ثبت فروشگاه

سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی

سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی تجهیزاتی هستند که استفاده از آن ها برای برقراری جریان الکتریکی در یک مجموعه الزامی است. به کمک سوکت پلاگین می توان جریان برق را در یک مجموعه فراهم کرد. برای راه اندازی و اتصال به برق نیز تمامی تجهیزات الکتریکی باید دو شاخه داشته باشند. این تجهیزات در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. از سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی اغلب در محیط های صنعتی، کارخانه ها، کارگاه ها و ... استفاده می شود.

سوکت پلاگین

سوکت پلاگین یا نری و مادگی تجهیزاتی هستند که وظیفه ایجاد اتصال و برقراری ارتباط میان دستگاه های مختلف و سیم های دو دستگاه را برعهده دارند. این محصولات در انواع مختلف و یا سطح جریانی گوناگون به بازار عرضه می شود. سوکت و پلاگین اغلب از جنس پلاستیک یا PVC است. نری و مادگی محصولاتی هستند که هر دو در کنار هم قرار می گیرند. نری به پین هایی فلزی مجهز شده است. این پین ها از جنس فلز ساخته شده اند. مادگی نیز حفره هایی مطابق با تعداد و شکل ظاهری پین ها دارند. نری به مادگی متصل می شود و از این طریق جریان الکتریکی برقرار می شود.

نری و مادگی در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل دوام بالایی دارد و درجه حفاظت آن ها اغلب IP68 است. این محصولات در انواع سیار، دیواری  تابلویی ارائه می شوند که مصرف کنندگان باید مطابق با نیاز و کاربردی که انتظار دارند از آن ها استفاده کنند.

سوکت پلاگین

دو شاخه پرسی

دو شاخه های پرسی نوعی کابل هستند که یک سر آن ها به دو شاخه مجهز شده است. این محصولات دارای دو بخش کابل و دو شاخه هستند. تمامی تجهیزات الکتریکی برای روشن شدن به دو شاخه نیاز دارند. دو شاخه با روش هایی به کابل پرس شده است و امکان جداسازی آن ها وجود ندارد. این کابل ها که به صورت یکپارچه طراحی شده اند، تحت استاندارد ISIRI 635-1 و IEC 60884-1, IEC 83 عرضه می شوند.

سیم دو شاخه ها در متراژهای مختلفی عرضه می شود و جنس روکش آن ها نیز اغلب از پی وی سی است. این محصولات در انواع مختلفی از جمله ارت دار، بدون ارت، پرسی تخت و ... به بازار ارائه شده اند. دو شاخه این محصولات نیز می تواند انگشتی، چپقی، گرد و ... باشد.

دو شاخه پرسی

بهترین برند سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی

همان طور که پیش تر گفته شد بدون وجود سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی جریان الکتریکی در یک مجموعه برقرار نمی شود. شرکت های بسیار زیادی به تولید و ساخت سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی می پردازند. از برترین این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نری و مادگی فاماتل

یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید انواع سوکت و پلاگ شرکت فاماتل است. فاماتل شرکتی اسپانیایی است که با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه فعالیت می کند. این شرکت توانسته محصولات باکیفیتی به بازار عرضه کند که همگی آن ها استاندارد ISO 9001 را دریافت کرده اند. فاماتل علاوه بر سوکت و پلاگین به تولید جعبه تقسیم، انواع باکس و تهیزات جانبی نیز می پردازد.

دو شاخه پرسی رسانا صنعت

رسانا صنعت یک شرکت ایرانی است که در زمینه تولید انواع دو شاخه پرسی فعالیت می کند. این شرکت محصولاتی باکیفیت و استاندارد تولید می کند به همین دلیل موفق به دریافت نشان ملی استاندارد شده است. این دو شاخه ها اغلب ارت دار هستند و ایمنی بالایی دارند. رسانا صنعت به تولید دو شاخه ماینر نیز می پردازد.

  • از دیگر برندهای برتر در این زمینه می توان به نری و مادگی PCE، نری و مادگی پارت الکتریک، نری و مادگی پارسا، دو شاخه پرسی نامیرا، دو شاخه پرسی بهانور و ... اشاره کرد.

قیمت سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی

قیمت این تجهیزات به عواملی همچون متراژ کابل، جنس، نوع کاربرد، روش نصب، برند و شرکت سارنده بستگی دارد. برای مشاهده قیمت نری و مادگی و قیمت دو شاخه پرسی می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی

برای خرید سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند