ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

سشوار صنعتی

سشوار صنعتی یا تفنگ حرارتی همانند سشوارهای معمولی عمل کرده و انرژی الکتریکی را به باد گرم تبدیل می کند. میزان درجه حرارت و باد تولیدشده توسط سشوار صنعتی چندین برابر سشوارهای معمولی می باشد. معمولاً این دستگاه به سیستمی مجهز است که به کمک آن می توان، باد و گرمای تولیدشده توسط آن را کنترل کرد. دمای باد تولیدشده توسط سشوارهای صنعتی بین 50 تا 700 درجه سانتی گراد است. سشوار صنعتی معمولاً از دو بخش المنت و موتور تشکیل شده است که المنت دستگاه وظیفه تولید گرما و موتور، وظیفه خروج و انتقال آن را دارد. سشوارهای صنعتی در سه مدل گازی، مادون قرمز و الکتریکی و در ابعاد کوچک و بزرگ تولید شده اند. شکل ظاهری بیشتر این وسایل شبیه به دریل ها می باشد. این سشوار ها در نوع دیجیتال هم تولید می شوند که میزان حرارت و شدت باد از طریق دکمه های دیجیتالی، قابل کنترل نیز می باشد.

کاربرد سشوار صنعتی

به کمک سشوار صنعتی می توانیم گرمای تولیدشده را بر روی یک نقطه یا یک ناحیه متمرکز کنیم. 
یکی از کاربردهای رایج این محصول، جدا کردن رنگ از روی دیوار است، زیرا با حرارات دادن بالا به دیوار باعث می شود رنگ به راحتی بالا بیاید و به کمک دست و به سهولت، رنگ از دیوار جدا گردد. از این وسیله می توان برای انجام عملیات هایی همچون صیقل دادن در مدارهای الکتریکی، کندن برچسب و روکش از روی سطوح مختلف، وکیوم کردن، برداشتن زنگ زدگی از روی فلزات، لحیم کاری، گرم کردن، خم کردن لوله های پلاستیکی، دودی کردن شیشه های اتومبیل، صافکاری اتومبیل، صنایع بسته بندی و خشک کردن چسب های صنعتی استفاده کرد.

مزایای استفاده از سشوار صنعتی 

  •   بسیاری از دستگاه ها جهت تولید گرما، شعله آتش ایجاد می کنند که این امر موجب آسیب رساندن به محصول می شود. سشوارهای صنعتی برای گرم کردن، شعله آتش تولید نمی کنند و آسیبی نیز به محصول و سطح مورد نظر وارد نمی کنند. 
  •   محدوده حرارتی که این محصول تولید می کند، بسیار زیاد بوده و یکی از دلایل  کاربرد زیاد این محصول نیز همین امر می باشد. 
  • کنترل باد این دستگاه این کمک را می کند که در وسایل کوچکتر، شدت باد را بتوان کنترل کرد.

نکات مهم در انتخاب و خرید سشوار صنعتی

  •  سشوارهای صنعتی در انواع مختلف و با قدرت های متفاوت تولید شده اند، به همین دلیل هنگام خرید می بایست به ولتاژ و توان دستگاه دقت کرد و آن را متناسب با نوع و حجم کار انتخاب نمود.
  •  از سالم بودن، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
  •   در حال حاضر، شرکت های زیادی به تولید این محصول می پردازند که از برترین آن ها می توان به شرکت های رونیکس، ادون، کرون، توسن، بوش، محک، دیوالت و آاگ اشاره کرد. 
  • مصرف این سشوار برای تجهیزات و وسایل صنعتی می باشد و از آن در خشک کردن مو نباید استفاده شود.

خریداران در سایت راندنو می توانند ویترین بیش از هزاران کالای مختلف از جمله سشوار صنعتی های شرکت های گوناگون و ارزان قیمت را مشاهده کرده و بدون هیچ واسطه ای از آنها خرید نمایند. 

مشاهده ادامه مطلب

برند


بازه توان