ثبت فروشگاه

فیلتر تنظیم کننده هوا یا فیلتر صنعتی از تجهیزات پرکاربرد در صنایع است. این وسیله صنعتی برای تصفیه یا جداسازی عناصر مشخص از عناصر نامناسب استفاده می‌شود. به طور کلی تصفیه سیال‌های خروجی و نامناسب از رایج‌ترین کاربرد این محصول به شمار می‌آید. همانطور که می‌دانید اگر عناصر نامطلوب از عنصر اصلی حذف نشوند، نتیجه مناسبی از فرایند کار به دست نمی‌آید. به همین دلیل برای دسترسی به نتیجه مطلوب، باید از فیلتر مناسب استفاده کرد. فیلتر‌های صنعتی براساس نوع مصرف، در مدل‌های مختلف و بازدهی‌های متفاوت در راندمان جذب ذرات، تولید می‌شوند.

استفاده از فیلتر هوای صنعتی در صنایع مختلف پتروشیمی، نفت و گاز، داروسازی، خودروسازی و موارد دیگر کاربرد دارد. این تجهیزات در خطوط ولوهای کنترل، روان‌کننده‌ها و دستگاه‌هایی که توسط نیروی محرکه هوا کار می‌کنند، نصب می‌شوند. همچنین وجود این محصول برای ژنراتور و توربین نیروگاه‌ها و صنایع بزرگ نیز کارآمد است. بخش فیلترکننده این محصول از سلولز یا فایبرگلاس ساخته می‌شود.

فیلتر کیسه‌ای، فیلتر کارتریج، فیلتر شمعی یا کندل، فیلتر صنعتی لانه زنبوری، فیلتر صنعتی فعال هیبرید، میکروفیلتر‌ها، فیلتر سپریتور، پیش فیلتر صنعتی، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر میکروتاپ، فیلتر پلیسه‌ای، فیلتر دو فازی، فیلتر اسپارکلر و فیلتر شنی از رایج‌ترین فیلتر‌های صنعتی است. همچنین فیلتر‌های صنعتی براساس میزان راندمان در جذب غبار و ذرات هوا، در انواع مختلفی تولید می‌شوند. از انواع فیلتر هوا صنعتی براساس میزان جذب می‌توان به فیلتر با بازدهی 60 الی 65 درصد، فیلتر با بازدهی 80 الی 85 درصد و فیلتر با بازدهی 90 الی 95 درصد اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است بهترین زمان تعویض فیلتر هوا به صورت سالیانه است.

قیمت فیلتر تنظیم کننده هوا

قیمت فیلتر صنعتی هوا براساس عواملی مانند نوع محصول، جنس فیلتر و دقت آن، ظرفیت فیلتر و راندمان جذب تعیین می‌شود. ابعاد فیلتر، لایه‌های فیلتر، شرکت تولیدکننده محصول نیز از دیگر مواردی هستند که بر قیمت انواع فیلتر‌های تصفیه‌کننده تأثیرگذار هستند.

خرید فیلتر هوا صنعتی از راندنو

پیش از خرید فیلتر هوا صنعتی بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • در ابتدا با توجه به نیاز خود، نوع دستگاه را انتخاب نمایید.
  • تعداد لایه‌ها و مواد اولیه ساخت غشاء فاکتور‌ دیگری است که بر کیفیت این محصول تأثیر مستقیم دارد.
  • از دیگر نکاتی که هنگام خرید فیلتر‌های تصفیه‌کننده باید به آن توجه داشته باشید، خرید از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر است.

برای خرید فیلتر تنظیم کننده هوا می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت فیلتر صنعتی هوا و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع