ثبت فروشگاه

تریلر بونکر نوعی سیلو قابل حمل است که جهت جابه‌جایی گاز، بتن و سیمان فله‌ای استفاده می‌شود. تریلر یک نوع بارگیر است که شاسی ندارد. در برخی شرایط امکان دارد تریلرها در دست اندازها و موانع جاده‌ای قرار بگیرند و به مخزن بونکر فشار وارد شود. به همین دلیل ویژگی بدون شاسی بودن این محصول، از آسیب به بونکر جلوگیری می‌کند. دستگاه تریلر بونکر به صورت یکپارچه تولید می‌شود و شکل ظاهری آن استوانه‌ای است. انواع تریلی بونکر از نفوذپذیری بالایی برخوردار هستند و ساختاری کاملاً ایزوله دارند. به همین دلیل، امکان ورود هوا و رطوبت به دورن سوله نیز وجود نخواهد داشت.

همچنین قابلیت دارند در مسافت‌های طولانی، کیفیت سیمان را نیز حفظ کنند. به طور معمول بونکرهای حمل سیمان در ظرفیت‌های 15 و 30 مترمکعب تولید می‌شوند. بدنه بونکرها از فلز یا آلیاژهای فلزی تشکیل می‌شود. امروزه کشورهای زیادی برای تقابل با شرایط بحرانی و حل مشکل حمل و نقل، از بونکر استفاده می‌کنند. بونکر برای حمل محموله‌هایی همچون آرد و موادی که ظاهری با ذرات ریز دارند نیز مناسب است. به طور کلی بیشترین کاربرد بونکرها در سوله‌ها برای حمل سیمان است.

لازم به ذکر است بونکرها برای تخلیه به کمپرسورهای دیزلی کوچک نیاز دارند. این کمپرسورها نیز با یک موتور کوچک شروع به کار می‌کنند که معمولا از سوخت فسیلی تغذیه می‌کنند. مکانیسم عملکرد این کمپرسورها به این صورت است که هوای مکیده شده از فیلترها را به داخل سیستم لوله‌کشی و شلنگ‌های بونکر می‌فرستند. همچنین به یک شیر تخلیه مجهز می‌شوند تا محموله مورد نظر از مخزن تخلیه شود. لازم به ذکر است بونکرها قابلیت دارند علاوه بر اتصال به تریلی، از قابلیت اتصال به قطار نیز برخوردار هستند. تریلر بونکر دو محور و تریلر بونکر سه محور از رایج‌ترین انواع بونکر به شمار می‌آیند. هر یک از بونکرها از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند و برای حمل کالاهای سبک و سنگین به کار می‌روند.

قیمت تریلر بونکر

قیمت بونکر سیمان سه محور و دو محور به عوامل مختلفی مانند ظرفیت و ابعاد مخزن، نوع تریلر، مواد اولیه به کار رفته در ساخت بونکر، جنس بدنه، شیب‌دار بودن یا نبودن بدنه و برند سازنده آن بستگی دارد. به طور کلی تریلرهای بونکر در شرایط بحرانی قابل استفاده هستند و با توجه به این که تحمل بار بالایی دارند، قیمت آن‌ها نیز بیشتر است. لازم به ذکر است بونکرها توسط مواد اولیه سخت و گران‌تری تولید می‌شوند.

 توجه نمایید هنگام خرید این تریلر باید به استانداردهای آن توجه داشته باشید. بونکر سیمان مارال، ماموت و بونکر توحید از بهترین تولیدکنندگان انواع بونکر سیمان به شمار می‌آیند.

خرید تریلر بونکر از راندنو

برای خرید تریلر بونکر می‌توانید از بخش بالای این صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب و تمامی مشخصات فنی آن را مشاهده کنید. پس از آن قیمت کالا را با فروشگاه‌های مختلف دیگر مقایسه کنید و با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم ارتباط داشته باشید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تریلر بونکر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. همچنین در راندنو امکان فروش بونکر سیمان نیز وجود دارد.

لیست مقایسه

برند