ثبت فروشگاه

لوازم ایمنی برق

لوازم ایمنی برق تجهیزاتی هستند که به کمک آن ها می توان از افراد یک مجموعه در برابر حوادثی همچون برق گرفتگی، اتصال کوتاه و دیگر موارد حفاظت کرد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است، بسیاری از حوادث کارخانه های صنعتی، نیروگاه ها، شبکه های توزیع برق، پست های فشار قوی و دیگر موارد مربوط به برق گرفتگی است. برق گرفتگی علاوه بر خسارت های جانی، خراب شدن تجهیزات الکتریکی، آتش سوزی و بالا رفتن دما تا حد زیاد را در پی دارد. به کمک تجهیزاتی همچون لوازم ایمنی برق تا حدودی می توان در برابر برقگرفتگی از مجموعه و افراد حفاظت کرد. این تجهیزات انواع مختلفی دارند و با توجه به کاربرد به چند دسته تقسیم بندی می شوند.

فازمتر قدرت

فازمتر قدرت یا فازمتر فشار قوی وسیله ای است که به کمک آن می توان از وجود ولتاژ الکتریکی در یک جسم و جریان الکتریکی در داخل هادی و مدار با خبر شد. این فازمتر در شبکه های برق فشار قوی مورد استفاده قرار می گیرد. فازمترهای فشار قوی از بخش هایی همچون دسته فازمتر، چراغ و شاخک تشکیل شده است. 

فازمتر قدرت

چکمه عایق

در چکمه و کفش عایق برق هیچ گونه مواد فلزی به کار نرفته است. برای ایمنی بیشتر از مواد دی الکتریک و عایق الکتریکی استفاده شده است. چکمه عایق از تکنسین های برق که مشغول کار با برق فشار قوی هستند محافظت می کند. این محصولات در انواع چکمه عایق برق فشار قوی و چکمه عایق برق فشار ضعیف به بازار عرضه می شوند.

چکمه عایق

کفپوش عایق برق

کفپوش یا فرش عایق برق نوعی پوشش است که از جنس پلاستیک با خواص ضدالکتریکی بالا ساخته شده است. از این محصول جهت جلوگیری از برق گرفتگی استفاده می شود. در مکان هایی که پرسنل به طور مستقیم با برق سر و کار دارند و روی زمین ایستاده اند، این محصول به کار می آید. کفپوش ها نیز مطابق با میزان ولتاژ و مقاومت در انواع مختلف به بازار عرضه می شوند.

کفپوش عایق برق

دستکش عایق برق

افرادی که با برق سر و کار دارند، برای حفظ سلامتی و تامین امنیت خود باید از دستکش‌ عایق برق استفاده کنند. دستکش های عایق برق درجه بندی متفاوتی دارند و بسته به میزان و مقدار ولتاژ درجه عایق الکتریسیته بودن آن ها نیز با هم فرق می کند.

دستکش عایق برق

  • از دیگر لوازم ایمنی برق می توان به کلاه ایمنی، کمربند ایمنی، لباس عایق برق و عینک ایمنی برق اشاره کرد.

بهترین برند لوازم ایمنی برق

در حال حاضر استفاده از لوازم ایمنی برق در تمامی مجموعه هایی که با برق سر و کار دارند، ضرورت پیدا کرده است. شرکت های بسیار زیادی به تولید و ساخت این لوازم می پردازند. از بهترین این شرکت ها می توان به اتکه فرانسه، ارک، امجه ترکیه، تکوانگ کره، دی پی ال، رجلتکس، ری سان، سکورا، عمید پویا پرداز و هیوکی اشاره کرد.

قیمت لوازم ایمنی برق

قیمت لوازم ایمنی برق به نوع محصول، جنس، کاربرد و عملکرد، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. برای مشاهده لیست قیمت لوازم ایمنی برق می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید لوازم ایمنی برق

برای خرید لوازم ایمنی برق می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستکش عایق برق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند