ثبت فروشگاه

سری باد

سری باد یا سر شلنگ باد وظیفه رساندن هوای فشرده درون کمپرسور به ابزار بادی را دارد و کاربردهای مختلفی دارد. شلنگ باد قطعه مهمی در کمپرسور محسوب می شود که سبب عملکرد درست کمپرسور می شود بنابراین باید سری باد از کیفیت خوبی برخوردار باشد. سر شلنگ باد باید بتواند بدون افت فشار، هوای فشرده را انتقال دهد. یکی از کاربردهای مهم سری باد در باد زدن تایر خودروها است. معمولاً جنس این وسیله از نیکل و استیل است که از مقاومت بالایی برخوردار است. جهت استعلام قیمت سری باد با مراجعه به سایت راندنو، می توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش سری باد هستید، می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید سری باد مانند سری باد دوچرخه، سری باد کمپرسور و ... اقدام نمایید.

سری باد

انواع سری باد

سری های باد براساس کاربردی که دارند به انواع مختلفی دسته بندی می شوند.

سری باد پیچی

این نوع سری باد از کیفیت بالایی برخوردار است و برای باز شدن لاستیک های ماشین های سنگین کاربرد دارد.

سری باد ضامن دار

این نوع سری باد قابلیت شلنگ خور را دارد و از جنس های مختلفی مانند برنج، فلز و… ساخته می شود. از سری باد ضامن دار در مکانیکی ها، صنایع ایمنی و ... استفاده می شود.

سری پمپ باد

این نوع سری باد در صنایع و کارهای مختلفی کاربرد دارد که یکی از کاربردهای آن باد کردن لاستیک ماشین است. 

سری باد تفنگی

سری باد تفنگی برای کمپرسور هوا کاربرد دارد که به آسانی به کمپرسور هوا وصل می شود. سری باد تفنگی نسبت به سایر سری های باد تخصصی تر است.

انواع سری باد

نکات مهم درهنگام خرید سری باد

  1. ضخامت و قطر شلنگ
  2. نوع سری باد
  3. اندازه سری باد
  4. جنس سری باد
  5. کیفیت ساخت
  6. برند و شرکت تولیدکننده

برترین برندهای سری باد

در حال حاضر برندهای مختلفی به تولید انواع سری باد پرداخته اند که در ادامه به معرفی برترین آنها پرداخته می شود.

سری باد هندی کرافت

برند هندی کرافت یکی از برندهای برتر در تولید ابزار است. یکی از محصولات این برند سری باد است که سری باد هندی کرافت مدل UC0487، سری باد هندی کرافت مدل UC0488 و... از از انواع سری بادهای هندی کرافت محسوب می شوند.

از دیگر برندهای برتر سری باد می توان به سری باد رونیکس، سری باد تاپ تول، سری باد، سری باد سامکو، سری باد ایکس راین، سری باد بی اس و ... اشاره کرد.

قیمت سری باد

سری باد براساس عواملی مانند اندازه سری باد، نوع سری باد، جنس سری باد، کیفیت ساخت، برند و شرکت تولیدکننده و ... قیمت گذاری می شود. شما می توانید در سایت راندنو قیمت سری باد لاستیک و سایر سری های باد از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین سری باد را انتخاب نمایید.

خرید سری باد

برای خرید سری باد می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سری باد و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند