ثبت فروشگاه

گونیا کمد و کابینت یا طبقه نگهدارنده یک نوع یراق‌آلات است که برای سازماندهی‌اشیاء استفاده می‌شود. این محصول یکی از پرکاربردترین تجهیزات مونتاژ به شمار می‌آید. از گونیا برای اتصال طبقات چوبی و شیشه‌ای کمدها و کابینت‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود. طرح و ظاهر گونیا ممکن است بسته به سبک و طراحی داخلی فضا و سلیقه کاربر متفاوت باشد. این قطعه معمولاً در قفسه‌ها، دراور‌ها، آویز‌ها و قسمت‌های مختلف به کار می‌رود و امکان قرار دادن اشیاء را به صورت منظم و سازماندهی شده در محل مورد نظر فراهم می‌کند.

این قطعه با سایزبندی‌های مختلف و در اندازه‌های گوناگون در بازار موجود است تا نیاز‌ کاربران را تأمین کند. گونیا کمد و کابینت در سه سایزبندی کلی کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شود و هر یک از آن‌ها براساس ویژگی‌هایی که دارند، از کاربردهای مختلفی برخوردار هستند. گونیا کابینتی 2 در 2 کوچکترین سایز این قطعه است و دو حفره بر روی آن وجود دارد. این دو حفره محل قرارگیری پیچ‌ها هستند و وظیفه نگهداری طبقات را برعهده دارند.

به طور معمول این قطعه از جنس فلز و پلاستیک تهیه می‌شود. در نهایت، جنس گونیا به سلیقه و نیاز‌های کاربر بستگی دارد.

  • گونیا طبقه: با استفاده از این قطعه می‌توان دیوار‌ها را به قسمت‌های مختلفی تقسیم کرد.
  • گونیا شلف چوبی: جنس این محصول از فراورد‌های چوبی یا چوب است. امروزه استفاده از چوب در دکوراسیون‌های منازل طرفداران زیادی دارد.
  • گونیا تاشو: از این گونیا در فضا‌های کوچک استفاده می‌شود. این محصول دارای دو قسمت بازو و زبانه است. با کمک این نگهدارنده و‌ یک صفحه چوبی، می‌توان یک میز در اختیار داشت که به راحتی باز و بسته شود.
  • گونیا شیشه‌ای: از این یراق برای اتصال شیشه به دیوار استفاده می‌شود. برای ضخامت 7 تا 41 میلی‌متر می‌توان دهانه گونیا را تنظیم کرد.

گونیا کابینت در فضای آشپزخانه کاربرد‌های متنوعی دارد. این قطعه به شما امکان می‌دهد فضای آشپزخانه را به صورت منظم و زیبا سازماندهی کنید و لوازم و‌ اشیاء را به راحتی در دسترس داشته باشید. برخی از کاربرد‌های گونیا کابینت بزرگ و کوچک عبارتند از:  

  • ذخیره و سازماندهی لوازم آشپزخانه: گونیا به شما امکان می‌دهد لوازم آشپزخانه را به صورت منظم و بهینه در آن قرار داد. شامل ظروف، سبد میوه و سبزیجات، ظروف پخت و پز، لوازم نانوایی و سایر لوازم آشپزخانه است.
  • نگهداری و نمایش وسایل زینتی: گونیا می‌تواند برای نگهداری و نمایش جواهرات، ساعت‌ها، عینک‌ها و سایر وسایل زینتی استفاده شود.
  • نگهداری لوازم شخصی: از گونیا برای نگهداری لوازم شخصی مانند کیف‌ها، کفش‌ها، کمربند‌ها و لوازم آرایشی استفاده می‌شود.
  • نمایش و نگهداری کتاب‌ها و مجلات: در صورت وجود فضای کافی می‌توان گونیا را برای نمایش و نگهداری کتاب‌ها و مجلات استفاده کرد.
  • نمایش و نگهداری وسایل تزئینی: این وسیله برای نمایش و نگهداری وسایل تزئینی مانند شمع‌ها، تابلو‌ها و آثار هنری مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

قیمت گونیا

قیمت انواع گونیا فلزی کابینت با توجه به کاربرد، جنس، قطر و سایز محصول، شرکت تولید‌کننده و موارد دیگر تعیین می‌شود.

خرید گونیا از راندنو

برای خرید بست گونیا کابینت می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت گونیا فلزی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش گونیا را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند