ثبت فروشگاه

بست فلزی کمربندی یک نوع بست و نگهدارنده است که از آن برای دسته بندی شاخه‌ای و نگه داشتن چند کابل یا چند سیم در کنار یکدیگر استفاده می‌شود. معمولاً از بست فلزی در محیط‌های باز که احتمال بارندگی، خوردگی، پوسیدگی و گاهاً خطر وجود دارد، استفاده می شود. این محصولات به دلیل این که بسیار مقرون به صرفه و پرکاربرد هستند، علاوه‌بر صنعت برق، در بسیاری از صنایع دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. بست کمربندی فلزی شیارهایی بر روی بدنه داخلی دارد که این دندانه‌ها و شیارها، در سری بست کمربندی قرار گرفته و قفل می‌شوند. در نتیجه بست دیگر حرکت نمی‌کند. بست فلزی عرض‌های مختلفی دارد که بست کمربندی فلزی 4.6 سانتی از پرکاربردترین آن‌ها است. از این بست‌ها جهت نگهداری لوله‌ها و سفت کردن چند لوله به یکدیگر نیز استفاده می‌شود. از ویژگی‌های این بست‌ها می‌توان به مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی، غیرقابل اشتعال بودن، محکم بودن، ضد خوردگی، استفاده آسان و راحت‌تر شدن خوشه بندی و دسته بندی اشاره کرد.

بست‌های فلزی براساس جنس به چند دسته تقسیم می‌شوند. این تجهیزات می‌توانند از جنس پلاستیک و گاهی فولادی (استینلس استیل) و ضد زنگ به بازار عرضه شوند. بست‌های فلزی و کمربندی علاوه‌بر صنعت برق در بسیاری دیگر از صنایع نیز استفاده می‌شوند. بست کمربندی فلزی (استینلس استیل)، بست اسپیت و بست کمربندی پلاستیکی از دیگر انواع بست است. هر یک از این بست‌ها ویژگی‌های خاص و کاربرد خاصی در صنعت دارند.

قیمت بست کمربندی

قیمت بست فلزی به عوامل مختلفی همچون جنس بست، سایز، مقاومت آن، استانداردهای تولید، روکش بست، تعداد، برند و شرکت سازنده بستگی دارد.

خرید بست کمربندی از راندنو

در هنگام خرید بست کمربندی باید به نکاتی همچون ابعاد، اندازه طول، عرض بست، حداکثر قطر حلقه، جنس، کیفیت بست کمربندی، فاصله شیارها، ضخامت آن‌ها، حداکثر مقاومت کششی حلقه، تحمل بست، کاربرد بست و رنگ بدنه توجه کرد.

برای خرید بست فلزی کمربندی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات بست فلزی کمربندی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بست فلزی کمربندی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی بست فلزی کمربندی را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


عرض