ثبت فروشگاه

دریل بادی

دریل بادی وسیله ای بسیار کاربردی و پر مصرف در صنعت و مصارف صنعتی خانگی می باشد. این وسیله به وسیله منبع بادی کار می کند و از وظایف اصلی این وسیله می توان به ایجاد سوراخ با قطر های مختلف در سطوح مختلف اشاره کرد. همچنین از وظایف دیگر این وسیله می توان باز و بسته کردن پیچ، جلا دادن، برش و ... نام برد. به علت قابل حمل بودن این وسیله کاربرد آن در جاهایی که دسترسی به برق امکان پذیر نیست، استفاده از آن بیشتر می باشد.

قیمت دریل بادی

برای مشاهده قیمت انواع دریل بادی با مراجعه به سایت می توانید با ده ها فروشگاه در ارتباط باشد. قیمت دریل بادی رونیکس، سوماک، بوش، آیرون مکس، ماکیتا، توسن، رونیکس و غیره بر اساس توانایی های متفاوت، مختلف می باشد. برای خرید انواع دریل می توانید همین حالا اقدام نمایید.

اجزای دریل بادی

ایتن ابزار از قطعات مختلفی ساخته شده که عبارتند از: کلید تنظیم سرعت چرخش، کلید روشن و خاموش کردن وسیله، کلید قفل،  کلی حالت چکشی و ساده دریل، دسته نگهدارنده، سه نظام و ... ابزارآلات بادی مانند این نوع دریل، نسبت به نوع برقی قابل حمل تر، دارای امنی بیشتر، پرکاربرد تر در خانه ها نیز می باشند.

راست گرد و چپ گرد

اگر تصمیم به استفاده از دریل به عنوان پیچ گوشتی را دارید حتما باید به راست گرد و چپ گرد بودن دریل جهت باز و بسته کردن پیچ ها توجه کنید. برای بستن پیچ ها می توانید حالت راست گرد دریل را استفاده کنید که برای سوراخ کردن دیوارنیز به کار می رود، همچنین اگر قصد باز کردن پیچ را دارید می توانید از حالت چپ گرد دریل استفاده کنید، که تمام این حالات با دکمه ای دو حالته ای که بالای دکمه اصلی دریل قرار دارد امکان پذیر است.

کنترل گشتاور(کلاچ)

از این قابلیت دریل اکثراً برای بستن پیچ استفاده می شود. با کمک حلقه ای که روی سر دریل قرار دارد و با توجه به شماره هایی که روی آن درج شده می توان قدرت این دستگاه را تنظیم کرد که این شماره ها در دریل معمولی از 1 تا 13 و در دریل های پیشرفته از 1 تا 25 متغیر است. به طور کلی گشتاور را می توان میزان نیرویی را نامید که دریل به پیچ وارد می کند و آن را می چرخاند. در کار با وسایل از جمله چوب باید به وارد کردن نیروی کافی توجه کرد به ویژه زمان هایی که پیچ تا انتها پیچیده شده در غیر این صورت موجب هرز شدن و گشاد شدن جای پیچ و حتی شکستن آن می شود.

لیست مقایسه

برند