ثبت فروشگاه

قاب کلید پریز

قاب کلید پریز یا فریم بخشی از اجزای سازنده کلید و پریز است که به صورت جداگانه در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می شود. به طور کلی اغلب کلید و پریزهای موجود در بازار از دو قسمت قاب و مکانیزم تشکیل شده اند. در گذشته بیشتر کلید پریزها به صورت یکپارچه بوده اند و جداسازی قاب و مکانیزم امکان پذیر نبود. اما امروزه اغلب کلید پریزها با قاب و مکانیزم جداگانه عرضه می شوند.

تنوع رنگ و جنس کلید و پریزها نیز به قاب آن ها بستگی دارد. قاب کلید پریز می تواند از جنس شیشه، ABS، چوب، فلز و ... باشد. شما می توانید قاب کلید پریز را به صورت جداگانه خریداری کنید و برای قاب دلخواه خود مکانیزم یا زه کلید پریز بخرید. البته ابعاد مکانیزم و جنس آن باید با قاب همخوانی داشته باشد تا بتوان آن ها را با هم نصب کرد.

خرید جداگانه قاب این امکان را به شما می دهد که بتوانید کلید پریزهای متنوعی داشته باشید و مطابق با سلیقه و سبک دکوراسیون خود آن ها را انتخاب کنید. مکانیزم و مغزی کلید پریزها نیز اغلب از جنس سرامیک است.

قاب کلید پریز

بهترین برند فریم کلید پریز

اغلب شرکت های تولید کننده کلید و پریز به تولید قاب به صورت جداگانه نیز می پردازند. در ادامه به معرفی برخی از این شرکت ها خواهیم پرداخت.

دلند الکتریک

دلند یکی از مشهورترین شرکت های تولیدکننده کلید و پریز در ایران است. محصولات این شرکت دوام و کیفیت بالایی دارد با این حال دلند الکتریک قاب و مکانیزم به صورت جداگانه نیز به بازار عرضه کرده است تا مشتریان بتوانند قاب دلخواه خود را انتخاب کنند و در صورت بروز مشکل آن را تعویض کنند. قاب های شرکت دلند از جنس ABS و پلاستیک مرغوب هستند که با گذشت زمان دچار پوسیدگی و شکستگی نمی شوند.

  • از دیگر برندهای مطرح در این زمینه می توان به ایران الکتریک، خیان الکتریک، مهسان و ... اشاره کرد.

قیمت قاب کلید پریز

مهم ترین عاملی که برروی قیمت قاب کلید و پریز اثرگذار است، جنس قاب است. جنس قاب ها متنوع است اما در میان آن ها قاب های چوبی، شیشه ای و فلزی قیمت بیشتری نسبت به قاب های پلاستیکی دارند.

خرید قاب کلید پریز

برای خرید قاب کلید پریز می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قاب کلید پریز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نام مدل


نوع کارکرد