار عرضه شده اند. همچنینن پایداری بیشتری نسبت به کپسول های کربن استیل دارند و دچاز زنگ زدگی نمی شوند.

کپسول های کامپوزیت

نوع دیگری از سیلندرهای گاز وجود دارند که از فیبر کربن ساخته شده اند. سیلندرهای کامپوزیت از وزن پایینی برخوردار هستند و الیاف به کار رفته در ساختار آنها استحکام بالایی دارد. همچنین این ساختار موجب شده است تا این وسیله مقاومت بالایی در برابر حرارت و ضربه داشته باشد.

کپسول کربن استیل

از این نوع کپسول ها نیز برای گازهای بی اثری مانند نیتروژن استفاده می شود. این کپسول ها از قیمت پایینی برخوردار هستند و مصرف کنندگان بسیاری جذب این نوع کپسول ها شده اند.

سیلندرهای استینلس استیل

این سیلندرهای استیل که با نام کپسول های S.S نیز شناخته شده هستند، مختص استفاده برای گازهایی هستند که خورندگی و واکنش پذیری بالایی دارند.

انواع کپسول گاز براساس ساختار

کپسول گازها باتوجه به ساختاری که دارند، در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. در ادامه شما را با انواشع کپسول های گاز براساس ساختاری که دارند، آشنا خواهیم نمود.

کپسول بدون درز یا یکپارچه

این سیلندر گازی از یک قطعه ورق یک تکه تشکیل شده است. که هیچ جوش و برشی در آن وجود ندارد. از این سیلندرها معمولاً برای گازهای هیدوژن، اکسیژن، نیتروژن، متان، کربن مونو اکسید که فشار بالایی دارند، استفاده می شود. این نوع سیلندر از گنجایش 200 بار و تست 300 بار برخوردار است. نکته دیگری که وجود دارد، این است که امکان شارژ گازهای مایع شونده در کپسول های یکپارچه وجود دارد.

کپسول درز دار

این کپسول از دو قطعه فلزی تشکیل شده است و قابلیت تحمل فشار بالایی ندارد. از این نوع کپسول گاز برای ذخیره سازی گازهای مایع شونده با فشار پایین، استفاده می شود. از جمله این گازها می توان به دی اکسید کربن، فریون ها و دی اکسید گوگرد اشاره نمود. لازم به ذکر است که امکان شارژ گازها با فشار بالا در این نوع کپسول ها وجود ندارد.

اجزای تشکیل دهنده کپسول گاز

کپسول های گاز مانند وسایل و ابزارهای دیگر، از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که در ادامه از آنها نام می بریم.

بدنه سیلندر گاز

بدنه این محصول همانطور که از نامش مشخص است، شبیه به محفظه ای است که گازها را درون خود جای می دهد. همچنین در مواقع لزوم می توان از گاز ذخیره شده در این مخزن، استفاده نمود. بر روی بدنه کپسول گاز اطلاعاتی مانند شماره سیلندر، سال تولید، برند و کشور تولیدکننده سیلندر، فشار تست و فشار کاری سیلندر، تاریخ تست هیدروستاتیک و ... درج می شود.

کلاهک کپسول گاز

کلاهک سیلندر گاز بخش دیگری از این وسیله است که نقش به سزایی در حفاظت از شیر سیلندر ایفا می کند. همچنین یکی از الزامات مهم در جابه جایی و حمل و نقل سیلندرها، برخورداری از کلاهک است. به طوریکه تیم های کنترل کیفیت در صورت عدم برخورداری کپسول از کلاهک، اجازه تخلیه و بارگیری را صادر نمی کنند.

شیر سیلندر گاز (Valve)

انواع کپسول گاز باتوجه به نوع گازی که در خود جای می دهند، به وسیله دو نوع شیر قابل استفاده هستند. لازم به ذکر است که در ایران شیر کپسول گاز از استانداردهای BS 314 و DIN 477 برخوردار است. در ادامه به معرفی شیر کپسول های گاز می پردازیم.

 • شیر راست گرد: Right Handed یا شیر راست گرد، برای گازهای خنثی و بی اثر یا اینرت مورد استفاده قرار می گیرند.
 • شیر چپ گرد: Left Handed یا چپ گرد برخلاف نوع قبلی برای به کارگیری از گازهای آتش زا و پرخطر، مورد استفاده قرار می گیرند.

رگلاتور کپسول گاز

کار رگلاتور کپسول گاز این است که شرایط خروج گاز پروپان در کپسول ها را فراهم می کند. رگلاتورها باتوجه به میزان فشار در سه نوع فشار ضعیف خانگی، نیمه صنعتی و فشار قوی صنعتی تولید می شوند. برخی از انواع این محصول از گیج برخوردار هستند و می توان آنها را تنظیم نمود.

سایز کپسول های گاز

کپسول های گاز باتوجه به حجمی که گازها را درون خود جای میدهند، در ظرفیت های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. در ادامه به کاربردی ترین و پرمصرف ترین ظرفیت های کپسول گاز می پردازیم.

 • کپسول گاز 2 لیتری
 • کپسول گاز 5 لیتری
 • کپسول گاز 10 لیتری
 • سیلندر گاز 20 لیتری
 • کپسول گاز 25 کیلویی
 • کپسول گاز 40 لیتری
 • کپسول گاز 50 کیلویی و ...

مزایای استفاده از گاز

گاز نوعی سوخت تمیز است که استفاده از آن اهمیت ویژه ای دارد. گاز شهری به خوبی قابل کنترل است و برای نگهداری از آن، به استتفاده از مخزن نیازی نیست. همچنین گازها تحت هیچ شرایطی از خود خاکستر تولید نمی کنند. امروزه به کارگیری از گازها از کاربردهای به سزایی برخوردار است. با استفاده از گازها می توان فعالیت هایی مانند بو دادن قهوه، پختن غذا، طبخ نان و کلوچه و ... استفاده نمود. همچنین کارکرد برخی از وسایل به گونه ای است که با گاز کار می کنند.

لازم به ذکر است که برخی از اتوموبیل ها و یخچال ها توسط انرژی گازها کار می کنند. برخی از ماشین های لباسشویی نیز بخار مورد نیاز خود را توسط گازها به دست می آورند. به طور کلی به کار بردن گازها در وسایلی که انرژی آنها از طریق سوخت تأمین می شود، موجب تمیز ماندن هوای محیط شهر می شود.

تفاوت گاز شهری و گاز کپسول

گاز شهری و گاز مایع از پرمصرف ترین گازها هستند که در این بخش به تفاوت های این دو می پردازیم. لازم به ذکر است که اگر گاز طبیعی در فشار معمول با دمای 160- درجه سلسیوس خنک شود، گاز مایع با حجم بسیار کمتر تولید می شود. در گذشته از گاز مایع ال پی جی در سیلندرهای گاز خانگی، استفاده های بسیاری می شده است. همچنین گاز شهری یا Town Gas نیز از ذغال سنگ یا نفت تولید می شود.

 • اگر بخواهیم براساس ارزش حرارتی، این دو گاز را با یکدیگر مقایسه کنیم، باید بدانید که به طور متوسط هر متر مکعب گاز طبیعی، 8600 کیلو کالری ارزش حرارتی دارد. این میزان ذکرشده، باتوجه به ترکیبات گاز طبیعی قابل تغییر است. در مقابل، ارزش حرارتی گاز ال پی جی حدود 12000 کیلو کالری براساس کیلوگرم است.
 • از دیگر تفاوت های این دو گاز، می توان به ترکیبات شیمیایی متفاوت آنها اشاره نمود. بخش زیادی از ترکیبات شیمیایی گاز طبیعی را متان تشکیل داده است که ساده ترین نوع هیدروکربن ها به شمار می آید. ترکیبات دیگری نیز در این گاز یافت می شود که درصد آنها در مخزن های مختلف، متفاوت است. اما در مقابل، گازهای مایع از دو گاز هیدروکربنی بوتان و پروپان تشکیل شده اند. گاز طبیعی استخراج شده نیز از میزان قابل مشخصی آب برخوردار است که در پالایشگاه ها، آب و ترکیبات اضافی از گازهای طبیعی تفکیک می شوند. سپس گاز به خطوط انتقال و در نتیجه به دست مصرف کنندگان می رسد. لازم به ذکر است که آب و ترکیبات اضافی دیگر، موجب پایین آمدن ارزش حرارتی گاز می شوند و موجب بروز مشکل در انتقال و مصرف گاز می شوند.
 • میزان چگالی از دیگر تفاوت هایی است که این دو گاز را از یکدیگر متمایز می کند. به گونه ای که گاز طبیعی سبک تر از هوا است اما نسبت به گاز مایع، سنگین تر است. گاز LPG از انرژی 93.2 مگا ژول بر متر مکعب برخوردار است. این در حالتی است که انرژی گاز طبیعی معادل 38.7 مگا ژول بر متر مکعب است.
 • گاز مایع در مخازن نگهداری و ذخیره سازی می شود اما گازهای طبیعی شرکت گاز از طریق خطوط لوله توزیع می شوند.
 • گاز طبیعی در جهت احتراق و مشتعل شدن، به میزان هوای کمتری نسبت به گاز مایع نیاز دارد.
 • گاز ال پی جی از محتوای انرژی بالاتری برخوردار است. همچنین قابل حملل بوده و دسترسی آسان تری دارد.
 • در برخی از موارد، استفاده از گازهای مایع هزینه کمتری نسبت به گاز شهری دربر می گیرد.
 • پروپان موجود در گاز ال پی جی از هوا سنگین تر بوده و ته نشین می شود. در مقابل، گاز طبیعی از هوا سنگین تر است و در صورت نشتی به سرعت از بین می رود.

نکات ایمنی نگهداری از کپسول گاز

همانطور که می دانید، نحوه استفاده و نکهداری از کپسول های گاز اهمیت بالایی دارد. در این بخش به روش های صحیح نگهداری از کپسول گاز و پیشگیری از خطرات نشت گاز می پردازیم.

 • بهتر است کپسول های گاز را به صورت ایستاده و یا زنجیر شده بر روی دیوار نگهداری نمایید. زیرا قرار دادن کپسول گاز در حالت افقی، موجب انفجار و آتش سوزی می شود.
 • کپسول های گاز نباید روی زمین کشیده شوند و نباید تحت فشار و مجاورت کوره ها قرار بگیرند.
 • انواع کپسول گاز اگر پر و یا خالی باشد، باید به طور جداگانه تفکیک شوند و در معرض یخ، برف، زنگ زدگی و خوردگی قرار نگیرند.
 • از جوشکاری کپسول ترک خورده پرهیز کنید و کپسول را از ارتفاع رها نکنید.
 • در زمان استفاده نکردن کپسول شیر آن را ببندید و از تحت فشار قرار دادن کپسول پرهیز نمایید.
 • توجه داشته باشید که سیلندر گاز را نباید بغلتانید و از رگلاتور آن به هنگام جابه جا کردن، به عنوان دستگیره استفاده نکنید. همچنین در صورت عدم استفاده از لوازم گازسوز، شیر رگلاتور را ببندید.
 • بهترین و مناسب ترین شرایط برای نگهداری از سیلندرهای گاز، در هوای آزاد است.
 • هنگام تعویض سیلندرها اتصالات را چک کنید تا خوب محکم شوند. همچنین اگر بوی گاز را احساس کردید، هر چه سریع تر سیلندر را در هوای آزاد قرار دهید و با شرکت گازرسان مورد نظر، تماس بگیرید.
 • از قرار دادن کپسول گاز در شرایطی که شعله های باز وجود دارند، خودداری نمایید.
 • آزمایش کردن سیلندر با آب و صابون از روش هایی است که می توانید از عدم نشتی آن اطمینان حاصل نمایید.
 • به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از هر شلنگی موجب بروز خطرات احتمالی می شود. از این رو سعی بر این داشته باشید که از شلنگ های استاندارد استفاده نمایید. لازم به ذکر است که طول شلنگ نباید بیشتر از 90 سانتی متر باشد. همچنین اگر مسافت زیادی وجود دارد، می توانید از سیستم لوله کشی مسی استفاده نمایید. در دو طرف شلنگ نیز باید از بست فلزی استفاده شود.
 • هر شش ماه یک بار، با دایره سرویس وسایل گازسوز خود تماس بگیرید تا از کپسوله ای گاز بازدید و مراحل ایمنی را تأیید نمایند.

بهترین برند گاز و کپسول گاز

شرکت های متعددی به تولید انواع کپسول گاز و ارائه گازهای مورد استفاده این کپسول ها پرداخته اند. در ادامه به تعدادی از شرکت های تولیدکننده انواع کپسول گاز و گاز می پردازیم.

کپسول گاز بوتان

بوتان یکی از شناخته شده ترین شرکت های توزیع کننده گاز مایع و کپسول های گاز است. این برند در سال 1332 توسط محمود خلیلی و فرزندش تأسیس شد. کپسول گازهای شرکت بوتان با رنگ زرد تولید می شوند و یکی از پرکاربردترین کپسول ها است. جهت اطلاع از قیمت کپسول گاز بوتان با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید.

کپسول ایران گاز

کپسول گاز ایران گاز یکی از پرکاربردترین نوع کپسول هایی است که طرفداران زیادی دارد. این کپسول از اتصال جفتی بر روی سیلندرهای خود استفاده می کند و هیچگونه رزوه ای ندارد. لازم به ذکر است که رگلاتور این نوع کپسول مشکی رنگ است و با چرخاندن آن، گاز خارج می شود. با مراجعه به سایتت راندنو می توانید استعلام قیمت کپسول گاز ایران گاز را از فروشندگان این محصول دریافت نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کپسول گاز 11 کیلویی ایران گاز را برای شما فراهم نموده است.

کپسول گاز پرسی

سیلندر گاز پرسی از دیگر انواع این محصول است که به رنگ زرد و به صورت چرخشی تولید می شود. این نوع کپسول گاز با نوع بوتان آن تفاوت هایی دارد و رزوه سیلندر آن بیرون قرار گرفته است. همچنین رگلاتور آن به صورت مهره ای است که به سیلندر آن متصل شده است. لازم به ذکر است که این کپسول ها در مراکز مختلفی به فروش می رسند. بنابراین سعی براین داشته باشید که از نمایندگی فروش کپسول پرسی گاز این محصول را خریداری نمایید.

قیمت گاز و کپسول گاز

قیمت کپسول گاز باتوجه به عواملی مانند ظرفیت کپسول ها، شرکت تولیدکننده و قابلیت نگهداری از نوع گاز آن بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت کپسول گاز خانگی و قیمت کپسول گاز 25 کیلویی با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این محصول را مشاهده نمایید.

خرید گاز و کپسول گاز

برای خرید کپسول گاز می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت گاز و کپسول گاز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند