ثبت فروشگاه

دو شاخه پرسی

دو شاخه پرسی نوعی کابل است که کاربرد‌های گوناگونی دارد. این محصولات از دو بخش کابل برق و دوشاخه تشکیل شده‌اند. دوشاخه به روش پرس برروی کابل برق متصل شده است و امکان جداسازی آن وجود ندارد. به این کابل‌ها اصطلاحاً کابل‌های یکپارچه نیز گفته می‌شود. از دو شاخه پرسی برق به عنوان کابل رابط و برق‌رسان به تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود. با توجه به مصرف وسیله برقی، توان و نوع آن باید کابل مورد نیاز تهیه شود. در تولید دو شاخه پرسی تمامی استاندارد‌ها رعایت می‌شود زیرا این محصولات باید ایمنی بالایی داشته باشند. به همین دلیل کابل‌هایی که در ایران تولید می‌شوند تحت استاندارد ISIRI635-1 و IEC60884-1، IEC83 عرضه می‌شوند.

سیم دو شاخه پرسی و کابل آن در متراژ‌های مشخص و با تعداد رشته‌های از پیش تعیین شده در بازار موجود هستند. اما دستگاه تولید دو شاخه پرسی، دو شاخه‌هایی سفارشی نیز تولید می‌کنند. جنس روکش این کابل‌ها اغلب از پی وی سی است و در رنگ‌های متنوعی به بازار عرضه می‌شوند. دو شاخه‌ها به وسیله ابزار‌های خاص مانند دستگاه پرس به کابل متصل می‌شود. این کار سبب می‌شود تا دو شاخه بدون نیاز به لحیم کاری و بدون نیاز به اتصالات به کابل متصل شود. پرس کاری نوعی اتصال ایمن برای کابل و دو شاخه فراهم می‌کند. دو شاخه پرسی بدون ارت می‌تواند در انواع گرد، انگشتی، تخت و چپقی عرضه شود. این محصولات از جریان‌های مختلفی پشتیبانی می‌کنند و اغلب در ابعاد 5.0*2، 75.0*2، 1*2 و 5.0*2 عرضه می‌شوند. از این محصولات به عنوان کابل و سیم دو شاخه دار پرسی در جارو برقی‌های خانگی و صنعتی، برخی لوازم خانگی، سنگ فرز و چند راهی‌های مختلف استفاده می‌شود. دو شاخه پرسی ارت دار با کنتاکت اتصال زمین تک حالت نیز می‌تواند دو شاخه‌های متنوعی داشته باشد و در سایز‌های 5.0*3، 75.0*3، 1*3 و 1.5*3 عرضه می‌شود. این محصولات برای یخچال فریزر، ماشین‌های ظرفشویی و لباسشویی و موارد مشابه به کار گرفته می‌شوند. دو شاخه پرسی ارت دار با کنتاکت اتصال زمین تک حالته در انواع چپقی، ساده و انگشتی عرضه می‌شود. این محصولات کاربردی هم ردیف دوشاخه‌های قبلی دارند و در سایز‌های 5.0*3 و 5.1*3 عرضه می‌شوند. دو شاخه پرسی تخت نوع دیگری از دوشاخه‌ها هستند که به صورت تخت طراحی شده‌اند. ین محصولات اغلب کابل‌های دوشاخه دارند و در ساخت تجهیزات روشنایی، دستگاه‌های صوتی و تصویری، آب میوه و سشوار کاربرد دارند.

قیمت دو شاخه پرسی

عوامل بسیار زیادی برروی قیمت این دو شاخه‌های پرسی اثرگذار است. به عنوان مثال نمونه‌های استاندارد و تقلبی این محصولات قیمت پایین‌تری دارند. سطح بیرونی دو شاخه‌های استاندارد نباید فرورفتگی و برجستگی داشته باشد. همچنین قطر زیاد کابل‌ها دلیل بر مرغوب بودن کابل‌ها نیست. برخی از تولیدکنندگان دو شاخه برق پرسی از وزن و قطر مس کابل کم و به روکش پی وی سی اضافه می‌کنند. که متأسفانه این کار سبب پایین آمدن کیفیت کابل می‌شود.

خرید دو شاخه پرسی از راندنو

پیش از ثبت سفارش برای تولید کابل دو شاخه دار پرسی باید نکات زیادی را مد نظر قرار دهید. از مهم‌ترین این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع دو شاخه‌ای که قرار است برروی کابل نصب شود.
  • سایز و طول کابل
  • سطح مقطع و تعداد رشته‌های کابل
  • کاربرد و محل نصب دو شاخه برق
  • رنگ کابل، جنس روکش و دیگر ویژگی‌های آن

برای خرید دو شاخه پرسی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دو شاخه پرسی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کابل


متراژ کابل


جریان