ثبت فروشگاه

ابزار نجاری

ابزار نجاری مجموعه وسایلی هستند که برای انجام فعالیت های مختلف در صنعت چوب و تولیدات وابسته به آن استفاده می شوند. از مجموعه ابزار نجاری برای انجام فعالیت های هنری و ساخت تجهیزات کاربردی استفاده می شود. ترجمه ابزار نجاری به انگلیسی Carpentry Tools است. جهت اطلاع از قیمت ابزار نجاری رونیکس با مراجعه به سایت راندنو می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان خرید ابزار نجاری خانگی را به صورت مستقیم از فروشندگان را برای کاربران فراهم نموده است.

در ادامه عکس ابزار نجاری به همراه بررسی کاربرد آنها آورده شده است.

معرفی ابزار نجاری

در این بخش قصد داریم به معرفی انواع لوازم نجاری و موارد استفاده از آنها بپردازیم. قطعاً زمانی که اسم ابزار نجاری می آید، تصور شما وسایل و سازه های چوبی در کارگاه های نجاری است. چوب یکی از متریال های کاربردی بشر در زمینه های مختلف است. در گذشته نیز ساخت ابزار نجاری و استفاده از آنها تنها انتخاب افراد نخستین بوده است. امروزه نیز صنعت چوب، وسایل و تجهیزات مدرن و کاربردی را در گستره متنوعی در اختیار خریداران قرار داده است.

به همین دلیل تمامی نجارها برای انجام پرداخت کاری بر روی قطعات چوبی، باید ابزارآلات کارآمدی در اختیار داشته باشند. با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزارآلات جدید و برقی، تحول عظیمی در صنعت چوب به وجود آمد. امروزه مشاغل گوناگونی همچون مبلمان سازی، دکوراسیون داخلی، منبت کاری، معرق کاری و صنایع دستی به صورت حرفه ای  از ابزارآلات نجاری استفاده می کنند. با استفاده از این تجهیزات سرعت عمل در انجام کارها افزایش می یابد.

همچنین به صرف هزینه و انرژی بالایی  نیاز ندارند. لوازم نجاری براساس نوع فعالیت مورد نظر و کار بر روی قطعه کار در انواع مختلف و متنوعی تولید شده اند. همچنین انواع این تجهیزات باتوجه به نوع تأمین انرژی ازز یکدیگر متمایز می شوند و در مدل های دستی، برقی و بادی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروشگاه اینترنتی ابزار نجاری

اگر فروشنده وسایل و تجهیزات نجاری هستید، با ثبت نام در سایت راندنو می توانید یک فروشگاه در راندنو داشته باشید. راندنو بستری را برای فروشندگان ابزار یراق فراهم کرده است تا بتوانند به صورت مستقیم با خریداران در ارتباط باشند و افزایش فروش داشته باشند. همچنین با قیمت گذاری برای محصولات خود، اطلاعات شما برای خریداران نمایش داده می شود و می توانند محصول مورد نظر را به طور مستقیم از شما خریداری کنند.

انواع ابزار نجاری

وسایل نجاری خانگی و کارگاهی باتوجه به منبع تغذیه و نوع کارایی در گستره متنوع و وسیعی قرار گرفته اند. ابزارآلات دستی، برقی، بادی و اندازه گیری از اصلی ترین تجهیزاتی هستند که در هر کارگاه نجاری به وجود آنها نیاز است. ابزار نجاری خانگی و صنعتی نیز باتوجه به نوع کاربری و نوع تأمین تغذیه از یکدیگر متمایز می شوند. در ادامه به طور کامل به آشنایی با انواع لوازم نجاری و کارایی هر یک از آنها می پردازیم.

انواع اره نجاری

اره های نجاری براساس میزان ضخامت قطعه چوب و نحوه برش دادن به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

اره مویی

اره مویی دستی یکی از رایج ترین و کاربردی ترین انواع ابزارآلات دستی در حوزه نجاری است. این اره از دو بخش تیغه و کمان تشکیل شده است. استفاده از این ابزار در صنعت چوب از کاربردهای به سزایی برخوردار است. کار با اره مویی به گونه ای است که با حرکات این ابزار در جهت بالا و پایین، می توانید عملیات برش را انجام دهید. این اره تیغه بسیار نازکی دارد و برای ایجاد برش بر روی متریال های نازک چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

اره گرد بر

اره دیسکی یا گردبر از دیگر انواع کاربردی این ابزار برشی است که در زمینه نجاری مورد استفاده قرار می گیرد. ازد این اره برای برش های عرضی، طولی و ایجاد شیار بر روی چوب استفاده می شود. کاربران و نجارها با استفاده از این اره می توانند به آسانی الوار و صفحات چوب را برش بزنند. زیرا کار با این دستگاه به جابه جایی قطعات نیازی ندارد و تنها با حرکات رفت و برگشتی قطعه کار، می توانید برش را ایجاد کنید. اره های گرد بر توسط تیغه های مختلف نیز فرآیند عملیات را انجام می دهند.

اره فارسی بر

نوع دیگر اره های کاربردی در صنایع نجاری فارسی برها هستند. استفاده از این ابزار در کارگاه های چوب و نجاری کاربردهای زیادی دارد. همچنین این اره از قابلیت انجام برش های مختلف اریب، عمودی و ترکیبی برخوردار است. استفاده از این محصول در زمینه ساخت و تولید کابینت ها بسیار پرکاربرد است. تیغه های این ابزار با ابعاد مختلفی تولید و عرضه می شوند که براساس نوع فعالیت خود می توانید مناسب ترین نوع آن را انتخاب نمایید. اره های فارسی بر نیز در انواع برقی و شارژی در بازار موجود هستند.

اره عمود بر

اره چکشی یا عمودبر یکی دیگر از انواع کاربردی این محصول است که در انواع برقی و شارژی تولید می شود. استفاده از این ابزار علاوه بر صنعت چوب، در صنایع فلز نیز کاربرد دارد. از این اره برای ایجاد شیار بر روی قطعات چوبی فیبر و سه لایه استفاده می شود.  به طور کلی استفاده از اره های عمودبر برای انجام کار بر روی متریال چوبی که ضخامت پایینی دارند، استفاده می شود. همچنین ایجاد برش های خاص و زاویه دار از اصلی ترین کاربردهای این اره به شمار می آید.

اره مویی برقی

اره مویی های برقی از پرکاربردترین انواع اره ها در صنعت نجاری است. از این وسیله برای انجام فعالیت های هنری مانند معرق کاری و منبت کاری استفاده می شود. این ابزار شراهری شبیه به اره های فلکه ای و کمان اره دارد. همچنین از سرعت و قدرت بالایی برخوردار است و برای برش و قوس بر روی تخته های سه لایه و قطعات نزک چوبی مناسب هستند.

اره نواری

از این اره برای برش طولی چوب های ضخیم استفاده می شود. اره نواری این قابلیت را در اختیار دارد. ساختار اره نواری به گونه ای است که برای برش چوب به جابه جایی قطعه و دستگاه نیازی ندارد. اره های نواری نیز براساس میزان ضخامت قطعه کار در انواع اره نواری عمودی و افقی تقسیم می شوند.

اره میزی

اره میزی یا میز برش یکی از پرطرفدارترین انواع اره های برقی است که در صنعت چوب و نجاری از کابردهای به سزایی برخوردار است. این ابزار در انواع متنوعی تولید می شود و فرآیند برش را با دقت بالا انجام می دهد. به طور کلی از این اره برای انجام پروژه های بزرگ استفاده می شود. این ابزار نجاری چند منظوره از یک تیغ اره دورانی برخوردار است که بر روی یک محور ثابت شده است. همچنین توسط موتور الکتریکی به کار رفته در این محصول، می توانید برش های زاویه دار را با قدرت بالایی انجام دهید.

رنده برقی نجاری

رنده برقی همانطور که از نامش مشخص است، عملکرید شبیه به رنده های معمولی دارد. از این ابزار در صنایع نجاری به منظور کم کردن ضخامت چوب ها استفاده می شود. همچنین برش چوب،  اره کردن آن و ایجاد زوایای ظاهری از عمده کاربردهای این اره به شمار می آید. این ابزار جایگزین مناسبی برای رنده دستی نجاری شده است.

تیغ اره

تیغ اره همانطور که از نامش مشخص است، بر روی انواع اره ها نصب می شود. اره ها با استفاده از تیغه اره نصب شده بر روی خود عملیات برش را انجام می دهند. به همین دلیل تیغ اره ها یکی از کاربردی ترین انواع این تجهیزات هستند که بدون وجود آنها عملیات برش زدن انجان نمی شود.

کمان اره

کمان اره محصولی است که اره میان آن قرار می گیرد. این ابزار از یک بدنه فلزی و دو فک ثابت و متغیر برخوردار است. از کمان اره ها علاوه بر برش متریال های چوبی می توانید برای برش متریال های آهنی، صفحات پلاستیکی، MDF و پروفیل ها استفاده کنید. لازم به  ذکر است در هر کارگاه نجاری به یک کمان اره نیاز است.

ابزار نجاری دستی

ابزار دستی نجاری از کاربردی ترین و ساده ترین انواع این تجهیزات هستند. این مجموعه وسایل همانطور که از نامشان مشخص است، با استفاده از نیروی دست کاربران فعالیت مورد نظر را انجام می دهند. وسایل دستی نجاری براساس نوع کاربرد به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی و بررسی هر یک از  آنها می پردازیم.

گیره نجاری

پیچ دستی یا گیره نجاری یکی از انواع لوازم دستی در حوزه نجاری است. این ابزار عملکردی شبیه به گیره دارد و پیش از انجام کار بر روی قطعات چوبی می توانید آنها را با استفاده از این قطعه به یکدیگر متصل کنید. با استفاده از این محصول، قطعات در کنار یکدیگر چفت می شوند و می توانید با دقت بالا آنها را به یکدیگر متصل کنید.

سوهان و مغار نجاری

مغار و سوهان از دیگر انواع ابزار نجاری قدیمی هستند که با استفاده از نیروی دست افراد کار می کنند. با استفاده از این تجهیزات صیقلی کردن و هموارسازی سطوح چوبی امکان پذیر می شود. این تجهیزات نیز براساس نوع دسته و سایز به چند دسته تقسیم می شوند.

لازم به ذکر است تمامی تجهیزات نام برده، از لوازم نجاری خانگی نیز محسوب می شوند. وسایل نجاری دستی از کاربردی ترین و رایج ترین انواع ملزومات در صنعت چوب هستند. در ادامه به بررسی وسایل الکتریکی در حوزه نجاری مورد استفاده قرار می گیرند، پرداخته شده است. لازم به ذکر است استفاده از مغار تخت در نجاری ها، کاربرد بیشتری دارد.

پیچ گوشتی

پیچ گوشتی ابزار دستی است که برای باز و بسته کردن پیج های مختلف دوسو و چهارسو مورد استفاده قرار می گیرد. پیچ گوشتی ها براساس نوع و اندازه پیچ در سایزهای مختلفی تولید و عرضه می شوند.

انبردست

انبردست وسیله دیگری است که برای باز کردن پیچ ها، بیرون کشیدن قطعات از داخل چوب و نگه داشتن آنها استفاده می شود. استفاده از این ابزار دستی کاربردهای زیادی برای گرفتن میخ و پیچ دارد.

چکش

چکش یک ابزار منبت کاری است است که در زمینه هنرهای مرتبط با چوب کاربردهای زیادی دارد. این ابزار علاوه بر کاربردهای زیادی که در کارگاه های نجاری دارد، در منازل نیز از کاربردهای به سزایی برخوردار است. برای کوبیدن میخ داخل سطوح مختلف نیز می توانید از این ابزار دستی استفاده کنید.

ابزار نجاری برقی

ابزارآلات برقی نجاری در گستره وسیعی قرار می گیرند و استفاده از آنها موجب افزایش سرعت در انجام کارها می شود.

فرز نجاری

دستگاه فرز یا اور فرز نجاری یکی از ابزارآلات برقی است که در صنعت چوب و نجاری کاربردهای زیادی دارد. از اورفرز برای ایجاد شیار بر روی متریال های چوبی استفاده می شود. همچنین برش دهی قطعات چوبی، تراشکاری و فرم دهی به لبه چوب ها از دیگر کاربردهای این ابزار به شمار می آید. در بیشتر موارد این ابزار در زمینه تولید و ساخت انواع اتصالات چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. اور فرزها نیز براساس کاربرد به چند دسته تقسیم می شوند.

پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی یکی از انواع دریل های است که برای باز و بسته کردن پیچ ها در صنعت چوب و نجاری استفاده می شود. منبع تغذیه این ابزار برق شهری است و فرآیندهای سوراخکاری سطحی را تا حد زیادی با قدرت بالا انجام می دهد.

دستگاه سنباده زن

دستگاه سنباده لرزان از دیگر تجهیزات مورد نیاز در کارگاه نجاری است که برای صاف  کردن سطوح چوبی کاربرد دارد. از این ابزار برای صیقلی کردن سطوح ناهموار نیز می توان استفاده نمود. سنباده زن از مواد ساینده سخت تشکیل شده است که تمامی ناهمواری های موجود بر روی قطعات چوبی را از بین می برد.

دستگاه خراطی

دستگاه خراطی وسیله ای کاربردی در صنعت چوب است که برای فرم دادن به چوب و تراشکاری آن مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار در نمونه های کارگاهی و صنعتی در بازار موجود است. نمونه های کارگاهی این ابزار ساختار ساده ای دارند و در ابعاد کوچک به صورت تکفاز تولید می شوند. نمونه های صنعتی این محصول نیز به صورت سه فاز و در ابعاد بزرگتری طراحی و تولید می شوند.

جارو برقی صنعتی

جارو برقی صنعتی همانطور که از نامش مشخص است، برای تمیز کردن محیط کار استفاده می شود. وجود این ابزار نظافتی در کارگاه ها و صنایع بسیار اهمیت دارد.

ابزار نجاری بادی

همانطور که گفته شد، از ابزار نجاری برای انجام کار بر روی متریال های چوبی استفاده می شود. استفاده از نمونه های پیشرفته تجهیزات نجاری موجب افزایش سرعت در انجام کارها می شود. از این رو برخی از انواع این ابزارآلات در بازار موجود هستند که با استفاده از هوای فشرده کار می کنند و قدرت و سرعت بالایی دارند. در ادامه لیست ابزار نجاری که با استفاده از هوای فشرده کار می کنند، برای شما آورده شده است.

کمپرسور باد

کمپرسور باد یکی از اصلی ترین تجهیزات پنوماتیک است که در حوزه نجاری مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این ابزار تأمین کننده منبع تغذیه دیگر ابزارآلات بادی است که با استفاده از یک شلنگ مخصوص، هوای فشرده را به آنها انتقال می دهد و موجب راه اندازی آنها می شود.

میخکوب بادی

میخکوب های بادی برای اتصال دو قطعه چوبی به یکدیگر یا اتصال قطعات چوبی به مواد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. سرعت اتصال میخ در سازه های چوبی بسیار بالا است. توجه نمایید برای افزایش استحکام اتصالات خود می توانید از چسب چوب نیز استفاده کنید.

منگنه کوب بادی

منگنه کوب های بادی ظاهری شبیه به میخکوب ها دارند که در زمینه مبل سازی و درب سازی کاربردهای زیادی دارد. عملکرد این ابزار به گونه ای است که سوزن منگنه های موجود در دستگاه با فشار هوا به چ.وب شلیک می شوند و اتصالات را به وجود می آورند.

بادپاش و شیلنگ

باد پاش که برخی از کاربران این محصول را با نام سری تفنگی نیز می شناسند، برای پاک کردن محل قطعه کار استفاده می شود. به طوریکه براده های موجود بر روی قطعه کار با استفاده از این ابزار از بین می روند. شیلنگ از دیگر تجهیزات کاربردی است که برای انتقال هوای فشرده از کمپرسور به ابزارآلات پنوماتیک، مورد استتفاده قرار می گیرد. شلنگ ها نیز با ضخامت های گوناگونی در بازار موجود هستند که برای استفاده درر صنعت مورد نظر بهتر است نمونه ضخیم تر آن را استفاده کنید تا به سرعت دچار خرابی نشود.

ابزار اندازه گیری نجاری

وجود ابزارآلات اندازه گیری درهر جعبه ابزار نجاری ضروری است. زیرا اولین کاری که برای انجام کار بر روی قطعات چوبی انجام می شود، تعیین کردن محل برش است. در ادامه به معرفی و بررسی انواع وسایل اندازه گیری مورد نیاز در نجاری ها می پردازیم.

متر

متر از کاربردی و رایج ترین ترین تجهیزات اندازه گیری است که محاسبات دقیق سازه های چوبی را انجام می دهد. برای استفاده در صنعت نجاری می توانید متر نجاری را انتخاب نمایید. مترها نیز با مقیاس های مختلف در بازار موجود هستند.

کولیس

کولیس یکی از انواع لوازم اندازه گیری مورد نیاز در صنعت نجاری است. با استفاده از این ابزار می توانید میزان قطر، طول داخلی و خارجی قطعات را اندازه گیری نمایید. کولیس ها در سایزبندی های مختلفی تولید می شوند که از پرکاربردترین آنها می توان به 15 سانتی متری، 20 سانتی متری و 30 سانتی متری اشاره نمود. همچنین کولیس ها از دقت بالایی برخوردار هستند و در زمینه های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

گونیا نجاری

گونیا ابزار دیگری است که استفاده از آن در صنعت چوب و نجاری بسیار رایج است. این ابزار کاربردهای زیادی دارد و برای اندازه گیری زاویه ها کاربرد دارد. یکی از اصلی ترین و مهم ترین کاربردهای این ابزار نجاری، عمودشدن در قطعه بر روی یکدیگر است. انواع گونیا نیز براساس نوع کاربرد در تنوع بالایی تولید می شوند.

زاویه سنج

زاویه سنج ها از دیگر تجهیزات اندازه گیری هستند که در صنایع نجاری مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی این ابزاروظیفه کالیبره کردن دستگاه ها را بر عهده دارد. استفاده از این محصول زمانی کاربرد دارد که قصد داشته باشید از ابزارآلاتی همچون فارسی بر و اره میزی استفاده کنید. به طور کلی زاویه سنج ها با دقت بسیار بالایی فرآیند کار را انجام می دهند.

سایر تجهیزات مورد نیاز کارگاه خانگی نجاری

انجام کارهای نجاری سروصدای زیادی ایجاد می کند. به همین دلیل برای ساخت سازه های چوبی بهتر است خارج از آپارتمان و در محیطی ویلایی یا انباری هایی با متراژ بالا این کار را انجام دهید.

میز کار

میز کارگاهی یا میز کار سطحی مسطح و هموار است که فعالیت های مختلف بر روی آن انجام می گیرد. میزها در قسمتی از کارگاه قرار می گیرند. این تجهیزات در انواع مختلف تاشو، فلزی، استیل، چوبی و آهنی تولید می شوند. همچنین در صنایع مختلفی مانند جوشکاری، تعمیرگاهی، آهنگری،  اداری و نجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

جعبه ابزار

جعبه یا کیف ابزار از دیگر تجهیزات جانبی است که به منظور نگهداری و جابه جایی ابزارآلات استفاده می شود. این محصول در انواع مختلف پلاستیکی و آهنی و با ابعاد گوناگون تولید می شود.

تابلو ابزار نجاری

تخته نجاری از تجهیزاتی است که موجب نظم دهی به وسایل نجاری کارگاه ها می شود. وجود تخته ابزار نجاری موجب دسترسی آسان به ابزارآلات می شود.

پیچ چوب یا MDF

پیچ چوب از اتصالاتی است که وجود آن در هر کارگاه نجاری ضروری است. پیچ ام دی اف نوک تیزی دارد و به آسانی داخل چوب فرو می رود.

میخ نجاری

میخ ها باتوجه به میزان ضخامت قطعه کار در انواع مختلفی تولید می شوند. میخ نجاری و میخ فولادی دو مدل از رایج ترین میخ هایی هستند که در صنعت چوب و نجاری کاربر دارند.

ابزار ایمنی

نجاری از شغل هایی است که افراد در معرض آسیب های جدی قرار می گیرند. به همین دلیل رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات حفاظتی در این زمینه ضروری است. در لیست زیر تعدادی از کاربردی ترین انواع تجهیزات ایمنی و کاربرد آنها آورده شده است:

 • دستکش ایمنی
 • لباس کار
 • عینک ایمنی
 • کفش کار
 • ماسک تنفسی و شیلد محافظ صورت

کاربرد ابزار نجاری

استفاده از چوب در زمینه های مختلف کاربرد دارد. به طور کلی با استفاده از ست ابزار نجاری به خوبی می توانید فعالیت مرتبط با حوزه قطعات چوبی را انجام دهید. در ادامه به کلی ترین کاربردهای وسایل نجاری در صنعت چوب می پردازیم:

 • برش دادن قطعات چوبی
 • اتصال کردن متریال های چوب به یکدیگر
 • منبت کاری و معرق کاری
 • ساخت وسایل چوبی فانتزی

نکات ایمنی کار با ابزار نجاری

هنگام استفاده از انواع تجهیزات نجاری باید نکات ایمنی را رعایت کنید که در ادامه به آشنایی با این نکات مهم می پردازیم:

 • کار با ابزارآلات نجاری برقی به تمرکز و دقت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل هنگام استفاده از این تجهیزات باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا از آسیب های عملیات مورد نظر مصون بمانید.
 • در صورت نیاز به تعویض تیغه ها، دستگاه را از برق جدا کنید.
 • هرگز از تیغه های کند برای برش متریال های چوبی استفاده نکنید. استفاده از دستگاهی که تیغه های کند دارد، بسیار خطرناک است و فشار زیادی به موتور دستگاه وارد می کند.
 • احتمالاً می دانید که انجام فعالیت های نجاری، پرتاب براده های چوب را در پی دارد. به همین دلیل برای جلوگیری از برخوردر براده های حاصل از برش چوب، بهتر است از عینک ایمنی استفاده کنید.
 • استفاده از لباس کار مناسب نیز می تواند راندمان کار شما را افزایش دهد. توجه نمایید پوشیدن لباس گشاد ممکن است به تیغه دستگاه های مختلف گیر کند.
 • ورود گرد و خاک های حاصل ازعملیات نجاری به ریه شما موجب بروز بیماری های تنفسی می شود. به همین دلیل حین انجام کار با این تجهیزات، از ماسک تنفسی استفاده کنید.

بهترین برند ابزار نجاری

برندها و شرکت های متعددی به تولید انواع وسایل نجاری پرداخته اند که در ادامه به معرفی برترین و بهترین آنها می پردازیم.

ابزار نجاری رونیکس

رونیکس یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین تولیدکنندگان انواع ابزارآلات در جهان است. محصولات رونیکس از کیفیت بالایی برخوردار هستند و براساس استانداردهای جهانی طراحی و تولید می شوند. رونیکس نیز به تولید انواع لوازم نجاری با منابع تغذیه مختلف پرداخته است. با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست قیمت ابزارآلات نجاری رونیکس را مشاهده نمایید. ابزار نجاری مدرن

ابزار نجاری توسن

توسن از دیگر تولیدکنندگان برتر انواع ابزار ازجمله وسایل نجاری در ایران است. این برند انواع ابزار برقی و دستی را با کیفیت بالایی به بازار عرضه می کند. همچنین در سال های اخیر با تولید ابزارآلات باکیفیت و مقرون به صرفه توانسته است جایگاه خود را میان دیگر تولیدکنندگان تثبیت نماید. لازم است بدانید ابزار توسن در کشورهای چین و تایوان تولید می شوند.

ابزار نجاری محک

محک یکی از تأمین کنندگان انواع ابزارآلات در ایران است. ابزار محک از کیفیت بالایی برخوردار هستند و براساس نیاز مشتریان طراحی می شوند. لازم است بدانید که محک زیر مجموعه شرکت ابزار البرز است. محک نیز می تواند تمامی ابزارآلات دستی و برقی مورد نیاز در حوزه نجاری را به خریداران ارائه کند.

ابزار نجاری بوش، ماکیتا، میلواکی، باس، ادون، آکاد، ایران پتک، دامار و بسیاری از برندهای دیگر در لیست بهترین مارک ابزار نجاری قرار می گیرند.

قیمت ابزار نجاری

قیمت ابزارآلات نجاری براساس نوع محصول، منبع تغذیه ابزار، برند تولیدکننده و قدرت و توان دستگاه بستگی دارد. قیمت ابزار نجاری دست دوم نیز نسبت به نمونه های کارنکرده این تجهیزات پایین تر است. اگر برای انجام کار در صنایع بزرگ به ابزار نجاری استوک نیاز دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم نمونه های جدید و پیشرفته ای برای مجموعه خود خریداری نمایید. اما به طور کلی ابزارآلات نجاری دست دوم برای کارگاه های کوچک و تازه تأسیس و افرادی که در انجام فعالیت های نجاری حرفه ای نیستند، گزینه مناسبی است.

خرید ابزار نجاری

برای خرید ابزارآلات نجاری می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ابزار نجاری و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند