ثبت فروشگاه

سینی کابل گالوانیزه گرم (آبکاری گرم) نوعی سیستم محافظ برای سیم و کابل محسوب می‌شود و بعنوان یک پل هدایت‌گر حامل است. این سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه گرم ساخته شده است و ضد زنگ است بنابراین در مناطقی که رطوبت بالا است می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین در صنایع مختلفی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه‌ها، صنایع دارویی و شیمایی کاربرد دارد. یک لایه محافظ از فلز روی در سطح این نوع سینی کابل استفاده شده است. گالوانیزه گرم بر روی پایه فلزی با ضخامت 60 تا 70 میکرون ایجاد می‌شود و به یک روکش مقاوم در برابر گرما، رطوبت و خوردگی شیمیایی تبدیل می‌شود.  

سینی کابل گالوانیزه گرم نسبت به سینی کابل گالوانیزه سرد گرانتر است اما از دوام بالاتری برخوردار است. برای پانچ کردن سینی کابل گالوانیزه گرم از دستگاه سی ان سی و برای خم کردن سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می‌شود. برای نصب سینی کابل گالوانیزه گرم باید از سیستم‌های نگهدارنده استفاده کنید. تجهیزات سینی کابل گالوانیزه گرم شامل دیوایدر جداکننده، بست‌های درپوش، درپوش انتهایی، اتصال سینی به براکت، اتصال نردبان به براکت، صفحه خروج کابل، بست آویز سینی کابل، بست لوله کان دوئیت، بست یونیسترات و صفحه ارتباط سینی کابل می‌شود. سینی کابل براساس خمش به سه دسته تقسیم می‌شود که به صورت سینی کابل دو خم، چهار خم و شش خم هستند.

سینی کابل دو خم حاوی یک کف و دو دیواره است که دو خم دارد و از آن در کار‌های ساختمانی استفاده می‌شود. قیمت این نوع سینی ارزانتر است. سینی کابل چهار خم نتنها دارای دو خم است بلکه دارای دو لبه با عرض کم‌تر و عمود است. این نوع سینی در کارخانه‌های صنعتی و کارگاه‌ها دیده می‌شود. سینی کابل شش خم از گران‌ترین سینی کابل‌های موجود در بازار است که نه تنها دارای 4 خم بلکه دارای دو خم 90 درجه نیز هست. از این نوع سینی کابل در شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی و ماشین‌سازی استفاده می‌کنند.

قیمت سینی کابل گالوانیزه گرم

سینی کابل گالوانیزه گرم براساس عواملی مانند تعداد لبه‌ها، ارتفاع لبه‌ها، ضخامت ورق، طول و عرض سینی کابل، استاندارد‌های تولید، کیفیت، وزن هر متر سینی کابل گالوانیزه، برند و شرکت تولیدکننده قیمت‌گذاری می‌شود. شما به آسانی می‌توانید قیمت انواع سینی کابل، قیمت سینی کابل گالوانیزه گرم و همچنین قیمت درب سینی کابل را در سایت راندنو مشاهده کنید و با فروشندگان عضو در سایت به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید.

خرید سینی کابل گالوانیزه گرم از راندنو

هنگام خرید این محصول به نکات زیر توجه کنید:

  • تعداد لبه‌ها (خم کناری)
  • ارتفاع لبه‌ها (در انتخاب ارتفاع لبه‌ها به قطر کابل‌های داخل سینی و تعداد آن‌ها توجه کنید.)
  • ضخامت ورق
  • حجم کلی کابل‌ها
  • طول و عرض سینی کابل
  • استاندارد‌های تولید
  • کیفیت 
  • وزن هر متر سینی کابل گالوانیزه
  • برند و شرکت تولیدکننده

برای خرید سینی کابل گالوانیزه گرم می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سینی کابل گالوانیزه گرم و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


ضخامت سینی


عرض سینی