ثبت فروشگاه

بیزر زنگ (زنگ اخبار)

بیزر زنگ یا زنگ اخبار یک وسیله است که یک قطعه به نام Buzzer در آن نصب شده است. بیزر یا بازر قطعه الکترونیکی است که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می‌کند. زنگ اخبار از لحاظ ظاهری همانند یک کلید تک پل است با این تفاوت که برروی آن شیار‌هایی وجود دارد تا صدا از آن شیار‌ها خارج شود. زنگ و بیزر زنگ وسیله ضروری است که امروزه در تمامی مجموعه‌ها اعم از ساختمان‌های مسکونی و تجاری نصب می‌شود. این محصولات وظیفه مطلع کردن افراد داخل ساختمان از رسیدن فرد دیگری را برعهده دارد. زنگ اخبار اغلب به صورت توکار نصب می‌شود. این محصولات با سایر کلید و پریز‌ها از لحاظ ظاهری سازگاری دارند و بدنه آن‌ها از جنس پلاستیک ساخته شده است.

درون بیزر‌های زنگ یک هسته فلزی و یک ورق فلزی که ساختاری شبیه به فنر دارد، قرار گرفته است. با فشرده شدن شاسی زنگ که در خارج مجموعه نصب شده است، جریان الکتریکی به بیزر وارد می‌شود و سپس یک میدان مغناطیسی توسط هسته در زنگ اخبار ایجاد می‌شود. این میدان سبب برخورد ورق فلزی به هسته می‌شود. در نتیجه‌ای صدایی تولید می‌شود. هنگامی که کلید زنگ فشرده می‌شود، مدار شاسی زنگ و بیزر بسته می‌شود. با بسته شدن مدار آهنربای الکتریکی به یک آهنربای قوی تبدیل می‌شود. این آهنربا، بازو‌های فلزی موجود در بیزر را به سمت خود جذب می‌کند و این موضوع سبب قطع شدن مدار می‌شود. سپس آهنربا خاصیت خود را از دست می‌دهد و بازوی تماس ر‌ها می‌شود. به دلیل اینکه ورقه‌های فلزی یا همان بازو‌های تماس خاصیت فنری دارند، با هسته فلزی چندین بار برخورد می‌کنند و طی این برخورد صدا‌هایی ایجاد می‌شود. با برخورد ورقه‌های فلزی با هسته مجدداً مدار برقرار می‌شود و بازوی تماس با نیروی آهنربای مغناطیسی یا الکتریکی بالا می‌رود. تا زمانی که دست فرد برروی شاسی زنگ باشد، این برخورد‌ها تکرار می‌شوند و صدای بیزر شنیده می‌شود.

قیمت بیزر زنگ (زنگ اخبار)

قیمت زنگ اخبار به عوامل مختلفی همچون جنس بدنه، نوع نصب، استاندارد و طراحی، ابعاد زنگ، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. بدنه اغلب بیزر‌های زنگ از ABS و پلاستیک است. هرچه پلاستیک به کار رفته شده در این محصولات مقاوم‌تر و مرغوب‌تر باشد، قیمت زنگ دینگ دانگ نیز بیشتر می‌شود.

خرید بیزر زنگ (زنگ اخبار) از راندنو

برای خرید بیزر زنگ (زنگ اخبار) می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بیزر زنگ (زنگ اخبار) و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد