ثبت فروشگاه

مانومتر استیلن زینسر

از ۱,۳۵۶,۰۰۰ تا ۱,۳۵۶,۰۰۰ تومان

مانومتر آرگون زینسر

از ۱,۵۰۰,۰۰۰ تا ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مانومتر اکسیژن زینسر

از ۱,۲۳۰,۰۰۰ تا ۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان

مانومتر چیست و چه کاربردی دارد؟ مانومتر وسیله‌ای است که برای اندازه‌گیری فشار سیال استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، ابزاری علمی یا سنجشی است که فشار خطوط لوله را اندازه‌گیری می‌کند. به طور معمول مانومتر‌ها یک لوله U شکل هستند و درون آن می‌توان آب یا جیوه قرار داشته باشد. به مانومترهایی که درون لوله آن‌ها آب وجود داشته باشد، مانومتر آبی و به مانومتری که درون آن جیوه قرار داشته باشد، مانومتر جیوه‌ای گفته می‌شود. این ابزار اندازه‌گیری میزان فشار سیال مورد نظر را توسط یک نمایشگر عقربه‌ای با اعداد خوانا، نشان می‌دهد.

این ابزار در دسته ابزارآلات جوش و برش نیز قرار می‌گیرد. گیج فشار مانومتر، لیوان مرطوب‌کننده و فلوتر از اصلی‌ترین اجزای تشکیل‌دهنده این محصول به شمار می‌آیند. عملکرد این تجهیز به گونه‌ای است که بخشی از انتهای لوله مانومتر باز می‌ماند و برای اندازه‌گیری فشار اتمسفر آماده است. این ابزار قابلیت دارد انواع مختلف فشار مطلق، فشار گیج و فشار دیفرانسیل را اندازه‌گیری کند. این ابزار براساس نوع کاربرد به سه دسته مانومتر دیجیتال، مانومتر روغنی و مانومتر اکسیژن تقسیم می‌شوند.

همچنین با توجه به نوع ساختار در سه نوع کلی ساده، دیفرانسیل و میکرومتر در بازار موجود هستند. مدل‌های ساده از یک لوله شیشه‌ای تشکیل می‌شوند که یک سر آن برای اندازه‌گیری فشار به نقطه مورد نظر متصل می‌شود. نمونه‌های ساده نیز براساس ساختار و نوع کاربری در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. مدل دیفرانسیل نیز برای  اندازه‌گیری اختلاف فشار میان دو نقطه به کار می‌رود. نوع دیفرانسیل نیز در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شود. لازم به ذکر است میکرومانومترها ترکیبی از مدل ساده و دیفرانسیل هستند و در میزان دقت اندازه‌گیری با یکدیگر تفاوت دارند.

از رایج‌ترین کاربردهای این دستگاه می‌توان به اندازه‌گیری ارتفاع از سطح دریا، اندازه‌گیری جریان، اندازه‌گیری عمق و اندازه‌گیری میزان فشار اشاره کرد. برخورداری از دقت و حساسیت بالا، قیمت مقرون به صرفه، عدم نیاز به کالیبره شدن و قادر به اندازه گیری فشار، جریان و دما از اصلی‌ترین مزایای مانومترها به شمار می‌آیند.

قیمت مانومتر

قیمت فشارسنج براساس عواملی مانند نوع مانومتر، نوع سنسور فشار، دیجیتال یا آنالوگ، اندازه صفحه، نوع اتصالات، سایز، دقت اندازه‌گیری، ویژگی‌های محصول، استاندارد و برند تولیدکننده تعیین می‌شود. مانومتر اکسیژن آیرون مکس، گلور، ماکسی، ویکتور، توان جم، پروکسی، رگو و مانومتر زینسر از بهترین تولیدکنندگان این تجهیزات هستند.

شما کاربران گرامی جهت تهیه مانومتر پزشکی و مانومتر آب با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید.

خرید فشارسنج از راندنو

پیش از خرید انواع مانومتر بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • نوع مانومتر با توجه به شرایط سیال
  • توجه به میزان دقت مانومتر
  • محدوده اندازه‌گیری مانومتر
  • قطر صفحه نمایش و سایز آن
  • بررسی جهت نصب 
  • ساخت ابزار مطابق با استانداردهای جهانی
  • خرید از تولیدکنندگان معتبر

برای خرید مانومتر اکسیژن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مانومتر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع