ثبت فروشگاه

لوازم جانبی تابلویی

لوازم جانبی تابلویی و قطعات تابلو برق به مجموعه‌ای از لوازم الکتریکی و غیرالکتریکی گفته می‌شود که برای تحقق اهداف خاصی به صورت هماهنگ کنار هم کار می‌کنند. این وسایل برای مونتاژ و راه اندازی تابلو برق ضروری هستند و به کمک آن ها می‌توان یک تابلو را راه اندازی کرد. لوازم حفاظتی نیز در دسته لوازم جانبی تابلویی قرار می‌گیرد. این تجهیزات به منظور به حداقل رساندن خطرات ناشی از برق گرفتگی و آتش سوری به تاسیسات و اپراتورها به کار گرفته می‌شود.

لوازم جانبی در تابلو برق باید با رعایت اصول فنی به کار گرفته شوند و طراحی مناسبی داشته باشند. زیرا در غیر این صورت نه تنها کاربردی نیستند بلکه احتمال دارد آسیب‌های جبران ناپذیری به مدار و تجهیزات اصلی تابلو برق وارد کند. به همین دلیل شناخت انواع لوازم و ویژگی ‌های آن‌ها پیش از به کارگیری تجهیزات جانبی موضوعی ضروری است. لوازم جانبی تابلو برق باید همچون تجهیزات اصلی آن با استانداردهای معتبر و IE طراحی شوند تا از بروز هرگونه حوادث مالی و جانی جلوگیری شود. در ادامه به رایج ترین کاربردهای لوازم جانبی تابلویی پرداخته ایم:

  • راه اندازی تابلو برق و راحت‌تر شدن عملیات مربوط به مونتاژ تابلو
  • افزایش کارایی تجهیزات داخلی تابلو و بهبود عملکرد آن‌ها
  • افزایش ایمنی و جلوگیری از خطرات ناشی از آتش سوزی، اضافه بار، اتصال کوتاه و ...
  • کمک به نصب تابلو و تجهیزات داخلی و خارجی
  • نمایش دادن اتفاقات و تغییراتی که در تابلو رخ می‌دهد

از مهمترین لوازم جانبی تابلویی می‌توان به انواع سیم و کابل، سنسورهایی کنترلگر، کانکتور، قاب پنل، فن و خنک کننده، نمایشگر، انواع آدپتور و چراغ سیگننال اشاره کرد. بدون وجود این تجهیزات راه اندازی تابلو برق شدنی نیست.

قیمت لوازم جانبی تابلویی

قیمت لوازم جانبی به نوع لوازم، کاربرد آن‌ها، جنس تجهیزات، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. به عنوان مثال تجهیزات حفاظتی و افزایش ایمنی در تابلو قیمت بالاتری نسبت به پیچ و مهره و تجهیزات نصب تابلو دارند. برای مشاهده قیمت می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید لوازم جانبی تابلویی از راندنو

برای خرید لوازم جانبی تابلویی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی تابلویی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع