ثبت فروشگاه

جوش و برش دسته‌ای از ابزارآلات و تجهیزات هستند که برای انجام فعالیت‌های جوشکاری و برشکاری به کار می‌روند. انواع لوازم جوش و برش موجب افزایش بهبود فعالیت مورد نظر می‌شوند. همچنین تأثیر زیادی بر کیفیت فرآیند جوشکاری و برشکاری نیز دارند. لوازم جوش تجهیزاتی هستند که لازمه ابتدایی فعالیت جوشکاری محسوب می‌شوند. لوازم برشکاری نیز مجموعه تجهیزاتی هستند که برای برش قطعات فلزی به کار می‌روند.

جوشکاری به معنای اتصال دو قطعه فلزی به یکدیگر توسط حرارت و فشار است. این فرآیند با استفاده از جوشکاری الکتریکی، جوشکاری گازی، جوشکاری تیغه، جوشکاری لیزری و سایر روش‌ها انجام می‌شود. برش نیز به معنای جدا کردن یک قطعه فلزی به صورت دقیق و دلخواه است. در این فرآیند، قطعه فلزی تحت تأثیر حرارت قرار می‌گیرد و در نتیجه محلی از قطعه به صورت محلول جدا می‌شود. این فرآیند توسط ابزارآلات برشی مکانیکی، برش پلاسما، برش لیزری و سایر روش‌ها انجام می‌شود. برش در صنایع مختلفی همچون صنایع فلز، ساختمانی، خودروسازی، الکترونیک و موارد مشابه کاربرد دارد.

لوازم جوشکاری و برشکاری با تنوع بالایی تولید می‌شوند و گستره وسیعی دارند. الکترود، انبر جوشکاری، دستگاه نقطه جوش، سرپیک برش و ایزولاتور جوش از پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین تجهیزاتی هستند که در زمینه جوشکاری استفاده می‌شوند. لازم به ذکر است سری جوش و برش تجهیزات مهمی در فرآیندهای برش و جوش هستند و به منظور عمل دقیق و ایمن به کار می‌روند.

همچنین از محصولاتی که در دسته لوازم برشکاری قرار می‌گیرند، می‌توان از تیغه‌ها و دیسک‌ها برای بریدن و جدا کردن قطعات، سیستم خنک کننده و سیستم انتقال قدرت نام برد. محصولات نام برده تنها برخی از پرکاربردترین وسایل در عمل جوش و برش هستند. لوازم جانبی دیگری مانند دستکش جوشکاری، عینک ایمنی، لباس محافظ و ابزارآلات دستی دیگری مانند متر و قیچی حین انجام کارهای جوش و برش استفاده می‌شوند.

قیمت محصولات جوش و برش

قیمت ابزار جوش و برش به عوامل متعددی بستگی دارد. به طور کلی می‌توان گفت عواملی همچون نوع ابزار و نوع فعالیت، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده بر قیمت لوازم جوشکاری و برشکاری تأثیرگذار هستند. همچنین قیمت این تجهیزات ممکن است در بازار و فروشگاه‌های مختلف نیز متفاوت باشد. در حال حاضر شرکت‌های تولیدکننده بسیار زیادی انواع تجهیزات و ملزومات جوش و برش را به بازار عرضه می‌کنند که از بهترین آن‌ها می‌توان به جوش و برش کارا، نوین، مقدم، آتاترانس، آیرون مکس، اکتیو، توسن، سپهر جوش، کوارک و صنایع جوش و برش علیپور نام برد.

لازم به ذکر است شما کاربران گرامی جهت تهیه دستگاه جوش با قابلیت برش می‌توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید. راندنو همواره در تلاش است با معرفی تولیدکنندگان و عاملین فروش ابزار جوشکاری و برشکاری، انتخاب آسان و مطمئنی را برای خریداران فراهم کند.

خرید لوازم جوش و برش از راندنو

برای خرید ابزار آلات جوش و برش می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جوش و برش و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش جوش و برش را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند