ثبت فروشگاه

لوازم جرثقیل سقفی

لوازم جرثقیل سقفی تجهیزاتی هستند که برای انواع جرثقیل یا بالابر به کار گرفته می‌شوند. اورهد گرین یا جرثقیل سقفی یکی از مهم‌ترین ابزارها در اتوماسیون صنعتی است. جرثقیل‌های سقفی در ظرفیت‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. اغلب قیمت قطعات یدکی بالابرهای ایرانی پایین تر از قیمت لوازم جرثقیل سقفی خارجی است. این جرثقیل‌ها به لوازم جانبی و یدکی نیاز خواهند داشت. به کمک قطعات جرثقیل سقفی می‌توان یک جرثقیل را ارتقا داد و یا آن را تعمیر کرد. همچنین لوازم جانبی جرثقیل سقفی به افزایش امنیت جرثقیل نیز کمک می‌کنند. در صورت بروز خرابی و حادثه جایگزین کردن تجهیزات سخت یا غیرممکن است به همین دلیل اغلب افرادی که جرثقیل دارند، اقدام به خرید لوازم جرثقیل سقفی می‌کنند.

بالابر و جرثقیل سقفی تجهیزات جانبی بسیار زیادی دارد. هر یک از این تجهیزات وظیفه خاصی را برعهده دارند. از مهم‌ترین تجهیزات جانبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ریموت کنترل جرثقیل سقفی: این محصولات امکان کنترل حرکات جرثقیل از داخل و خارج کابین را در اختیار اپراتور می‌گذارد و خطای دید را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. ریموت کنترل ها در انواع 3، 4، 6، 8 کاناله و ... عرضه می‌شوند.
  • جاروبک: جاروبک وسیله‌ای است که وظیفه هدایت جریان الکتریکی بین سیم‌های ثابت و چرخان را برعهده دارد. این وسیله می‌تواند جریان الکتریکی از شین‌ها را به کابل هدایت کند.
  • گیربکس: این وسیله وظیفه انتقال قدرت به درام و چرخ ها را برعهده دارد. گیربکس اجازه می‌دهد تا افزایش و کاهش موتور به درستی صورت بگیرد.
  • قلاب: قلاب وسیله‌ای برای بلند کردن بار و گرفتن تجهیزات توسط بالابر است. این محصول در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود.
  • درام: درام وظیفه انتقال نیرو به سیم بکسل برای انتقال باری که قرار است بلند شود را برعهده دارد.
  • قرقره: قرقره وسیله‌ای است که سیم بکسل را برای بلند کردن و جابه جا کردن داخل خود حرکت می دهد. بدون وجود این وسیله سیم در یک جا ثابت می شود و امکان حرکت کردن ندارد.
  • کابل جرثقیل سقفی: جرثقیل و بالابر به کابل‌های مختلفی نیاز دارد. یکی از این کابل‌ها کابل برق جرثقیل است که وسیله برق رسانی و ارتباط جریان را برعهده دارد. نوع دیگر که به آن سیم بکسل جرثقیل گفته می‌شود، وظیفه نگهداری بار و جابه جایی آن را برعهده دارد.

از دیگر تجهیزات چرثقیل سقفی می توان به موتور بالابر سقفی، سیم بکسل، بوک، انواع قلاب، انواع ریل جرثقیل سقفی، کابل برق سان، شین برق رسان، سی ریل جرثقیل، جوی استیک، کلید کنترل، دینام جرثقیل سقفی و ... اشاره کرد.

قیمت لوازم جرثقیل سقفی

به طور کلی در فروشگاه لوازم جرثقیل سقفی اغلب تجهیزات ایرانی به فروش می‌رسد. در راندنو می‌توانید لوازم برقی جرثقیل سقفی و دیگر تجهیزات آن را مشاهده و خریداری کنید. در برخی دیگر از سایت‌ها نیز لوازم استوک جرثقیل سقفی به فروش می‌رسد.

خرید لوازم جرثقیل سقفی از راندنو

برای خرید لوازم جرثقیل سقفی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جرثقیل سقفی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع