ثبت فروشگاه

سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی تجهیزاتی هستند که استفاده از آن‌ها برای برقراری جریان الکتریکی در یک مجموعه الزامی است. به کمک سوکت پلاگین می‌توان جریان برق را در یک مجموعه فراهم کرد. برای راه‌اندازی و اتصال به برق نیز تمامی تجهیزات الکتریکی باید دو شاخه داشته باشند. این تجهیزات در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. از سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی اغلب در محیط‌های صنعتی، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها استفاده می‌شود. سوکت پلاگین یا نری و مادگی تجهیزاتی هستند که وظیفه ایجاد اتصال و برقراری ارتباط میان دستگاه‌های مختلف و سیم‌های دو دستگاه را برعهده دارند. این محصولات در انواع مختلف و یا سطح جریانی گوناگون به بازار عرضه می‌شود. سوکت و پلاگین اغلب از جنس پلاستیک یا PVC است. نری و مادگی محصولاتی هستند که هر دو در کنار هم قرار می‌گیرند. نری به پین‌هایی فلزی مجهز شده است. این پین‌ها از جنس فلز ساخته شده‌اند. مادگی نیز حفره‌هایی مطابق با تعداد و شکل ظاهری پین‌ها دارند. نری به مادگی متصل می‌شود و از این طریق جریان الکتریکی برقرار می‌شود.

نری و مادگی در محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل دوام بالایی دارد و درجه حفاظت آن‌ها اغلب IP68 است. این محصولات در انواع سیار، دیواری تابلویی ارائه می‌شوند که مصرف‌ کنندگان باید مطابق با نیاز و کاربردی که انتظار دارند از آن‌ها استفاده کنند. دو شاخه‌های پرسی نوعی کابل هستند که یک سر آن‌ها به دو شاخه مجهز شده است. این محصولات دارای دو بخش کابل و دو شاخه هستند. تمامی تجهیزات الکتریکی برای روشن شدن به دو شاخه نیاز دارند. دو شاخه با روش‌هایی به کابل پرس شده است و امکان جداسازی آن‌ها وجود ندارد. این کابل‌ها که به صورت یکپارچه طراحی شده‌اند، تحت استاندارد ISIRI635-1 و IEC60884-1، IEC83 عرضه می‌شوند. سیم دو شاخه‌ها در متراژ‌های مختلفی عرضه می‌شود و جنس روکش آن‌ها نیز اغلب از پی وی سی است. این محصولات در انواع مختلفی از جمله ارت دار، بدون ارت و پرسی تخت به بازار ارائه شده‌اند. دو شاخه این محصولات نیز می‌تواند انگشتی، چپقی و گرد باشد.

قیمت سوکت پلاگین

قیمت این تجهیزات به عواملی همچون متراژ کابل، جنس، نوع کاربرد، روش نصب، برند و شرکت سارنده بستگی دارد. برای مشاهده قیمت نری و مادگی و قیمت دو شاخه پرسی می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سوکت پلاگین از راندنو

برای خرید سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سوکت پلاگین، دو شاخه و پریز صنعتی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند