ثبت فروشگاه

فتوسل 10 آمپر ساکو

از ۱۴۹,۳۸۰ تا ۱۴۹,۳۸۰ تومان

فتوسل 40 آمپر ساکو

از ۲۸۱,۳۰۰ تا ۲۸۱,۳۰۰ تومان

فتوسل 16 آمپر ساکو

از ۱۷۲,۶۶۰ تا ۱۷۲,۶۶۰ تومان

شستی امرجنسی قفل شو ISBS

از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فتوسل 30 آمپر ساکو

از ۲۵۰,۴۵۴ تا ۲۵۰,۴۵۴ تومان

لوازم تابلو برق برای راه اندازی و تکمیل تابلو به کار گرفته می‌شوند. تابلو برق از قطعات مختلفی تشکیل شده است. تابلو برق مجموعه‌ای از تجهیزات الکتریکی به هم پیوسته است که برای تحقق هدفی کنار یکدیگر کار می‌کنند. قطعاتی که داخل تابلو برق به کار گرفته می‌شوند، هرکدام کاربرد خاصی دارند. به همین دلیل شناخت انواع، ویژگی‌ها و کاربرد لوازم تابلو برق پیش از به کارگیری آن‌ها موضوعی ضروری است. تجهیزاتی که در تابلو برق به کار گرفته می‌شود، به چند دسته تقسیم بندی می‌شود. از پرکاربردترین این تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترمینال فانتزی: ترمینال یا شمش فانتزی ابزاری مستطیلی شکل، با هادی از جنس فلز و بدنه‌ای پلاستیکی است. وظیفه ترمینال هدایت جریان الکتریکی به قطعات مختلف تابلو است. ترمینال هادی آلومینیومی، مسی و برنجی دارد. این تجهیزات به کمک پیچ متناسب با جنس به تابلو برق نصب می‌شوند.
  • چراغ سیگنال: چراغ سیگنال نوعی چراغ با لامپ ال ای دی است. این چراغ یک بدنه و ال ای دی دارد و به عنوان هشدار دهنده در تابلوهای مخابراتی و برق به کار گرفته می‌شود. این محصولات در بازه ولتاژی از 3 ولت تا 220 ولت عرضه می‌شوند. هرچه ولتاژ بیشتر شود، قیمت چراغ سیگنال نیز افزایش پیدا می‌کند.
  • شستی تابلویی: شستی تابلویی یا پوش باتن وظیفه راه اندازی موتور، روشن و خاموش کردن وسایل و ... را برعهده دارد. شستی تابلو مکانیزم ساده سوئیچی دارد و در جنس‌های مختلف پلاستیکی، فلزی، باکالیت مقاوم و ... عرضه می‌شود. شستی‌ها همچون کلید با اعمال فشار دست اپراتور خاموش یا روشن می‌شوند.
  • کلید فرمان تابلویی: کلید فرمان تابلویی نوعی کلید چرخان یا گردان است که برای قطع و وصل کردن مدارهای فرمان به کار گرفته می‌شود. این محصول در تابلوهای برق و کنسول‌ها استفاده می‌شود. تمامی مدارها برای راه اندازی، توقف و یا تغییر شرایط مدار به این کلیدها نیاز دارند.
  • مقره تابلویی: مقره تابلویی نوعی عایق الکتریکی است که میان اجزای مختلف سیستم برق رسانی قرار می‌گیرد. این محصولات مقاومت الکتریکی زیادی دارند و در برابر شرایط جوی از خود مقاومت مکانیکی نشان می‌دهند. مقره‌ها جریان های ناخواسته را عبور نمی‌دهند. به همین دلیل در سیستم‌های پرقدرت از آن‌ها استفاده می‌شود.

قیمت لوازم تابلو برق

قیمت این محصولات به عواملی همچون جنس، ابعاد و سایز، نوع محصول، نحوه نصب، درجه حفاظت، برند و شرکت سازنده بستگی دارد.

خرید لوازم تابلو برق از راندنو

برای خرید تجهیزات تابلو برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی لوازم تابلو برق صنعتی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم تابلو برق سه فاز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند