ثبت فروشگاه

کلید کولر

کلید کولر یکی از انواع کلید‌های برق است که امروزه در تمامی مجموعه‌ها جهت تنظیم درجه کولر به کار می‌رود. این کلید‌ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. وظیفه اصلی کلید‌های کولر تنظیم دور موتور کولر، پمپ آب، سرعت موتور و درجه خنک کردن آن است. این کلید‌ها همچون سایر کلید‌ها از دو بخش قاب و مکانیزم تشکیل شده‌اند. این تجهیزات تنوع ظاهری بسیار زیادی دارند و می‌توانید مطابق با سایر تجهیزات و دکوراسیون داخلی خود هر کدام را انتخاب کنید. قاب این کلید‌ها جنس‌های مختلفی همچون شیشه‌ای، فلزی، پلاستیکی و پلی کربنات دارند. کلید‌های کولر از چند نوع مختلف تشکیل می‌شوند. این کلید‌ها وظیفه‌های مشابهی دارند. اما در شکل ظاهری و برخی از عملکرد‌ها با هم تفاوت دارند.

کلید مکانیکی کولر همان کلید کولر آبی هستند که از قدیم در مجموعه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند. این کلید‌ها از سه یا چهار پل تشکیل شده‌اند که یکی از آن‌ها مخصوص راه‌اندازی پمپ آب، دیگری مخصوص روشن کردن موتور و دکمه آخر مخصوص افزایش سرعت موتور است. در کلید‌های چهار پل کولر، کلید چهارم مخصوص خاموش و روشن کردن کلی کولر است. امروزه استفاده از کلید‌های کولر چهار پل رواج بیشتری دارد زیرا از ایمنی بیشتری برخوردار هستند. برخی از کلید‌های برق کولر به صورت هوشمند عمل می‌کنند و به یک نوع دماسنج مجهز شده‌اند. این کلید در دسته کلید کولر جدید قرار می‌گیرند و هنگامی که دما به درجه دلخواه وارد شده رسید، کولر را خاموش می‌کنند. علاوه بر این به کمک این کلید‌ها می‌توان از راه دور کولر را خاموش یا روشن کرد. از این کلید‌ها اغلب در ساختمان‌هایی با تکنولوژی‌های هوشمند استفاده می‌شود. استفاده از کلید هوشمند در مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه‌جویی می‌کند. این کلید‌ها تنها در صورت نیاز روشن می‌شوند و پس از رسیدن به دمای مطلوب خود به خود خاموش می‌شوند. نوعی کلید کولر وجود دارد که به تایمر مجهز شده است به کمک این کلید‌ها می‌توان میزان روشن بودن کولر را تنظیم کرد. استفاده از این کلید سبب کاهش مصرف انرژی می‌شود و در هزینه‌های مربط به برق نیز صرفه‌جویی می‌کند. برخی از کلید‌ها به ریموت کنترل نیز مجهز شده‌اند. دسته‌ای از کلید‌ها هستند که به صورت لمسی روشن، خاموش و تنظیم می‌شوند. این کلید‌ها با لمس و حرارت دست عمل می‌کنند و روی صفحه آن‌ها هیچ دکمه برآمده‌ای وجود ندارد. کلید‌های لمسی کولر برای محیط‌های هوشمند گزینه بسیار مناسبی هستند.

قیمت کلید کولر

قیمت این تجهیزات به عوامل مختلفی همچون نوع کلید، عملکرد، نحوه بستن کلید کولر، برند، جنس کلید، لمسی یا کلیدی بودن آن بستگی دارد. برای خرید این تجهیزات می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با فروشندگان و نمایندگان عضو در سایت در ارتباط باشید.

خرید کلید کولر از راندنو

برای خرید کلید کولر می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کلید کولر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.  

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد