ثبت فروشگاه

دریل بادی

دریل بادی وسیله‌ای کاربردی و پرمصرف از انواع ابزار بادی است. استفاده از این ابزار پنوماتیک در صنعت و مصارف صنعتی از کاربرد‌های به سزایی برخوردار است. این ابزار انرژی مورد نیاز خود را از طریق منبع باد یا کمپرسور هوا تأمین می‌کند. ایجاد سوراخ با قطر‌های گوناگون در موادهای مختلف، از عمده کاربرد‌های این ابزار به شمار می‌آید. جهت اطلاع از قیمت دریل پنوماتیک با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان ابزار مورد نظر را مشاهده نمایید. همچنین راندنو امکان خرید دریل بادی بدون هیچگونه واسطه را برای شما فراهم نموده است.

همچنین باز و بسته کردن پیچ، جلا دادن سطوح و برش قطعات از دیگر کاربرد‌های این ابزار به شمار می‌آیند. به دلیل قابل حمل بودن این وسیله، استفاده از آن در محیط‌هایی که دسترسی به پریز برق امکان‌پذیر نیست، بسیار گزینه مناسبی است.  دریل پنوماتیکی نوعی از ابزارآلات بادی است. این محصول توسط گاز‌های فشرده و ایجاد نیروی مکانیکی، انرژی مورد نیاز خود را تأمین می‌کند. با استفاده از این ابزار می‌توان موادهای سیمانی و سخت، پلاستیکی، چوبی و فلزی را دریل کاری نمود. جالب است بدانید معمولاً این ابزار را از جنس فلز می‌سازند. زیرا مقاومت بالایی دارد و هوای گرم ایجادشده در دستگاه را به محیط بیرون انتقال می‌دهد. با منتقل شدن این هوای گرم ناشی از انجام کار، دستگاه با سرعت بالایی خنک می‌شود. این دریل‌ها باتوجه به نوع کاربرد در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به معرفی انواع این ابزار کارآمد و کاربرد هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

  • دریل پنوماتیک تفنگی: از این نوع دریل برای انجام فعالیت‌های سبک استفاده می‌شود. دریل کاری بر روی ورقه‌های فلزی و چوب، از عمده کاربرد‌های این مدل به شمار می‌آیند.
  • دریل پنوماتیک صلیبی: مدل‌های صلیبی این ابزار برای انجام فعالیت‌هایی از قبیل صنایع کشتی‌سازی، ساخت و ساز  و راه آهن مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • دریل پنوماتیک قلاویز زن: مدل‌های قلاویز زن این ابزار مناسب برای کار بر روی ساخت و سازه‌های فلزی هستند.
  • دریل پنوماتیک سرکج: این دریل همانطور که از نامش مشخص است، سری آن به صورت زاویه دار یا کج ساخته شده است. با استفاده از دریل سرکج از نوع پنوماتیک می‌توان ورقه‌های فلزی را با زاویه مورد نظر، سوراخکاری نمود.
  • دریل پنوماتیک ظریف کاری: این محصول همانطور که از نامش پیداست، برای انجام فعالیت‌های ظریف که به دقت بالایی نیاز دارند، استفاده می‌شود. معمولاً کار با این ابزار در صنایع هوا فضا، به منظور سوراخکاری و حفاری بسیار رایج است.
  • دریل پنوماتیک با فرم خاص: شکل خاص این ابزار به صورت زاویه دار با اندازه 45 درجه است. این مدل از موتور قدرتمندی برخوردار است و سری آن قابل تعویض است. همچنین وزن کم آن موجب محبوبیت آن میان کاربران شده است.
  • دریل پنوماتیک مستقیم: شکل ظاهری و ساختار این دریل به گونه‌ای است که در فضا‌های محدود و باریک می‌توان از آن استفاده نمود. همچنین دسترسی به محل‌هایی از قطعه کار که امکان دسترسی به آن‌ها دشوار است، با این ابزار امکان‌پذیر می‌شود. لازم به ذکر است توسط این دریل می‌توان سوراخکاری‌های عمودی را انجام داد.

قیمت دریل بادی

قیمت دریل‌های بادی باتوجه به نوع ابزار، برند تولیدکننده، مشخصات فنی، قدرت و توان خروجی و مواردی از این قبیل متغیر است.

خرید دریل بادی از راندنو

هنگام تهیه و خرید این محصول پنوماتیکی باید به نکات خاصی توجه داشته باشید. در این بخش شما را با نکات مهم خرید دریل‌های بادی آشنا می‌نماییم.

  • توجه به نوع کاربری خود و انتظاری که از این دستگاه دارید.
  • قدرت و توان ابزار
  • توجه به برند تولیدکننده محصول

برای خرید دریل پنوماتیک رونیکس می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت دریل بادی سوماک را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دریل بادی دامار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


بازه سرعت