ثبت فروشگاه

کابل آنتن

کابل آنتن یک نوع کابل کواکسیال، هم‌محور و چند رشته است. وظیفه اصلی این کابل‌ها، انتقال اطلاعاتی همچون تصویر و صوت است. از این کابل در نصب دوربین‌های مدار بسته نیز استفاده می‌شود. جنس هادی و مغزی این کابل‌ها از مس و از نوع تک رشته مفتول است. یک لایه شیلد آلومینیومی و یا مسی نازک نیز در ساختمان برخی از این محصولات به کار رفته است. به این نوع کابل‌ها، کابل فویل دار آنتن نیز گفته می‌شود. قیمت کابل آنتن فویل دار بیشتر از کابل معمولی است. این کابل‌ها حفاظت بیشتری در برابر نویز از خود نشان می‌دهند به همین دلیل بسیاری از متخصصان برق به خرید کابل آنتن فویل و شیلددار اقدام می‌کنند. 

این کابل‌ها از سال 1936 تا به امروز مورد توجه قرار گرفته‌اند. در شبکه‌های داخلی آنتن مرکزی یا سیستم‌های دوربین مداربسته جهت انتقال داده و اطلاعات از این نوع کابل کواکسیال استفاده می‌شود. زمانی که سیگنال‌های تلویزیون توسط امواج منتشر می‌شوند، کابل آنتن آن‌ها را دریافت می‌کند و سپس انتقال می‌دهد.

کابل‌های آنتن براساس ساختار و سطح مقطع به دو دسته کابل آنتن نازک و ضخیم تقسیم‌بندی می‌شوند. کابل آنتن تلویزیون، ماهواره و دوربین مدار بسته اغلب از نوع کابل نازک آنتن هستند.

کابل آنتن

قیمت کابل آنتن

کابل خوب کابلی است که سرعت بالایی در انتقال داده داشته باشد و به راحتی دچار افت سیگنال نشود. در واقع بهترین کابل آنتن کابلی است که به فویل و شیلد مجهز شده باشد. عوامل بسیار زیادی همچون جنس هادی، طول کابل، برند کابل، فرکانس آن، پهنای باند، رابط کابل آنتن و نوع سری آن بر روی قیمت هر متر کابل آنتن تلویزیون اثرگذار هستند. به همین دلیل بهتر است پیش از خرید، این موارد را مورد توجه قرار دهید. نمی‌توان به سوال قیمت کابل آنتن متری چند پاسخ داد زیرا قیمت آن به عوامل زیادی بستگی دارد. کابل آنتن کرمان صادراتی یکی از مشهورترین کابل‌های موجود در بازار است.

خرید کابل آنتن از راندنو

برای خرید کابل آنتن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت قیمت کابل آنتن ماهواره را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل آنتن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

جنس هادی


برند


فویل