ثبت فروشگاه

لوله پلی آمید

لوله پلی آمید نوعی لوله از جنس پلیمر است که در گروه ترموپلاست قرار گرفته است. از این لوله در صنعت برای عبور دادن سیم و کابل‌های ساختمانی و صنعتی استفاده می‌شود. از این لوله و اتصالات آن می‌توان در نصب قوطی کلید، جعبه تقسیم‌های توکار، کلید و پریز و دیگر موارد اشاره کرد. این تجهیزات وزن کمی دارند و به راحتی جابه‌جا می‌شوند. این لوله‌ها نسبت به لوله‌های نسوز یا پلی اتیلن قیمت مناسب‌تری دارند و برای نصب نیاز به زانو ندارند. این محصول به شکل خط‌دار، ساده، دوجداره و کلافی تولید می‌شوند. در پلی آمید نوع اول تعداد کربن‌ها به صورت زوج است، زیرا کشش مکانیکی اتم‌های کربن در آن بالا است. در نوع دوم تعداد اتم‌های کربن فرد است و نیروی کششی در نوع دوم کمتر است. پلیمرهای نرم با ضربه‌پذیری بالایی تشکیل می‌شوند.

از لوله‌های پلی آمید فشار قوی در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این محصولات مقاومت بالایی در برابر ضربه، حلال‌ها و مواد نفتی دارد. با توجه به ویژگی‌های این لوله، می‌توان در زمینه‌های مختلف از آن استفاده کرد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به قابلیت رنگ‌پذیری، مقاومت بالا، ضربه‌پذیری، انعطاف‌پذیری و استحکام اشاره کرد. لوله پلی آمید در دمای منفی 30 درجه و بالای 70 درجه می‌تواند مورد استفاده قرار‌ گیرد. از کاربردهای این لوله می‌توان به تولید قطعه‌های که ویژگی‌های مکانیکی دارند، اشاره کرد. همچنین برای حفاظت از کابل، سیم و مفتول این لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل انعطاف پذیری بالا و قابلیت ضربه‌پذیری، کار کردن با این محصولات بسیار آسان است. لوله برق پلی آمید مقاومت سایشی بسیار زیادی دارد. در خم شدن این محصول مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و امکان ترک خوردن آن کم است. وزن سبک این محصول سبب شده است تا جابه‌جایی و حمل و نقل آن آسان باشد. برای تولید شلنگ‌های قابل انعطاف، لوله‌های برق و آب، قاب چراغ خودرو، تانک و مخزن‌های سوخت، واشر و فیلتر روغن، انواع کلاه ایمنی، طناب و برس، چرخ دنده و لوازم شبیه به آن این لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله‌های پلی آمید سایزهای 13، 16 و 21 بسیار پرکاربرد هستند. این محصولات با وزن سبک، متوسط و سنگین عرضه می‌شوند.

قیمت لوله پلی آمید

قیمت لوله برق پلی آمید نسبت به سایر لوله برق‌ها مناسب‌تر است. قیمت این ابزار به نوع، شکل لوله، تعداد شاخه، متراژ، جنس و سایز آن بستگی دارد. در واقع قطر، ابعاد، ضخامت و حجم آن تاثیر مستقیمی برروی قیمت لوله برق پلی آمید دارد.

خرید لوله پلی آمید از راندنو

برای خرید لوله برق پلی آمید می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات لوله برق پلی آمید را مشاهده نمایید. سپس لیست قیمت لوله پلی آمید برق را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت این لوله برق‌های پلی آمید و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


سایز