ثبت فروشگاه

متر مهندسی

متر مهندسی یکی از پرکاربردترین ابزارآلات در زمینه اندازه‌گیری است. متر مهندسی وسیله‌ای برای اندازه‌گیری ابعاد و فواصل در پروژه‌های مهندسی و ساختمانی به شمار می‌آید. این وسیله از نوار باریک درجه‌بندی شده تشکیل می‌شود و می‌تواند از جنس پارچه و فلز باشد. واحد اندازه‌گیری این متر برحسب سانتی‌متر است و روی یک طرف از نوار فلزی درج شده است. دسته ارگونومی به کار رفته در ساختار این متر، موجب سرعت عمل در جمع کردن نوار فلزی می‌شود. انواع متر مهندسی به صورت دستی و دیجیتالی در بازار موجود هستند و ویژگی‌های مختلفی دارند.

مترهای مهندسی از دقت بالایی برخوردار هستند و قابلیت دارند فواصل عمودی و افقی را اندازه‌گیری کنند. همچنین اندازه‌گیری قطر و طولی را ننیز با سرعت بالا انجام می‌دهد. جنس بعضی از متر‌های مهندسی از نوع فایبر گلاس بوده و در کار‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از متر مهندسی برای پیمانکاران، مهندسان و همچنین در کارگاه‌ها نیز کاربردهای زیادی دارد. همچنین می‌توان گفت استفاده از این ابزار در پروژه‌های ساخت و ساز، از رایج‌ترین و اصلی‌ترین کاربرد‌های این محصول به شمار می‌آید.

متر‌های مهندسی با توجه به کاربرد‌هایی که دارند، از ویژگی‌های حائز اهمیتی برخوردار هستند و طول عمر بالایی دارند. اتصالات محکم و قدرتمندی در ساختار این ابزار به کار رفته است. این ابزار از یک قلاب در ابتدای نوار خود برخوردار است که برای اتصال به مبدأ استفاده می‌شود. متر‌های مهندسی باتوجه به کارایی وموادهایی که دارند، در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شوند که در ادامه به معرفی آن‌ها پرداخته شده است:

  • متر مهندسی پارچه‌ای
  • متر مهندسی فلزی
  • متر مهندسی لیزری

برخی از متر‌های مهندسی با پوشش پلاستیکی و بعضی دیگر با پوشش فلزی تولید می‌شوند. همچنین طول عمر و مقاومت این دو متریال با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد. مترهای مهندسی در مقیاس‌های 10 متر، 20 متر، 30 متر، 50 متر و 100 متر در بازار موجود هستند. قفل تعبیه شده در ساختار این متر، موجب قرارگیری درست متر و خواندن صحیح آن می‌شود. فریم آلومینیومی تعبیه شده در متر‌های مهندسی فلزی باعث استحکام و افزایش طول عمر ابزار می‌شود.

بدنه این متر بسیار مستحکم و بادوام ساخته شده و مقاومت و انعطاف‌پذیری بالایی در برابر ضربه دارد. این نوع متر طراحی ارگونومی دارد و در صورت استفاده طولانی مدت، کاربران دچار خستگی نخواهند شد. برخورداری از سیستم دو ترمز و تیغه سه پرچ، از دیگر ویژگی‌های مهم انواع متر مهندسی محسوب می‌شود.

قیمت متر مهندسی

قیمت متر مهندسی 5 متری، 30 متری و 50 متری براساس عواملی مانند نوع کالا، متراژ متر و برند تولیدکننده آن متغیر است. جهت اطلاع از قیمت انواع متر باتوجه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان ابزارآلات اندازه‌گیری ارتباط برقرار نمایید.

خرید متر مهندسی از راندنو

پیش از خرید مترهای مهندسی بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • توجه به متراژ متر
  • توجه به شکل دسته متر
  • جنس بدنه متر
  • برخورداری از قابلیت اتصال به سیستم‌های دیجیتال

برای خرید متر مهندسی فلزی و می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت متر مهندسی لیزری رونیکس و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


طول