ثبت فروشگاه

چرخ صندلی

چرخ صندلی یکی از اجزای صندلی چرخدار به حساب می آید، زیرا وظیفه تحمل تمامی وزن صندلی و کاربری که روی آن می نشیند را بر عهده دارد و همچنین در سهولت حرکت صندلی نیز نقش مهمی دارد و در نتیجه به سالم بودن چرخ صندلی نیز باید دقت شود. معمولا در ئایه صندلی پنج چرخ وجود دارد که این چرخ ها به مرور زمان فرسوده شده و نیاز به تعویض پیدا می کنند با این کار می توانید از صندلی مجدداً استفاده کنید. محبوب ترین چرخ های صندلی از نظر جنس و کارکرد چرخ صندلی ژله ای و چرخ صندلی گردان بین کاربران می باشند. چرخ های صندلی را از نظر مدل به چهار مدل: پلی آمید، پیمی، پایه ثابت و پیچی تقسیم می شوند.

انواع چرخ صندلی از نظر جنس

چرخ صندلی ها را از نظر جنس می توان به چهار دسته: پلی پروپیلن، پلی یورتان، لاستیک و نایلون تقسیم می شوند.

  1. پلی پروپیلن: این جنس مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی، خورنده و ضربه دارد. همچنین از ویژگی های این جنس می توان به نرمی در چرخش و محافظت از سطوح اشاره کرد.  
  2. پلی یورتان: پلی یورتان را می توان در رنگ بندی های مختلف خریداری کرد و از ویژگی های این جنس می توان از مقاومت بالا در برابر ضربه و نرمی و راحتی در مواقع چرخش نام برد.
  3. لاستیک: چرخ ها با جنس لاستیک از مقاوت بالا در برابر ضربه، نرمی و راحتی در چرخش و ارتعاش برخوردار هستند.
  4. نایلون: چرخ ها با جنس نایلون دارای ویژگی هایی از قبیل مقاومت بالا از ضربه، حفظت از سطوح و نرمی و راحتی در چرخش می باشد.

به طور کلی می توان گفت چرخ هایی که دارای چرخش روان و راحتی هستند جنس آن ها از نوع پی وی سی و الباقی معمولی می باشند. همچنین خریداران عزیز با مراجعه به سایت راندنو می توانند چرخ صندلی ژله ای و چرخ صندلی فلزی را نیز مشاهده و خریداری نمایند.

نکاتی برای خرید چرخ صندلی

  • قبل از خرید به سطحی که قرار است چرخ روی آن قرار بگیرد توجه کنید.
  • چرخ صندلی با کیفیت بالا و همراه با گارانتی خریداری کنید.
  • از سالم بودن محصول خود اطمینان حاصل فرمایید.
  • به سایز چرخ صندلی حتما توجه کنید.

قیمت چرخ صندلی

امروزه شرکت ها و برند های مختلفی درصدد تولید این محصول برآمده اند که از معروف ترین آن ها می توان چرخ صندلی نیلپر را نام برد. همچنین برای اطلاع از قیمت چرخ صندلی می توانید با مراجعه به سایت راندنو از قیمت کالای مورد نظر خود مطلع شوید و آن را از فروشنده مربوطه خریداری نمایید.

لیست مقایسه

برند


قفل