ثبت فروشگاه

دستگاه فراخوان نوبت دهی یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ها است که در هر فروشگاه، رستوران، بانک و کارخانه‌ها قابل مشاهده است. از این دستگاه‌ها جهت جلوگیری از ازدحام مقابل باجه تولید و صندوق رستوران استفاده می‌شود به همین علت صاحبان کسب کار برای نظم در کار خود اقدام به خرید دستگاه فراخوان می‌کنند. قیمت دستگاه فراخوان بسته به کاربرد خود در سیستم نوبت دهی اعم از پیامکی، فیزیکی و اینترنتی متفاوت است. دستگاه فراخوان از یک پنل و صفحه نمایش تشکیل شده است که فرد می‌تواند با دستور به سیستم، شماره مشتری را روی صفحه نمایش نشان دهد و یا حتی با صدای رسا شماره مشتری را پخش کند. به صورت کلی سیستم فراخوان به دو نوع دستگاه فراخون مشتری و دستگاه فراخوان کارکنان تقسیم می‌شود.

پیجر فراخوان کارکنان در رستوران‌ها و کارخانه‌ها کاربرد دارد که این پیجر صوتی در رستوران‌ها در صورت داشتن سفارش مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیجر فراخوان مشتری نیز بیشتر در رستوران‌ها و بانک‌ها کاربرد دارد به این صورت که اگر نوبت مشتری فرا برسد، با کمک این دستگاه مشتری به باجه مربوطه فراخوانده می‌شود. پیجر ساعتی فراخوان کارکنان نیز یکی از انواع پیجر فراخوان است که در شرکت‌ها و رستوران‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد به این صورت که در رستوران اگر مشتری دکمه دستگاه فراخواندن گارسون را بزند، درخواست آن روی پیجر ساعتی گارسون‌ها نشان داده می‌شود. 

پیجر نوبت دهی شامل چند نوع دستگاه با نام‌های پیجر فراخوان گارسون و پیجر فراخوان مشتری می‌شوند. پیجر‌های فراخوان گارسون کلید‌هایی دارند که با فشردن آن‌ها پیام روی پیجر گیرنده گارسون ظاهر می‌شود و پس از آن گارسون به مبدا فرستنده پیام مراجعه می‌کند. پیجر فراخوان مشتری نیز دستگاهی است که زمانی برای آن تعیین شده است و با پایان رسیدن آن پیجر زنگ می‌زند یا از خود نور تولید می‌کند. در این زمان مشتری باید به پیشخوان مراجعه کند. روی‌مانیتور نوبت دهی شماره‌هایی نشان داده می‌شود که با شماره مشتری مطابقت دارد. این شماره‌ها از بلندگو نیز اعلام می‌شوند.

پیجر نوبت دهی کابلی عملکردی مستقل از کامپیوتر دارد. استفاده از آن‌ها بسیار آسان و راحت است و علاوه بر این، پیجر‌های نوبت دهی کابلی از یک کابل واحد جهت انتقال دیتا و برق استفاده می‌کنند. از پیجر نوبت دهی بیسیم می توان بدون کابل و داکت کشی استفاده کرد. نقل و انتقالات آن راحت‌تر صورت می‌گیرد و به دلیل استفاده از امواج رادیویی در این پیجر دیگر نیازی به کامپیوتر نخواهید داشت.  پیجر نوبت دهی رومیزی قابلیت نصب هم به صورت کابلی و هم به صورت بیسیم دارند. این پیجر به دلیل داشتن سایزی کوچک در محیط‌هایی با فضای کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. تکنولوژی امواج رادیویی در این پیجر نیز تعبیه شده است.  پیجر‌های لمسی قابلیت لمس به صورت کابلی و بیسیم را دارند. نمایشگر آن‌ها معمولاً ۱۹ اینچی است. انواع سیستم نوبت دهی بر اساس کاربرد به دو دسته زیر تقسیم می شود:

  • سیستم نوبت دهی فیزیکی: در این سیستم امکان برنامه‌ریزی برای انواع خدمات وجود دارد. به این صورت که پس از انتخاب خدمات مورد نظر، نوبت مشتری ثبت می‌شود. این سیستم قابلیت تعیین مدت زمان تقریبی انتظار مشتری و تعداد نفراتی که قبل از او هستند را دارد.  
  • سیستم نوبت دهی پیامکی: این نوع سیستم در دسترس عموم مردم قرار دارد و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که بتوانند در هر زمان و مکانی نوبت خود را ثبت کنند. با کمک این سیستم کارفرما‌ها می‌توانند مشتری را از زمان مراجعه بعدی آن‌ها آگاه سازد. این سیستم بیشتر در درمانگاه‌ها و مطب پزشکان استفاده می‌شود.  
  • سیستم نوبت دهی اینترنتی: سیستم نوبت دهی آنلاین یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های مدیریت صف به شمار می‌رود. امروزه برای نوبت دهی اینترنتی معمولاً از اپلیکیشن‌ها و سامانه‌های مختلف استفاده می‌شود. استفاده از این سیستم بسیار راحت است و به نرم‌افزار و سخت‌افزار خاصی نیاز ندارد.

قیمت دستگاه فرخوان و نوبت دهی

قیمت دستگاه فرخوان و نوبت دهی به عوامل مختلفی همچون برند، برد دستگاه، کارایی آن، تجهیزات جانبی، نوع بی‌سیم و با سیم و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید دستگاه فراخوان و نوبت دهی از راندنو

برای خرید دستگاه فراخوان و نوبت دهی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات دستگاه فراخوان و نوبت دهی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت خرید دستگاه فراخوان و نوبت دهی و دیگر محصولات و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع