ثبت فروشگاه

تستر ابزاری برای تست لوازم الکترونیکی است و جزء ابزار دقیق محسوب می‌شود. تسترها برای تشخیص فاز، تست عملکرد کابل و رسانایی بین دو سر کابل، اندازه‌گیری ولتاژ برق و دیگر موارد کاربرد دارند. تسترها براساس نحوه نمایش مقدار اندازه‎گیری شده در دو مدل تستر آنالوگ و تستر دیجیتال تولید می‌شوند. منبع تغذیه‌ای که برای میگر جهت تولید ولتاژ DC نیاز است شامل هندل، باتری، ورودی برق شهر است. هر یک از تسترها کاربرد به خصوصی دارند و در بخش خاصی از صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. با وجود تسترها عیب و اشکال در صنعت و شبکه کاهش پیدا می‌کند و امنیت مجموعه‌ها افزایش پیدا می‌کند. به کمک تستر می‌توان پیش از خرابی‌ها و اشکالات بزرگ، از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کرد. این محصولات براساس کاربرد می‌توانند به انواع زیر تقسیم‌بندی شوند:

 • تستر فاز
 • تستر شبکه (Network Cable Tester)
 • تستر کابل فیبر نوری یا قلم فیبر نوری
 • تستر ولتاژ

قیمت تستر

قیمت تستر به عوامل مختلفی مانند نوع تستر، رزولوشن اندازه‌گیری مقاومت، سلف، مد تغذیه، بزرگ‌ترین مقاومت قابل اندازه‌گیری، ویژگی‌ها، مقاومت، نوع کاربری، جنس بدنه، برند و شرکت تولیدکننده و دیگر موارد بستگی دارد. شما می‌توانید در سایت راندنو قیمت انواع تستر از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بتوانید بهترین تستر را انتخاب نمایید.

خرید تستر از راندنو

پیش از خرید تستر باید به نکات زیر توجه کرد:

 1. نوع تستر
 2. طول کابل
 3. کیفیت ساخت
 4. سرعت پیوند
 5. فرکانس
 6. دامنه ولتاژ و جریان
 7. درجه حفاظت
 8. نوع استاندارد
 9. برند و شرکت تولیدکننده
 10. قیمت

در هنگام خرید تستر باید مواردی همچون نوع تستر، طول کابل، کیفیت ساخت، سرعت پیوند، فرکانس، دامنه ولتاژ و جریان، درجه حفاظت، نوع استاندارد، برند و شرکت تولیدکننده را بررسی کرد. برای خرید تستر می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تستر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند