ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : رنده گندگی -

رنده برقی نجاری

رنده برقی نجاری چیست و چه کاربردی دارد؟ رنده نجاری یکی از ابزارآلات برقی است که رندیدن چوب را انجام می‌دهد. این ابزار همه کاره به منظور انجام فعالیت‌های پخ زدن و ماشین کاری سطوح چوبی کاربرد دارد. از رنده نجاری چوب برای کم کردن ضخامت، هم سطح یا یک سطح کردن سطوح ناهموار و ایجاد دو راهه (ایجاد زاویه نود درجه در لبه قطعه) بر روی چوب استفاده می‌شود. به طور کلی پس از برش چوب و اره کردن آن، هموارسازی و ایجاد زوایای ظاهری آن برعهده رنده است.

رنده نجاری جایگزین مناسبی برای رنده‌های دستی شده‌اند. همچنین موجب افزایش دقت، سرعت، کاهش مصرف زمان و در نهایت افزایش راندمان کار نیز می‌شوند. لازم به ذکر است این ابزار، کاربردی شبیه به کف رند نجاری دارد و فرایندهای یکسانی را انجام می‌دهند. تنها تفاوت این دو محصول در این است که کف رنده ابعاد بزرگتری دارد و برای استفاده از آن باید قطعه کار را بر روی دستگاه حرکت داد. اما برای انجام عملیات رنده کاری با رنده برقی کارگاهی باید آن را بر روی قطعه کار حرکت داد. لازم به ذکر است انواع رنده برقی نجاری در دو نوع برقی و شارژی تولید می‌شوند.

این ابزار نیز مانند دیگر ابزارآلات از اجزای گوناگونی تشکیل شده است. در ادامه از قطعات رنده برقی نجاری نام برده شده است:

 1. کلید خاموش و روشن
 2. دسته
 3. پیچ تنظیم مشتی
 4. صفحه
 5. توپی
 6. تیغه
 7. تسمه
 8. گونیا

قیمت رنده برقی نجاری

قیمت انواع رنده نجاری برقی براساس ویژگی‌های دستگاه متغیر است. عواملی مانند نوع دستگاه، نوع تیغه و برند تولیدکننده بر قیمت رنده نجاری تأثیرگذار هستند. از بهترین رنده برقی نجاری می‌توان از رنده نجاری رونیکس، محک، توسن، ماکیتا، بوش، کرون، دی سی ای و غیره نام برد.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید قیمت کف رنده نجاری را مشاهده نمایید و به صورت مستقیم با فروشندگان محصول در ارتباط باشید.

خرید رنده نجاری برقی از راندنو

پیش از خرید این ابزار بهتر است به نکات زیر توجه شود:

 1. توجه به شرکت تولیدکننده دستگاه
 2. توان، ظرفیت و سرعت لایه‌برداری رنده برقی
 3.  جنس تیغه موجود بر روی دستگاه و قابلیت تعویض آن

برای خرید رنده نجاری برقی ارزان قیمت می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت رنده برقی نجاری رونیکس، ماکیتا، بوش و برندهای دیگر و همچنین برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


بازه توان