ثبت فروشگاه

فرز سنگبری هیوندای مدل HP2023

از ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز دیمردار رونیکس مدل 3165

از ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۵۹۸,۰۰۰ تومان


مینی فرز دیمردار رونیکس مدل 3100

از ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۲۹۸,۰۰۰ تومان


مینی فرز دیمردار رونیکس مدل 3100K

از ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۴۹۸,۰۰۰ تومان


فرز سنگبری رونیکس مدل 3220

از ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان


فرز مینیاتوری رونیکس مدل 3401

از ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز رونیکس مدل 3160

از ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز آاگ مدل WS13-125XE

از ۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان

تا ۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز آاگ مدل WS 8-115

از ۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان


اور فرز نجاری رونیکس مدل 7108

از ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان


فرز انگشتی محک مدل DG-25S

از ۹۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۹۰۰,۰۰۰ تومان


فرز آهنگری رونیکس مدل 3210

از ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز رونیکس مدل 3130

از ۷۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۷۵۰,۰۰۰ تومان


فرز سنگبری رونیکس مدل 3241

از ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان


فرز مینیاتوری رونیکس مدل 3402

از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز رونیکس مدل 3150K

از ۸۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۸۵۰,۰۰۰ تومان


مینی فرز آنکور مدل A2

از ۶۲۰,۰۰۰ تومان

تا ۶۲۰,۰۰۰ تومان


لیست مقایسه

فرز

فرز ابزار مهم و با ارزشی برای انجام کار در خانه، تعمیرگاه، کارگاه و غیره محسوب می شود. این دستگاه جهت عملیات برشکاری، تیز کردن، سایش، پولیش و صیقل دادن آهن، ورق های فولادی، لوله، کاشی و فلزات کاربرد داشته و در آهنگری و صنایع دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با رونق و افزایش فضای ساخت و ساز، فرزها نقش مهمی در نماسازی ساختمان ها دارند زیرا تمامی برش های سنگ بیرون، سنگ و سرامیک داخل ساختمان به وسیله فرز انجام می شود. در سایت راندنو خریداران  به آسانی فرز مورد نظر خود را انتخاب می کنند. 

انواع فرز

 • فرز نجاری
 • مینی فرز
 • فرز انگشتی
 • فرز آهنگری
 • فرز سنگبری
 • اور فرز
 • فرز مینیاتوری
 • سنگ رومیزی
 • لبه گیر

فرزها در‌ابعاد متفاوت و با قدرت های متنوع به بازار عرضه می شوند. دستگاه های فرز با استفاده از برق، باتری و یا باد (کمپرسور هوا) کار می کنند. فرزهای برقی در مقایسه با فرزهای شارژی از وزن کمتری برخوردار هستند. هرکدام از فرزها کاربری مخصوصی دارند. مینی فرزها سبک تر بوده و اغلب مصارف خانگی دارند. فرزهای آهنگری جهت کار با فلزات، فرز سنگبری جهت برش و سایش سنگ، فرز انگشتی برای انجام کارهای ظریف همچون منبت کاری و حکاکی، فرز مینیاتوری جهت زدودن زنگ و رنگ از روی فلزات و فرز نجاری نیز در صنعت چوب مورد استفاده قرار می گیرد.

دیسک فرز

یک فرز از دیسک های متنوعی تشکیل شده که هر کدام از آنها وظایف خاصی را بر عهده دارند. صفحه های سیمی که جهت زدودن رنگ، زنگ زدگی و پولیش کردن فلزات بکار می رود، صفحه های الماسه که اغلب جهت برش و تیز کردن سنگ، بتن، کاشی و غیره کاربرد دارد، صفحه چوب که برای برش چوب مورد استفاده قرار می گیرد و صفحات دیگر، از انواع دیسک یا صفحه های فرز محسوب می شوند که کاربر براساس نوع عملکرد مورد انتظار خود، یکی از آنها را انتخاب می نماید. در اصطلاح بازار به این دیسک ها سنگ فرز نیز می گویند که می توان سنگ ها را بعد از ساییدگی کامل رنده ها تعویض نمود. 

نکات مهم در هنگام استفاده از فرز 

 1.   صفحه برش دستگاه فرز در انواع مختلفی تولید شده است، که هر کدام کاربرد متفاوتی با یکدیگر دارند به همین علت لازم است که متناسب با کاری که می خواهیم انجام دهیم دیسک متناسب با آن کار را انتخاب نماییم به طور مثل برای بریدن آهن و پروفیل از صفحه آهن بر استفاده کنیم. 
 2.   هنگام استفاده از دستگاه فرز، حتماً باید از عینک، لباس، دستکش، کلاه، محافظ صورت و … استفاده کرد تا از بدن و صورت خود در برابر اصابت نخاله های ناشی از فرزکاری محافظت کنیم. بسته به موادی که با آنها کار می کنید، ممکن است پوشیدن محافظ گوش و ماسک گرد و غبار نیز ضروری باشد.
 3.  قبل از استفاده از دستگاه فرز نحوه استفاده از آن یاد بگیریم و تا جایی که امکان دارد دفترچه راهنمای آن را مطالعه نماییم. هنگام تعویض دستگاه فرز می بایست از خاموش بودن دستگاه و هم چنین قرار گرفتن دیسک در جای خود اطمینان حاصل نماییم. علاوه بر این از قرار دادن دیسک هایی که به سختی روی فرز قرار می گیرند، خودداری کنیم. حفره ای که در وسط دیسک قرار دارد باید متناسب با قطر محور فرز انتخاب شود. 

نکات مهم در انتخاب و خرید فرز 

فرزها در انواع و قدرتهای متفاوت تولید شده اند و می بایست متناسب با نوع و حجم کاری که می خواهیم انجام دهیم آن ها را انتخاب کنیم. از نکات دیگر و قابل اهمیت در خرید فرز شرکت تولیدکننده آن است.  امروزه شرکت های بسیار زیادی به تولید این دستگاه می پردازند که از برترین و مهم ترین آنها می توان به شرکت های آاگ، بوش، توسن، دیوالت، ماکیتا، رونیکس، محک، سیلور، هیواندای و میلواکی اشاره کرد. گارانتی کالا، داشتن حفاظ، کلید کنترل سرعت یا دیمر از دیگر نکاتی است که در حین خرید باید به ان توجه د اشته باشیم.

چگونه یک فرز ایده آل از سایت بخریم؟

 در سایت راندنو تمامی مدل های فرز بر اساس برند تفکیک شده می باشد. خریدارن می توانند فرز خود را برحسب قیمت و مشخصات فنی به راحتی انتخاب کنند و با فروشنده مرتبط با آن کالا جهت ثبت سفارش تماس بگیرند. همچنین کاربر ها در سایت ما می توانند انواع فرز ها را با یکدیگر مقایسه کرده تا خرید آگاهانه تری داشته باشند. در صورت نیاز خریداران و مراجعه کنندگان در سایت راندنو می توانند درخواست خرید یا همان استعلام خود را ثبت کرده و کالای مورد نیاز را از چندین فروشگاه همزمان قیمت گرفته و پیش فاکتور فروشندگان را در پنل خود رویت کنند.

مشاهده ادامه مطلب

برند