ثبت فروشگاه

شماره سیم یکی از محصولات کاربردی در صنعت برق است. حروف سیم و شماره‌ها برای تفکیک و شناسایی سیم‌ها به کار گرفته می‌شوند. این تجهیزات سبب منظم شدن سیم کشی می‌شوند به همین دلیل افراد به خرید شماره سیم اقدام می‌کنند. شماره سیم‌ها اغلب از مواد باکیفیتی همچون PVC گرید نرم ساخته می‌شوند. با این حال قیمت شماره سیم به جنس آن نیز بستگی دارد. زیرا برخی از شرکت‌های تولیدکننده از مواد دیگری در ساخت آن‌ها استفاده می‌کنند. این محصولات در برابر روغن، گریس، اسیدهای خورنده و مواد شیمیایی از خود مقاومت نشان می‌دهند. حروف و شماره سیم از خود انعطاف‌پذیری بالایی نشان می‌دهند. به همین دلیل هر سایز حروف و شماره می‌تواند سایزهای گوناگونی از سیم و کابل را پوشش دهد.

حروف و شماره سیم به شکل ردیفی و افقی کنار یکدیگر متصل می‌شوند و به دور قرقره‌ای می‌پیچند. در مواقعی که بخواهیم از شماره سیم استفاده کنیم، قرقره به راحتی باز می‌شود و شماره سیم‌ها با نیروی دست از هم جدا می‌شوند. برروی شماره و حروف سیم‌ها اعداد و حرف‌هایی درج شده است که کاربر می‌تواند به راحتی اطلاعاتی درباره این سیم و کابل‌ها کسب کند. استفاده از این تجهیزات مزایای زیادی دارد. این محصول سبب افزایش امنیت شبکه می‌شود زیرا تعمیرات و جایگزینی به درستی در شبکه صورت می‌گیرد. استفاده از شماره‌های مخصوص سیم سبب جلوگیری از اشتباهات حین توسعه سیستم می‌شود.

شماره سیم در انواع گوناگون به بازار عرضه می‌شود:

  • حروف و شماره سیم حلقوی بسته (#-EC)
  • حروف و شماره سیم تخت بسته (EC-J)
  •  شماره سیم بیضوی خام PO
  • شماره سیم شفاف PT

قیمت شماره سیم

قیمت شماره سیم به عوامل مختلفی همچون جنس بدنه، متراژ، ابعاد و سایز، نوع شماره و حروف سیم، برند و شرکت تولید کننده بستگی دارد.

خرید شماره سیم از راندنو

برای خرید شماره سیم می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات شماره و حروف سیم را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت شماره سیم و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی آن را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع