ثبت فروشگاه

تریلر کمپرسی

تریلر کمپرسی برای حمل و نقل مواد معدنی و غیر معدنی کاربرد دارد. این مواد می‌تواند شن و ماسه، زغال سنگ، قیر، آسفالت، سیمان، خاک رس، بوکیست، مصالح ساختمانی و مواردی از این قبیل و همچنین مواد کشاورزی همچون گندم، جو، ذرت، سویا، دانه‌های روغنی، چغندر و موارد مشابه باشد. تریلر به بارکش گفته می‌شود. تریلر کمپرسی بسیار پرکاربرد است و کاربرد اصلی آن برای حمل و نقل بار است. تریلرهای کمپرسی معمولاً برای جاده‌سازی، ساختمان‌سازی و سایر خدمات و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از ویژگی‌های این تریلر می‌توان به سرعت بالا در تخلیه و بارگیری اشاره کرد. به همین دلیل این مسئله مورد توجه بسیاری از مهندسان عمران قرار گرفته است.

همچنین قیمت این تجهیزات بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر نمونه‌های تریلر است. این تریلرها در واقع کامیون‌های باربری بسیار بزرگی هستند که ظرفیت تحمل بار آن‌ها حداکثر 24 تن است. امروزه صنعت خودروسازی در دنیا بسیار پیشرفت کرده است. همچنین کمپانی‌های مشهور و بزرگ جهان همچون تریلر کمپرسی ماموت، مارال، پیلسان، ولوو، مرسدس بنز، دانگ فنگ، اسکانیا و غیره از محبوب‌ترین تولیدکنندگان این تریلر به شمار می‌آیند. تریلی کمپرسی یک اتاق دارد و تخلیه بار آن توسط دستگاه کمپرس انجام می‌شود. کامیون کمپرسی با توجه به اتاقک‌هایی که دارد به وسیله یک جک بلند می‌شود و موجب می‌شود تا تخلیه بار به راحتی انجام شود.

یکی از ویژگی‌های تریلی کمپرسی این است که بارهای درون آن کمپرس می‌شوند. تریلر کمپرسی دو محور و سه محور از انواع این محصول به شمار می‌آیند.

قیمت تریلر کمپرسی 

تغییرات فصلی و متغیر بودن میزان حمل و نقل خاک آهن و بارهای فله در بندر، موجب تفاوت قیمت تریلرهای کمپرسی می‌شود. قیمت تریلرها با توجه به نوسانات قیمت دلار و تغییر قیمت کشنده‌ها به خصوص کشنده‌های اروپایی متفاوت است. همچنین قیمت تریلرهای شرکتی با تریلرهایی که در بازار آزاد موجود هستند تفاوت آنچنانی ندارد. به همین دلیل این موضوع موجب کم شدن جهش قیمت تریلرها نیز می‌شود.

خرید تریلر کمپرسی از راندنو

برای خرید تریلر کمپرسی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تریلر کمپرسی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. 

لیست مقایسه

برند