ثبت فروشگاه

شستی و ریموت اعلام حریق هر دو جزی از یک سیستم اعلام حریق هستند. ریموت اعلام حریق که هشدارهای ناشی از وجود آتش، کربن دی اکسید، دود و دیگر موارد را اعلام می‌کند. در ریموت اعلام حریق تمام واحدها دارای یک چراغ ال ای دی روشن و دوگانه هستند که دید وسیعی دارند و در صورت بروز خطر، به صورت مدوام چشمک می‌زنند. این سیستم به روی یک صفحه فلزی گرد یا مربع برای متصل شدن به جعبه‌های پشتی در دسترس هستند که با تمامی پنل‌های اعلام حریق سازگار هستند. شستی اعلام حریق نیز یکی از تجهیزات سیستم اعلام حریق است در زمان وقوع حادثه با فشردن این شستی سیستم اعلام حریق را فعال می‌کند. یکی از ملزومات هر ساختمانی خرید شستی و ریموت اعلام حریق است. برای مشاهده قیمت شستی و ریموت اعلام حریق می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

به تجهیزات هشدار دهنده صوتی که از سیستم اعلام مجزا هستند و با دتکتور سیستم اعلام حریق سازگار هستند و موارد خطر اعم از وضعیت آتش را با روشن نمودن چراغ اعلام می‌کند ریموت اعلام حریق می‌گویند. این ریموت‌ها در انواع مختلف تولید می‌شوند. شستی اعلام حریق جزی از سیستم اعلام حریق است که دارای یک میکروسوئیچ است که در حالت عادی قطع و در مواقع حادثه به صورت دستی فعال می‌شود. با فشردن سیستم اعلام حریق به صورت دستی می‌توان تمام ساکنین یک مجموعه را در هنگام وقوع حادثه مطلع کرد. شستی‌ها در دو مدل شیشه طلق دار و شکستنی تقسیم شده و به بازار عرضه می‌شوند. هر دوی این شستی‌ها به صوت دستی فعال می‌شوند. از شستی و ریموت در کابین‌های بسته، بالای فضاهای خالی سقف و کف کاذب استفاده می‌شود.

قیمت شستی و ریموت اعلام حریق

قیمت شستی و ریموت اعلام حریق به عوامل مختلفی همچون برند، کارایی آن، نوع و دیگر موارد بستگی دارد. برای اطلاع دقیق‌تر از قیمت شستی و ریموت اعلام حریق به سایت راندنو مراجعه کرده و با تأمین کنددگان این محصول تماس بگیرید.

خرید شستی و ریموت اعلام حریق از راندنو

در هنگام خرید این تجهیزات باید به موارد زیر توجه کرد:

  • توجه به شرکت تولید کننده
  • با توجه به فضای مورد نظر اندازه ریموت را انتخاب کنید
  • حتماً به میزان فرکانس صدا در زمان تهیه توجه کنید
  • ترجیبا از ریمون سقفی و دیواری به دلیل نصب آسان استفاده کنید
  • به شفافیت نور آژیر توجه فرمایید
  • دارای خدمات پس از فروش باشند

برای خرید شستی و ریموت اعلام حریق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات شستی و ریموت اعلام حریق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست شستی و ریموت اعلام حریق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می‌سازد. 

لیست مقایسه

ولتاژ


برند


درجه حفاظت


سیستم