ثبت فروشگاه

کلید تک پل وسیله‌ای است که از آن برای قطع و وصل کردن یک مدار الکتریکی استفاده می‌شود. این وسیله برای قطع و وصل کردن چراغ‌ها در منازل یا خاموش و روشن کردن وسایل برقی به کار می‌رود.  از این وسیله اغلب در اتاق‌ها، سرویس بهداشتی، پارکینگ، انباری، حیاط، حمام، آشپزخانه و دیگر اماکن استفاده می‌شود. از کلید تک پل برای روشن و خاموش کردن لامپ استفاده می‌شود. عملکرد این نوع کلید‌ها به این صورت است که با فشردن آن‌ها به سمت پایین لامپ روشن و با فشردن آن‌ها به سمت بالا لامپ خاموش می‌شود. کلید‌های برق تک پل از یک خانه کلید و یا به اصطلاح پل تشکیل شده‌اند. از کلید تک پل برق برای روشن و یا خاموش کردن پنکه و کولر نیز استفاده می‌شود. برای نصب این نوع کلید‌ها و تشخیص سیم‌های فاز و نول می‌توانید از فازمتر کمک بگیرید.

کلید‌های تک پل برحسب نوع کاربرد مصرف‌کننده و نحوه نصب نیز به دسته کلید تک پل روکار و کلید تک پل توکار تقسیم می‌شوند. در مدل روکار، سیم کشی در سطح قرار می‌گیرد که به وسیله پوششی مانند لوله یا داکت پوشانده می‌شود. اما در مدل توکار، سیم‌ها در داخل دیوار یا زمین جاسازی می‌شوند پس دیده نمی‌شوند که نیازی به پوشش نیست. کلید لمسی یکی از انواع کلید‌های تک پل است. این کلید از تکنولوژی نسل جدید برخوردار است که با عنوان کلید لمسی یا تاچ در بازار عرضه می‌شود. با استفاده از کلید لمسی تک پل می‌توانید یک یا چند وسیله روشنایی را به صورت همزمان روشن و خاموش کنید. این نوع کلید‌ها دارای سه نوع جنس روکش است که شامل پلیمری یا شیشه‌ای، فلزی و چوبی می‌شوند. تکنولوژی این محصولات به این صورت است که با رنج گسترده‌ای از ولتاژ‌ها سازگاری دارد. نوع دیگر کلید تک پل، کلید تک پل ضد آب است. این نوع کلید‌ها بر روی خود پوشش پلاستیکی دارند تا به هنگام مواجه با آب خطرساز نباشند. از این کلید‌ها برای مصارفی چون کارواش‌ها، سرویس‌های بهداشتی و مناطق در معرض سیل استفاده می‌گردد.  

کلید‌های برق تک پل تعداد دو پیچ دارند که یکی از پیچ‌ها آهنی و پیچ دیگر مسی است. سیم کشی و نصب کلید برق تک پل در ساختمان‌ها به این صورت است که سیم فاز را قطع کرده سپس یک سر سیم ورودی را به پیچ مسی و سر دیگر آن را (که به لامپ وصل است) به پیچ آهنی متصل کنید. در این صورت کلید برق تک پل قابل استفاده است. نحوه لوله‌ گذاری برای تشکیل این مدار به این صورت است که یک لوله ارتباطی وجود دارد که سیم نول و سیم فاز از آن رد می‌شود و وارد کلید می‌شود، سپس کلید با یک لوله برق به لامپ متصل می‌شود.

قیمت کلید تک پل

کلید تک پل بر اساس عواملی چون کیفیت، جنس، برند و گارانتی قیمت‌گذاری می‌شود. 

خرید کلید تک پل از راندنو

نکان مهم خرید کلید تک پل به شرح زیر است.

  • بهترین جنس برای اتصال، سرامیک است زیرا تحمل دمای بالایی را دارد.
  •  کلید‌های باکیفیت دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک نسوز و مقاوم هستند. در غیر این صورت با گرم شدن سیم‌های داخلی دچار سوختگی می‌شوند و غیر قابل استفاده خواهند شد.
  •  دقت کنید که کلید‌های خریداری شده دارای نوعی حفاظت‌کننده باشد تا ایمنی مجموعه افزایش پیدا کند.
  • پیچ‌های برنجی و مسی از بهترین انواع پیچ هستند که به راحتی دچار هرزشدگی نمی‌شوند. این پیچ‌ها ضد زنگ هستند، به خوبی سفت می‌شوند و از بروز حوادث احتمالی جلوگیری می‌کنند.
  •  با انتخاب یک طرح زیبا، کلید مورد نظر شما می‌تواند به نمای داخلی ساختمان جلوه ویژه‌ای دهد. این محصولات در طرح و رنگ، تنوع بالایی دارند.
  •  یکی از دلایل اثبات کیفیت یک محصول، خدمات پس از فروش آن است بهتر است اجناسی خریداری شود که گارانتی‌های معتبر دارند.  

برای خرید کلید تک پل ریموت دار می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کلید تک پل لمسی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد