ثبت فروشگاه

رابط برق از آن دسته تجهیزات الکتریکی پرکاربردی است که تقریباً در تمامی مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ابتدایی‌ترین کاربردهای سه راهی برق می‌توان به اتصال همزمان چند وسیله برقی به آن، اشاره کرد. این محصول کاربردهای زیادی دارد به همین دلیل افراد به خرید رابط برق اقدام می‌کنند. قیمت رابط برق به عواملی همچون تعداد خانه‌ها، جنس بدنه، طول سیم، نوع سیم و قیمت سیم رابط برق بستگی دارد. انواع سیم رابط برق به صورت افشان و مفتول عرضه می‌شود. رابط برق در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شود، برخی از آن‌ها کلید‌دار و برخی دیگر فاقد کلید هستند. کلید رابط برق در دو حالت روشن و خاموش قرار می‌گیرد. رابط‌های برق تعداد پریزهای مختلفی دارند. یکی از بزرگ‌ترین مزایای استاده از رابط برق این است که به کمک آن می‌توان آشفتگی سیم‌های وسایل الکتریکی را کاهش داد. در این صورت مدیریت آن‌ها نیز راحت تر می شود. علاوه بر این در مکان هایی که تعداد پریز در آن کم است رابط برق کاربرد بسیار زیادی دارد.

رابط برق یک وسیله است که چنیدن پریز ارائه می‌دهد. در مکان‌های کوچک که مشکل کمبود پریز وجود دارد، این محصول به کار گرفته می‌شود. به کمک این وسیله می‌توان تعداد پریزهای بسیار بیشتری را برای مجموعه فراهم کرد. رابط‌ها در انواع و اقسام مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. بدنه این محصولات اغلب از پلاستیک یا ABS ساخته شده‌اند و در رنگ‌های سفید و مشکی قابل ارائه هستند. این رابط‌ها می‌توانند ساختار ساده‌ای داشته باشند. برخی رابط برق صنعتی هستند و اغلب در کارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. رابط برق بدون سیم (رابط بی سیم)، چند راهی جمع شو، چند راهی برق ارت دار، رابط برق محافظ دار و رابط برق تایمردار از دیگر انواع این محصولات هستند.

قیمت چند رابط برق

قیمت چندراهی یا رابط برق به طول کابل، رنگ و جنس بدنه، برند و شرکت تولید کننده، تعداد پریز، ارت‌دار بودن یا ارت‌دار نبودن و دیگر موارد بستگی دارد. همچنین کاربران می‌توانند جهت اطلاع از قیمت رابط برق و یا آشنایی با نحوه خرید رابط برق به سایت راندنو مراجعه کنند و کالاهای خود را به صورت مستقیم از فروشندگان خریداری نمایند.

خرید چند راهی برق از راندنو

برای خرید چند راهی برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چند راهی برق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


متراژ کابل


تعداد پریز