ثبت فروشگاه

جعبه کمک های اولیه نوعی جعبه یا کیف است که تجهیزات دارویی درون آن نگهداری می‌شود. این محصول با نام کیف احیا نیز در بازار شناخته شده است. این محصول یکی از ملزومات کارآمد در منازل، کارگاه‌ها، مدرسه‌ها و اتومبیل‌ها به شمار می‌آید. با دسترسی به یک جعبه کمک اولیه، پیش از رسیدن اورژانس و یا رساندن مصدوم به مرکز درمانی، می‌توان از شدت آسیب جلوگیری کرد. جعبه کمک های اولیه به صورت دیواری و کیف قابل حمل در بازار موجود است. محتویات جعبه کمک های اولیه با توجه به نوع نیاز مصرف‌کننده متفاوت است.

بنابراین، در پاسخ به سؤال جعبه کمک های اولیه شامل چیست باید گفت انواع داروهای مسکن و ملین، داروهای شخصی، پماد سوختگی، چسب زخم، گاز استریل، باندهای نواری، محافظ یا پد چشم، بتادین، ضد عفونی کننده و ژل شوینده، ماسک تنفسی، سرنگ، تبس‌سنج و تجهیزات دیگر درون این جعبه نگهداری می‌شوند. این محصول در ابعاد مختلف و با استفاده از مواد اولیه گوناگون تولید می‌شود. همچنین هر یک از انواع جعبه کمک های اولیه ویژگی‌های خاصی دارند و برای استفاده در محیط متناسب، قابل استفاده هستند.

این جعبه با توجه به نیاز خریداران و فضای مورد نیاز برای نگهداری، در سایزبندی‌های گوناگون به بازار ارائه شده است. نمونه‌های مختلف این محصول با استفاده از پلاستیک فشرده، فلز و پارچه‌های برزنتی مقاوم ساخته می‌شوند. جعبه کمک های اولیه فلزی از مقاوم‌ترین و بادوام‌ترین مدل‌های این تجهیزات به شمار می‌آید. این تجهیزات در مدل‌های مختلف جعبه کمک های اولیه هلال احمر، جعبه کمک اولیه خودرو، جعبه کمک های اولیه کوهنوردی، جعبه کمک اولیه صنعتی، خانگی و جعبه کمک های اولیه در کارگاه تولید می‌شوند.

قیمت جعبه کمک های اولیه

قیمت جعبه کمک اولیه براساس عواملی مانند کیفیت ساخت، محتویات داخل جعبه، وزن، ابعاد، نوع جعبه، برند تولیدکننده، تاریخ انقضا و ویژگی‌های ظاهری جعبه تعیین می‌شود. همچنین قیمت جعبه کمک های اولیه با وسایل بیشتر از جعبه فاقد محتویات است. لازم به ذکر است در برخی مواقع و در شرایط اضطراری، جعبه کمک های اولیه رایگان به مراکز درمانی ارائه می‌شود.

جعبه کمک های اولیه لوتوس یکی از بهترین مارک‌های این تجهیز در بازار شناخته شده است.

خرید جعبه کمک های اولیه از راندنو

برای خرید جعبه کمک اولیه می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت جعبه کمک های اولیه و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان و مرکز پخش جعبه کمک های اولیه را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند