ثبت فروشگاه

لوازم جرثقیل سقفی

لوازم جرثقیل سقفی تجهیزاتی هستند که برای انواع جرثقیل یا بالابر به کار گرفته می شوند. اورهد گرین یا جرثقیل سقفی یکی از مهمترین ابزارها در اتوماسیون صنعتی است. جرثقیل های سقفی در ظرفیت های مختلفی به بازار عرضه می شوند. اغلب قیمت قطعات یدکی بالابرهای ایرانی پایین تر از قیمت لوازم جرثقیل سقفی خارجی است. این جرثقیل ها به لوازم جانبی و یدکی نیاز خواهند داشت. به کمک قطعات جرثقیل سقفی می توان یک جرثقیل را ارتقا داد و یا آن را تعمیر کرد. همچنین لوازم جانبی جرثقیل سقفی به افزایش امنیت جرثقیل نیز کمک می کنند. در صورت بروز خرابی و حادثه جایگزین کردن تجهیزات سخت یا غیرممکن است به همین دلیل اغلب افرادی که جرثقیل دارند، اقدام به خرید لوازم جرثقیل سقفی می کنند.

لوازم جرثقیل سقفی

انواع لوازم جرثقیل سقفی

بالابر و جرثقیل سقفی تجهیزات جانبی بسیار زیادی دارد. هر یک از این تجهیزات وظیفه خاصی را برعهده دارند. از مهمترین تجهیزات جانبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ریموت کنترل جرثقیل سقفی

از مهمترین تجهیزات در بالابرها می توان به ریموت کنترل جرثقیل اشاره کرد. این محصولات امکان کنترل حرکات جرثقیل از داخل و خارج کابین را در اختیار اپراتور می گذارد و خطای دید را تا حد زیادی کاهش می دهد. علاوه بر این امنیت کارکنان نیز با کنترل و ریموت جرثقیل سقفی افزایش پیدا می کند. دکمه هایی برروی کنترل جرثقیل وجود دارد که به کمک آن ها می توان جرثقیل را کنترل کرد. ریموت کنترل ها در انواع 3، 4، 6، 8 کاناله و ... عرضه می شوند.

ریموت کنترل جرثقیل سقفی

جاروبک

جاروبک وسیله ای است که وظیفه هدایت جریان الکتریکی بین سیم های ثابت و چرخان را برعهده دارد. این وسیله می تواند جریان الکتریکی از شین ها را به کابل هدایت کند. جاروبک ها از چهار شاخه لولا مسی تولید می شوند. این محصولات در انواع شینه باز و شینه بسته ارائه می شوند.

گیربکس

از مهمترین تجهیزات یدکی می توان به گیربکس اشاره کرد. این وسیله وظیفه انتقال قدرت به درام و چرخ ها را برعهده دارد. در داخل گیربکس میزان معینی از دور موتور وجود دارد که چرخ دهنده های گیربکس آن را به تمامی چرخ ها منتقل می کنند. این کار سبب می شود تا انتقال نیرو و کنترل سرعت به خوبی صورت بگیرد. گیربکس اجازه می دهد تا افزایش و کاهش موتور به درستی صورت بگیرد.

قلاب

قلاب وسیله ای برای بلند کردن بار و گرفتن تجهیزات توسط بالابر است. این محصول در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. برای بلندکردن اجسام سنگین از قلاب های مخصوص استفاده می شود. قلاب ها باید استاندارد باشند تا حمل و جابه جایی بار به درستی صورت بگیرد.

قلاب

درام

درام وظیفه انتقال نیرو به سیم بکسل برای انتقال باری که قرار است بلند شود را برعهده دارد. درام ها می توانند اده یا چند لایه باشند. در صورتی که درام خراب شود، سیم بکسل فرسوده می شود و حادثه رخ می دهد.

قرقره

قرقره وسیله ای است که سیم بکسل را برای بلند کردن و جابه جا کردن داخل خود حرکت می دهد. بدون وجود این وسیله سیم در یک جا ثابت می شود و امکان حرکت کردن ندارد.

قرقره

کابل جرثقیل سقفی

جرثقیل و بالابر به کابل های مختلفی نیاز دارد. یکی از این کابل ها کابل برق جرثقیل است که وسیله برق رسانی و ارتباط جریان را برعهده دارد. نوع دیگر که به آن سیم بکسل جرثقیل گفته می شود، وظیفه نگهداری بار و جابه جایی آن را برعهده دارد.

  • از دیگر تجهیزات چرثقیل سقفی می توان به موتور بالابر سقفی، سیم بکسل، بوک، انواع قلاب، انواع ریل جرثقیل سقفی، کابل برق سان، شین برق رسان، سی ریل جرثقیل، جوی استیک، کلید کنترل، دینام جرثقیل سقفی و ... اشاره کرد.

برترین برندهای لوازم یدکی جرثقیل سقفی

در اغلب کارخانه ها و محیط های صنعتی از انواع جرثقیل استفاده می شود. این تجهیزات به لوازم جانبی نیاز خواهند داشت. شرکت های بسیار زیادی به تولید انواع لوازم یدکی برای جرثقیل می پردازند. از بهترین این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قطعات جرثقیل سقفی دماگ

دماگ یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید انواع جرثفیل، بالابر و پولیفت است. این شرکت آلمانی در بیش از 19 کشور دنیا دفتر دارد و یکی از پیشگامان در این حوزه است. این شرکت به تولید انواع جرثقیل با ظرفیت های گوناگون می پردازد. مدل زنجیزی این جرثقیل ها از 0.25 تن تا 3.2 تن عرضه می شوند.

  • از دیگر برندهای برتر در این زمینه می توان به لوازم جرثقیل سقفی اصفهان، لوازم جرثقیل سقفی بلغاری، سهند، ساگا تایوان، تله کرین و ... اشاره کرد.

قیمت لوازم جرثقیل سقفی

به طور کلی در فروشگاه لوازم جرثقیل سقفی اغلب تجهیزات ایرانی به فروش می رسد. در راندنو می توانید لوازم برقی جرثقیل سقفی و دیگر تجهیزات آن را مشاهده و خریداری کنید. در برخی دیگر از سایت ها نیز لوازم استوک جرثقیل سقفی به فروش می رسد.

خرید لوازم جرثقیل سقفی

برای خرید لوازم جرثقیل سقفی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جرثقیل سقفی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع