ثبت فروشگاه

درپوش لوله یا کپ به عنوان سری و پلاگ در بازار شناخته می‌شود. درپوش‌ها اتصالاتی هستند که در انتهای لوله‌ها جوش داده می‌شوند و یا بر روی رزوه خارجی انتهایی آن‌ها نصب می‌شوند. به طور کلی استفاده از این یراق آلات برای انسداد خط لوله کاربرد دارد. انواع درپوش لوله انتهای لوله را می‌پوشانند و از جریان سیالات جلوگیری می‌کنند. عمل کردن به عنوان یک بالشتک ایمن و جلوگیری از بریدگی و شکاف بر روی لوله‌ها از اصلی‌ترین کاربردهای این تجهیزات به شمار می‌آید.

لازم به ذکر است پایه و سری لوله‌ها نیز از تجهیزاتی هستند که در دسته درپوش لوله قرار می‌گیرند. پایه‌ها و سری لوله‌ها از انواع یراق آلاتی هستند که نقش نگهدارنده وسایل مختلف را برعهده دارند. سری لوله‌ها نیز به منظور محافظت از محل خروج لوله از خرطومی استفاده می‌شوند. با استفاده از انواع سر لوله می‌توان از تغییر قطر لوله در محل برش نیز جلوگیری کرد. به عبارتی می‌توان گفت سر لوله‌ها می‌توانند استحکام لوله در محل اتصال را افزایش دهند.

پایه‌ها از انواع یراق آلات جدا نشدنی هستند که براساس وسیله مورد نظر، در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. پایه صندلی، مبل، میز، پایه کابینت و دیگر پایه‌ها از انواع رایج و کاربردی این وسیله هستند که در روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین انواع پایه‌ها در مدل‌های مختلف عصایی، مکنده، سر لوله بیضی، سر لوله داخلی و سر لوله رویی نیز در بازار موجود هستند.

در لیست زیر به بررسی انواع سری یا درپوش لوله پرداخته شده است:

  • براساس مواد اولیه ساخت: درپوش فولادی کربن، فولادی ضد زنگ، درپوش آلیاژی و موارد مشابه.
  • براساس شکل ظاهری: درپوش لوله گرد، درپوش لوله شش ضلعی، درپوش مربع و مدل‌های دیگر.
  • براساس نوع اتصال: درپوش برای لوله جوش داده شده لب به لب، لوله‌هی رزوه‌ای، لوله‌های جوش داده شده سوکت و غیره.
  • براساس سایز: 10 میلی‌متر، 12، 14، 15، 16، 18، 20، 25، 28، 30 و حداکثر تا 100 میلی‌متر.

قیمت درپوش لوله

قیمت درپوش لوله پلی اتیلن براساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. نوع و مدل درپوش، سایز قطر لوله‌ها، سطح کیفی محصول، مواد اولیه استفاده شده در فرآیند تولید، شرکت تولیدکننده و نوسانات موجود در بازار از اصلی‌ترین پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت این تجهیزات هستند.

شما کاربران گرامی جهت اطلاع از قیمت درپوش پلاستیکی لوله آب و مدل‌های دیگر، با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با تولیدکنندگان و فروشندگان این تجهیزات در ارتباط باشید.

خرید درپوش لوله از راندنو

برای خرید درپوش لوله پلیکا می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت درپوش لوله پلاستیکی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. همچنین در سایت راندنو امکان فروش آنلاین کپ لوله فلزی و پلاستیکی نیز وجود دارد.

لیست مقایسه

برند


نوع