ثبت فروشگاه

قاب کلید پریز یا فریم بخشی از اجزای سازنده کلید و پریز است که به صورت جداگانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود. به طور کلی اغلب کلید و پریزهای موجود در بازار از دو قسمت قاب و مکانیزم تشکیل شده‌اند. در گذشته بیشتر کلید پریزها به صورت یکپارچه بوده‌اند و جداسازی قاب و مکانیزم امکان‌پذیر نبود. اما امروزه اغلب کلید پریزها با قاب و مکانیزم جداگانه عرضه می‌شوند.

تنوع رنگ و جنس کلید و پریزها نیز به قاب آن‌ها بستگی دارد. قاب کلید پریز می‌تواند از جنس شیشه، ABS، چوب، فلز و دیگر موارد باشد. شما می‌توانید قاب کلید پریز را به صورت جداگانه خریداری کنید و برای قاب دلخواه خود مکانیزم یا زه کلید پریز بخرید. البته ابعاد مکانیزم و جنس آن باید با قاب همخوانی داشته باشد تا بتوان آن‌ها را با هم نصب کرد. خرید جداگانه قاب این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید کلید پریزهای متنوعی داشته باشید و مطابق با سلیقه و سبک دکوراسیون خود آن‌ها را انتخاب کنید. مکانیزم و مغزی کلید پریزها نیز اغلب از جنس سرامیک است.

قیمت قاب کلید پریز

مهم‌ترین عاملی که برروی قیمت قاب کلید و پریز اثرگذار است، جنس قاب است. جنس قاب‌ها متنوع است اما در میان آن‌ها قاب‌های چوبی، شیشه‌ای و فلزی قیمت بیشتری نسبت به قاب‌های پلاستیکی دارند.

خرید قاب کلید پریز از راندنو

برای خرید قاب کلید پریز می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قاب کلید پریز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نام مدل


نوع کارکرد