ثبت فروشگاه

مرکز کنترل اعلام حریق یکی از اصلی‌ترین تجهیزات در سیستم اعلام حریق است. وظیفه این سیستم اطلاع رسانی و هماهنگی میان تمامی اجزای سیستم اعلام حریق است. قیمت مرکز کنترل اعلام حریق به امکانات و نوع آن بستگی دارد. با توجه به نیازتان می‌توانید به خرید مرکز کنترل اعلام حریق اقدام کنید. کنترل پنل اعلام حریق یا تابلوی کنترل مرکزی اعلام حریق، یکی از تجهیزات سیستم اعلام حریق در ساختمان است که وظیفه ی بررسی اطلاعات، وضعیت و راه اندازی ورودی‌ها و خروجی‌ها را برعهده دارد.

سیستم اعلام حریق سیستمی است که در زمان وقوع آتش سوزی قطعات و سنسورهای این سیستم نسبت به آتش سوزی واکنش نشان می‌دهند. انواع سنسورها شامل سنسور دودی ، حرارتی، گازی (مونو اکسید) و مولتی و چند منظوره هستند. یکی از اجزای سیستم دتکتور است که هشدار را به مرکز کنترل اعلام حریق ارسال می‌کند، کنترل پنل با بررسی هشدارها اقدامات لازم را انجام می دهد و با دستور به رله‌ها، آژیرها و فلاشرها فعال می‌شود و اعلام حریق صورت می‌گیرد. سیستم اعلام حریق در سه مدل سیستم اعلام حریق متعارف یا کانونشنال، سیستم اعلام حریق آدرس پذیر و سیستم اعلام حریق بیسیم یا wireless به بازار عرضه می‌شود. با توجه به این که سه نوع سیستم اعلام حریق، مرکز کنترل اعلام حریق یا کنترل پنل نیز در سه نوع زیر وجود دارد.

  • کنترل پنل اعلام حریق کانونشنال یا متعارف
  • کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر
  • کنترل پنل اعلام حریق بیسیم (Wireless)

قیمت مرکز کنترل اعلام حریق

قیمت این پنل به تعداد اجزا مورد نیاز، برند کالاهای مربوطه، نوع سیستم، امکانات آن و دیگر موارد بستگی دارد. اغلب قیمت سیستم وایرلس یا بیسیم نسبت به نوع دیگر گرانتر است.

خرید مرکز کنترل اعلام حریق از راندنو

برای خرید مرکز کنترل اعلام حریق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات مرکز کنترل اعلام حریق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مرکز کنترل اعلام حریق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


تعداد زون


سیستم