ثبت فروشگاه

متعلقات لوله برق شامل مجموعه‌ای از قطعات و تجهیزات است که برای نصب و اتصال لوله‌های برق از آن‌ها استفاده می‌شود. به کمک این تجهیزات می‌توان یک مسیر مشخص برای نصب لوله‌های برق طراحی کرد. این قطعات تکمیل کننده مسیر لوله کشی برق هستند. شرکت‌های تولید کننده لوله برق، تجهیزات جانبی ضروری را نیز همراه آن تولید می‌کنند. این متعلقات شامل موارد مختلفی می‌شوند. به عنوان مثال اتصالات الکتریکی نوعی متعلقات هستند. این اتصالات از نظر نوع، ابعاد، شکل و کاربرد تنوع زیادی دارند. متعلقات لوله برق شامل زانو بلند، زانو کوتاه، زانوی عصایی و بوشن، گلند، درب سه طرفی، سرپوش، فیتکس، مهره، کلاهک پلاستیکی و جعبه تقسیم می‌شود. در ادامه پرکاربرد ترین متعلقات لوله برق را توضیح خواهیم داد:

  • زانو لوله برق بلند: زانو بند قطعه‌ای است که در مسیر لوله کشی قرار می‌گیرد. این وسیله در سیم کشی برق بسیار اهمیت دارد. همان گونه که از نام این محصول مشخص است، یک سر آن از سر دیگر بلندتر است. به این زانو، زانو لوله برق عصایی نیز گفته می‌شود. این زانو با سایز 13 و 16 به صورت عصایی تولید می‌شود. زانوهای عصایی مدل دیگری نیز دارند که برای لوله‌های پی وی سی استفاده می‌شوند.
  • زانو برق کوتاه پلی آمید و pvc: این محصول از جنس پلاستیک است. دو سر این محصول هر کدام به یک اندازه هستند. برای نگهداری لوله برق در داخل این زانو چهار پیچ قرار دارد. زانو کوتاه برای انواع لوله‌های برق استفاده می‌شود. زانو لوله برق PVC با سایزهای 21،16،13 و 29 در بازار موجود هستند.
  • بوشن: بوشن یک رابط استوانه است که سیم کشی لوله‌های برق را به یکدیگر متصل می‌کند. بوشن‌ها از جنس پلاستیک و فلز تولید می‌شوند. همچنین به دو صورت پیچی و جوشی تقسیم می‌شوند.

جعبه‌ها و پوشش‌ها، متعلقات نصب، محافظت‌کننده‌ها و دیگر موارد از دیگر تجهیزات جانبی لوله برق هستند.

قیمت متعلقات لوله برق

قیمت متعلقات لوله برق به سایز، جنس، اندازه، تعداد، شرکت تولیدکننده و نوع لوله بستگی دارد.

خرید متعلقات لوله برق از راندنو

برای خرید متعلقات لوله برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت متعلقات لوله برق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش متعلقات لوله برق را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


سایز