ثبت فروشگاه

برانکارد لانگ بک برد

از ۱۲,۴۰۰,۰۰۰ تا ۱۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

برانکارد چیست و در چه مواقعی کاربرد دارد؟ برانکارد یکی از انواع تجهیزات ایمنی و پزشکی کارآمد است. این وسیله برای حمل بیمارانی که به مراقبت پزشکی نیاز دارند، استفاده می‌شود. استفاده از این وسیله پرکاربرد برای حمل بیماران در مدت زمان کوتاه کاربرد دارد. به طور معمول در شرایط حاد مراقبت‌های خارج از بیمارستان، توسط اورژانس و امدادگران عملیات استفاده می‌شود. برای برخی از کاربران سؤال پیش آمده است که برانکار یا برانکارد صحیح است؟ در پاسخ باید بگوییم تلفظ صحیح برانکارد است.

همچنین این ابزار را می‌توان توسط یک پایه تنظیم ارتفاع که مجهز به چرخ است، جابه‌جا کرد. لازم به ذکر است برانکارد ساده به پایه مجهز نشده است و باید توسط یک یا چند فرد حمل شود. اما به طور کلی و با تمامی تفاوت‌های جزئی که میان انواع برانکارد‌ وجود دارد، کاربرد‌های یکسانی دارند. همان‌طور که پیش از این گفته شد، برخی از برانکاردها قابلیت تاشدن دارند و قابلیت حمل و جابه‌جایی آن‌ها است. برخی دیگر از برانکارد‌ها به منظور حفاظت از مصدوم، از کمربند‌های نگه دارنده برخوردار هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تغییراتی در ساختار برنکاردها ایجاد شده است. به همین دلیل، پیش از خرید برانکارد باید با در نظرگیری نیاز خود مناسب‌ترین نوع این محصول را انتخاب نمایید.

در ادامه به بررسی انواع برانکارد  براساس کاربرد پرداخته شده است:

  • برانکارد تاشو: برانکارد تاشو یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین انواع این وسیله ایمنی است. مدل‌های تاشو از سختی و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. همچنین می‌توان گفت که یکی از پرفروش‌ترین انواع برانکارد‌های موجود در بازار به شمار می‌آیند.
  • برانکارد آمبولانس: برانکارد آمبولانس از دیگر انواع این محصول است که استفاده از آن، راحتی نسبتاً بالایی دارد. همچنین در قسمت بستر آن، فوم‌هایی به منظور راحتی بیمار وجود دارند. توجه داشته باشید که برانکارد آمبولانس از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.
  • برانکارد نجات: این نوع برانکارد فرد را به صورت عمودی حمل و جابه‌جا می‌کند. همچنین می‌توان گفت که یکی از مقاوم‌ترین انواع برانکارد‌های موجود در بازار هستند. توسط این برانکارد می‌توان افرادی که در مکان‌های غیر قابل دسترسی قرار دارند را نجات داد. برانکارد نجات از ساختار و ویژگی‌های متفاوت‌تری نسبت به دیگر انواع این محصول برخوردار است.
  • برانکارد قابل حمل: برانکارد ساده یا قابل حمل (پرتابل) از دیگر انواع رایج این محصول است و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  • برانکارد بسکت: از این نوع برانکارد در صحرا‌ها و مناطق بیابانی استفاده می‌شود.
  • برانکارد اسکوپ: استفاده از برانکارد اسکوپ برای مواقعی مناسب است که مصدوم دچار صدمات استخوانی شده باشد و یا جراحت‌های ناشی از تصادف بر روی بدن مصدوم وجود داشته باشد. این محصول به طور معمول از جنس آلومینیوم و پلاستیک سخت ساخته می‌شود. این نوع برانکارد از دو قسمت تشکیل شده است و به صورت قاشق درمی‌آید. لازم به ذکر است که به برانکارد اسکوپ، برانکارد قاشقی نیز گفته می‌شود.

از دیگر انواع کاربردی این محصول می‌توان به برانکارد تشییع جنازه، برانکارد‌های چند منظوره، پدی بورد، اسپرایت بورد و تخت برانکارد اضطراری اشاره نمود. لازم به ذکر است این محصول براساس جنس نیز در انواع مختلف آلومینیوم، پلاستیکی و برانکارد برزنتی در بازار موجود است.

قیمت برانکارد

قیمت برانکارد بیمارستانی براساس نوع محصول و کارایی‌هایی که دارد، متغیر است. همچنین شرکت‌های تولیدکننده این محصول نیز بر قیمت انواع برانکارد‌ها تأثیرگذار هستند. جهت اطلاع از قیمت برانکارد تعمیرگاهی و برانکارد پاچلاقی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات در ارتباط باشید.

خرید برانکارد از راندنو

برای خرید برانکارد آمبولانس می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت برانکارد خانگی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند