ثبت فروشگاه

متر مهندسی 

متر یکی از پرکاربردترین ابزارآلات در زمینه اندازه گیری است. متر وسیله ای برای اندازه گیری در ابعاد و کاربرد های متنوع است. این وسیله از نوار باریکی تهیه شده است که می تواند از جنس پارچه، فلز و.. باشد. متر مهندسی از انواع متر  است که از جنس فلز است. واحد اندازه گیری طول این متر بر حسب سانتی متر است و روی یک طرف نوار فلزی درج شده است. دسته‌ ارگونومیک باعث افزایش سرعت جمع‌ کردن نوار فلزی می شود. جنس بعضی از مترهای مهندسی از نوع فایبر گلاس بوده و در کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. متر مهندسی برای پیمانکاران، مهندسان، کارگاه ها و... بسیار پرکاربرد است. 

انواع متر مهندسی 

  • متر مهندسی پارچه ای 
  • متر مهندسی فلزی
  • متر مهندسی لیزری

بعضی از مترهای مهندسی با پوشش پلاستیکی و بعضی دیگر با پوشش فلزی پوشیده شده است تا طول عمر و مقاومت بیشتری داشته باشد. متراژ متر مهندسی در اندازه های 10 متر،20 متر،30 متر، 50 متر و 100 متر موجود است. قفل تعبییه شده در متر مهندسی باعث قرارگیری درست متر و خواندن آن می شود. همچنین منر مهندسی در انواع دسته دار و بدون دسته به بازار عرضه شده است، که متر دسته دار دارای دسته پلاستیکی با دوام و طراحی کاربردی است. فریم آلومینیومی تعبیه شده در مترهای مهندسی فلزی باعث استحکام و افزایش طول عمر ابزار می شود. 
بدنه‌ این متر بسیار مستحکم و با دوام ساخته ‌شده و از مقاومت و انعطاف بالایی در برابر ضربه برخودار است. این مدل متر دارای طراحی ارگونومیک است و در استفاده طولانی مدت مانع از خستگی دست کاربر می شود. متر مهندسي یک قفل محکم جهت ثابت کردن مقدار اندازه‌ گیری شده در نظر گرفته شده است. سیستم دو ترمز و تیغه سه پرچ، از دیگر ویژگی های بعضی مترهای مهندسی محسوب می شود. 

بهترین متر مهندسی 

متر مهندسي یک کالای پرکاربرد در صنعت مهندسی است و به همین علت شرکت های داخلی و خارجی متعددی به تولید این کالا می پردازند. این موضوع در خرید متر مهندسی بسیار حائز اهمیت است. از محبوب ترین و بهترین شرکت های تولیدکننده این محصول می توان به متر مهندسی رونیکس، ویشتر، آیرون مکس، نووا، کنزاکس، کاپرو، آروا، وینکس و... اشاره کرد. 

قیمت و خرید متر مهندسی 

کاربران گرامی برای اطلاع از قیمت متر مهندسی و خرید انواع متر مهندسی می توانید به سایت راندنو مراجعه کرده و با فروشندگان این کالا به طور مستقیم در ارتباط باشید و از آن ها خرید نمایید. 

لیست مقایسه

برند


طول