ثبت فروشگاه

ردیاب کابل دستگاهی برای پیدا کردن کابل برق و سیم محسوب می شود که برای تعیین موقعیت خطوط زمین، سیم کشی کنترل و خطوط انشعاب کاربرد دارد. اگر کابل‌ها در ‏مسیرهای مخفی و پنهان شده ای به پریزها متصل شده باشند باید از این دستگاه استفاده شود. ردیاب کابل‌هایی که از تکنولوژی پیشرفته‌تری برخوردار هستند قادر به اندازه‌گیری خصوصیات انتقال سیگنال کابل مانند مقاومت، نویز و تداخل هستند. جهت استعلام قیمت ردیاب کابل با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش ردیاب کابل هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید ردیاب کابل اقدام نمایید.

ردیاب کابل دستگاهی الکترونیکی است که قادر به ردیابی اتصالات الکتریکی در درون کابل یا سیم‌های مونتاژ است. این دستگاه وجود یک مسیر رسانا بین انتهای کابل را بررسی می‌کند و سیم کشی صحیح اتصالات بر روی کابل را بررسی می‌کند. ردیاب کابل می‌تواند به ردیابی کابل در زیر زمین نیز بپردازد به همین دلیل به آن ردیاب کابل زیرزمینی نیز گفته می‌شود. این دستگاه جزء ابزار دقیق محسوب می‌شود. ردیاب کابل از سه بخش تشکیل شده است. فرستنده گیرنده و پویشگر تشکیل دشه است.

قیمت ردیاب کابل

ردیاب کابل براساس عواملی مانند ابعاد، دامنه اندازه‌گیری، وزن، ویژگی‌های ردیاب کابل، برند و شرکت تولیدکننده و دیگر موارد قیمت گذاری می‌شود. شما می‌توانید در سایت راندنو قیمت ردیاب کابل از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین ردیاب کابل را انتخاب نمایید.

خرید ردیاب کابل از راندنو

پیش از خرید ردیاب باید به نکات زیر توجه کرد:

  1. وزن
  2. ابعاد
  3. محدوده فرکانس
  4. دامنه اندازه گیری
  5. برند و شرکت تولیدکننده
  6. ویژگی های ردیاب کابل
  7. استانداردها
  8. قیمت 

برای خرید ردیاب کابل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ردیاب کابل و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند