ثبت فروشگاه

ارت سنج یا ارت تستر دستگاهی است که مهندسین برق و تکنسین‌ها برای اندازه گیری مقاومت چاه ارت از آن استفاده می‌کنند. این محصول یکی از ضروری ترین ابزار برای سنجش و اطمینان از عملکرد صحیح سیستم‌های چاه ارت است. این وسیله الکترونیکی قادر به اندازه‌گیری مقاومت چاه ارت یا مقاومت مخصوص خاک است. جهت استعلام قیمت ارت سنج با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش ارت سنج ارزان هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید انواع ارت سنج اعم از ارت سنج ایرانی و خارجی اقدام نمایید. ارت سنج ابزار اندازه‌گیری مقاومت زمین و سلامت چاه ارت است و جزء ابزار دقیق محسوب می‌شود. این محصول برای حفاظت از تجهیزات چاه ارت و تضمین سلامت افراد به کار گرفته می‌شود. زیرا در صورت بروز اتصالی، افت و خیز ولتاژ و عدم تعادل بار، تجهیزات چاه ارت دچار آسیب می‌شوند و افراد نیز ممکن است دچار برق گرفتگی شوند.

براساس استاندارد انجمن بین المللی تست وسایل الکتریکی حداقل هر سه سال یک بار باید وضعیت سیستم ارت زمین بررسی شود و توسط ارت سنج کنترل شود. با گذشت زمان صفحات مسی، نمک و دیگر تجهیزات موجود در چاه ضعیف می‌شوند و خوردگی در آن‌ها به وجود می‌آید. همچنین وجود رطوبت در چاه ارت و بالا رفتن دما سبب می‌شود مقاومت الکتریکی نیز تغییر کند. این موضوع خطرناک است و باید حتماً بررسی شود. به طور کلی هنگامی که سیستم ارت را کنترل می‌کنید، اگر اهم چاه بیست درصد نسبت به میزان قبلی افزایش داشته باشد، سیستم ارتینگ باید کنترل شود و یا به طور کلی چاه جدیدی احداث شود. ارت سنج‌ها می‌توانند آنالوگ و دیجیتال باشند. عملکرد این دو وسسیله شبیه هم اما دقت اندازه‌گیری و نحوه خواندن اعداد آن‌ها با هم تفاوت دارد.

ارت تسترها از نظر ساختار و کارایی در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. این محصولات متناسب با کاربرد و عملکردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. از مهمترین این ارت سنج ها می توان به ارت سنج کلمپی، ارت سنج قلمی، ارت سنج سه سیمه و چهار سیمه اشاره کرد.

قیمت ارت سنج

قیمت این محصولات به عوامل مختلفی همچون برند و شرکت سازنده، نوع کاربرد، درجه حفاظت، نوع تکنولوژی و دیگر موارد بستگی دارد. برای مشاهده قیمت ارت سنج کلمپی و ارت سنج تابلویی و ارتباط با مراکز فروش ارت سنج می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. لازم به ذکر است که این محصولات در برخی از فروشگاه‌های موجود در بازار به صورت دست دوم نیز به فروش می رسد. ارت سنج دست دوم قیمتی پایین‌تر از ارت تستر نو دارد.

خرید ارت سنج از راندنو

پیش از خرید ارت تستر باید به عواملی همچون دقت اندازه گیری، نوع دستگاه، ابعاد و اندازه، ویژگی‌های اضافی، استانداردها، ایمنی دستگاه در برابر گرد و غبار و رطوبت، قابلیت ذخیره سازی داده‌ها، گارانتی، برند و شرکت تولیدکننده و قیمت توجه کنید. برای خرید ارت سنج می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ارت سنج و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند