ثبت فروشگاه

دریل بادی وسیله‌ای کاربردی و پرمصرف از انواع ابزار بادی است. استفاده از این ابزار پنوماتیک در زمینه مصارف صنعتی کاربردهای زیادی دارد. این ابزار انرژی مورد نیاز خود را از طریق منبع باد یا کمپرسور هوا تأمین می‌کند. در واقع این دریل توسط هوای فشرده، نیروی مکانیکی لازم برای انجام فعالیت را تولید می‌کند. ایجاد حفره با قطرهای گوناگون در سطوح فلزی، چوبی و سیمانی از عمده کاربردهای این دریل به شمار می‌آید. دریل ساده و پیچ گوشتی بادی دو نوع از پرمصرف‌ترین انواع دریل‌های بادی هستند که بعضاً کاربرد خانگی نیز دارند.

به دلیل قابل حمل بودن این وسیله، استفاده از آن در محیط‌هایی که دسترسی به پریز برق امکان‌پذیر نیست، بسیار گزینه مناسبی است. دریل پنوماتیکی نوعی از ابزارآلات بادی است. با استفاده از این ابزار می‌توان مواد سیمانی و سخت، پلاستیکی، چوبی و فلزی را دریل‌کاری کرد. جالب است بدانید معمولاً این ابزار را از جنس فلز می‌سازند. زیرا مقاومت بالایی دارد و هوای گرم ایجادشده در دستگاه را به محیط بیرون انتقال می‌دهد. با منتقل شدن این هوای گرم ناشی از انجام کار، دستگاه با سرعت بالایی خنک می‌شود.

این دریل‌ها باتوجه به نوع کاربرد در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به معرفی انواع دریل‌های بادی پرداخته شده است:

  • دریل پنوماتیک تفنگی: از این نوع دریل برای انجام فعالیت‌های سبک استفاده می‌شود. دریل‌کاری بر روی ورقه‌های فلزی و چوب از عمده کاربرد‌های این دستگاه به شمار می‌آید.
  • دریل پنوماتیک صلیبی: مدل‌های صلیبی این ابزار برای انجام فعالیت‌هایی از قبیل صنایع کشتی‌سازی، راه‌آهن، ساخت و ساز استفاده می‌شود.
  • دریل پنوماتیک قلاویز زن: مدل‌های قلاویز زن این ابزار برای کار بر روی سازه‌های فلزی مناسب هستند.
  • دریل پنوماتیک سرکج: این دریل همان‌طور که از نامش مشخص است، سری آن به صورت زاویه‌دار یا کج ساخته می‌شود. با استفاده از دریل سرکج پنوماتیک می‌توان ورقه‌های فلزی را با زاویه مورد نظر، سوراخکاری کرد.
  • دریل پنوماتیک ظریف کاری: استفاده از این ابزار برای انجام فعالیت‌های ظریف که به دقت بالایی نیاز دارند، کاربرد دارد. معمولاً کار با این ابزار در صنایع هوا فضا، به منظور سوراخکاری و حفاری رایج است.
  • دریل پنوماتیک با فرم خاص: شکل خاص این ابزار به صورت زاویه‌دار با اندازه 45 درجه است. این مدل از موتور قدرتمندی برخوردار است و سری آن قابل تعویض است. همچنین وزن کم آن موجب محبوبیت این دریل میان کاربران شده است.
  • دریل بادی مستقیم: شکل ظاهری و ساختار این دریل به گونه‌ای است که در فضا‌های محدود و باریک می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین دسترسی به محل‌هایی از قطعه کار که امکان دسترسی به آن‌ها دشوار است، با این ابزار امکان‌پذیر می‌شود. لازم به ذکر است توسط این دریل می‌توان سوراخکاری‌های عمودی را نیز انجام داد.

قیمت دریل بادی

قیمت پیچ گوشتی بادی و دریل بادی صنعتی براساس نوع ابزار، برند تولیدکننده، مشخصات فنی، قدرت و توان خروجی متغیر است. دریل بادی کی کی مون، گتس، هیوندای، پوما، دریل بادی رونیکس و دریل بادی دامار از بهترین تولیدکنندگان این ابزار به شمار می‌آیند.

خرید دریل بادی از راندنو

پیش از تهیه و خرید این دریل پنوماتیکی بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  • توجه به نوع کاربری و انتظاری که از دستگاه دارید
  • قدرت و توان ابزار
  • خرید از برند تولیدکننده معتبر

برای خرید دریل پنوماتیک رونیکس می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت دریل بادی سوماک را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دریل بادی دامار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


بازه سرعت