ثبت فروشگاه

سینی کابل پلاستیکی محفظه‌ای برای هدایت انواع سیم و کابل است. به کمک سینی‌ها می‌توان از سیم و کابل در برابر عوامل محیطی حفاظت کرد. همچنین درهم ریختگی و نامنظمی کابل‌ها نیز با استفاده از سینی کابل کاهش پیدا می‌کند. سینی‌ها در انواع مختلف از نظر جنس به بازار عرضه می‌شوند. امروزه با افزایش قیمت سینی‌های گالوانیزه و فلزی استفاده از سینی کابل پلاستیکی رواج پیدا کرده است. جنس سینی‌های پلاستیکی اغلب از نوع پی وی سی یا پلی‌اتیلن است. سینی کابل‌های پلاستیکی برخلاف سینی‌های فلزی، پوسیده، زنگ‌زده و خورده نمی‌شوند. این سینی‌ها در برابر عوامل فیزیکی و محیطی مختلف از خود مقاومت نشان می‌دهند. این سینی‌ها نصب ساده‌ای دارند و نمای ظاهری آن‌ها مناسب است. سینی‌ها در سایز‌های 50*80، 60*150، 60*200 و 60*250 بسیار پرفروش هستند. همچنین در شاخه‌های 2 یا ۳ متری عرضه می‌شوند.

این سینی‌ها همچون سینی کابل‌های فلزی به همراه متعلقاتی نصب می‌شوند. از پرکاربردترین متعلقات این سینی می‌توان به مفصل (رابط)، لولا (زانو)، صحه اتصال، پروفیل پایه، کلیپس یا گیره، پایه سینی و الگو مکمل اشاره کرد. این سینی‌ها در سایز‌های متنوع به بازار عرضه می‌شوند. اغلب سینی‌ها درب قفل شو دارند که به راحتی باز نمی‌شوند. برای ثابت کردن درب این محصولات به بست‌های مخصوص نیاز نیست. سینی کابل PVC غیرقابل اشتعال و خود خاموش شونده هستند. این محصولات نارسانا بوده و در صورت زخمی شدن جریان برق از آن‌ها عبور نمی‌کند. زوایای این سینی‌ها نرم اما در عین حال صاف و دقیق است. در صورتی که سینی‌های کابل فلزی سبب زخمی شدن کابل‌ها می‌شوند. از این محصول می‌توان در مناطق آب و هوایی مرطوب استفاده کرد. همچنین سینی‌های پلاستیکی در برابر بخار‌های اسیدی، اشعه UV خورشید، جودنگی موش و سایر مواد شیمیایی نیز مقاوم هستند. این محصولات طول عمر بالایی دارند. سینی‌های پلاستیکی در رنگ‌های متنوع تولید می‌شوند.

قیمت سینی کابل پلاستیکی

قیمت سینی کابل پلاستیکی برق به عوامل مختلفی از جمله ابعاد سینی کابل، جنس، متعلقات، متراژ، طراحی و برند آن بستگی دارد.

خرید سینی کابل پلاستیکی از راندنو

برای خرید سینی کابل پلاستیکی پی وی سی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سینی کابل پلاستیکی گالوانیزه  و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


عرض سینی